Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Databáze CDB

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

jakym programem muzu na PDA otevrit CDB databazi. nejvice bych uprednostnoval MS, ale nevim cim nebo kde to stahnu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

Nejlépe se SprintDB. www.kaione.com

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Jakým způsobem se Vám povedlo vytvořit soubor.cdb v PDA? Mám s tím problém dále popíši svoji činnost a výsledek.
    Při konverzi souboru něco.mdb do PocketPC pomocí ActiveSync 3.8.0 (sestavení 5004) to dělá vše až po nabídku výběru souboru a následně zobrazení tabulek na PC a potom to místo konverze napíše hlášku Soubor něco.mdb nenalezen.
    PocketPC mám iPAQ 3970 s Windows CE. V čem je chyba? Dělá to na všech počítačích které jsem měl v dosahu tj 3, a taky jsem to zkoušel na více souborech .mdb a je to stejné. Soubory mdb jsou z MS Access 97, na PC je W2000 profesional.
    Přeinstaloval jsem ActiveSync a nepomohlo to. Jinak všechny konverze (excel, word...) na PDA jedou bez problémů
    ZS

Podobná témata

1. databaze
    Od kluvi v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 12:35
  2. databáze ve VB 2005 pro PDA
    Od gogon v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-06-2006, 17:14
  3. Databáze na PDA