Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile: velká datová zářijová revoluce (tarifní)

Zdenek Malinsky (9781)|1.9.2005 11:39
Jak už jsem psal dříve, připravil T-Mobile nové datové tarify. Stávající jsou zrušeny a všichni zákazníci povinně přejdou na nové tarify. Jsou na první pohled jednodušší, ale jsou i výhodnější? A jak jsou na tom v porovnání s konkurencí? Většina z vás se určitě připojuje z PDA k netu jen nebo také pomocí GPRS, takže vás to jistě bude zajímat. Můžete přehodnotit, zda váš současný tarif je v porovnání s těmito novými tarify výhodný, zda jít výš nebo naopak níže či dokonce přejít ke konkurenci. Nač platit zbytečně moc? Každá koruna dobrá.
Přečtěte si celý článek z mobilmania.cz.

1. Nové tarify T-Mobilu, přechod ze starých tarifů

2. Srovnání s tarify Oskara a Eurotelu, FUP
sep_ce4you (351)|4.9.2005 10:33
:!: Tak pozor prechod na Interner+ (nebo jak se ten neomezenej tarif jmenuje) neni automatickej jak TM tvrdi ja sem po dvou dnech brouzdanio zjistil, ze mam nastavenej nejnizsi tarif (i kdyz sem pred tim mel neomezeny data). :mad: pani na infolince mi rekla ... jejda ono se to asi jeste neprevedlo :evil: ... ale tuhle zkusenost uz melo par dalsich lidi.
Zdenek Malinsky (9781)|5.9.2005 15:22
Hmm, stejná zkušenost. Díky za upozornění. Měl jsem tarif GPRS Unlimited a po kontrole v t-zones jsem zjistil, že mám ten základní a nejnižší. Teď se to řeší-prý tam mají v nastavení služeb zmatek.

EDIT:
Takže prý mám tarif bez omezení nastaven, jen se to v t-zones chybně zobrazuje.
Pro jistotu si raději zavolejte na infolinku (4603) a ověřte si. Jinak se nedoplatíte:!: :!: :!: