Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Má smysl kupovat MDAII/XDAII? Z druhé ruky,jeho poruchovost?

Toshiba (2)|31.8.2005 19:25
Nazdár, já sháním PDA ale už mám vybráno.Za to kámošovy se ptám tady:má smysl kupovat MDA II nebo XDA II?
Jaké s nima máte zkušenosti,poznatky?
Jak jsou an tom s poruchovostí,kámoš bude kupovat na inzerát nebo v bazaru a bude vybírat aby na něj byla nějaká ta záruka.
I přetso ale bude z druhé ruky a záruka nebude dlouhá,takže jsou nebo nejsou poruchové?Jak jsem čet MDAII a XDA II liší se pouze v designu a logu operátora je to tak?Jinak prý tam bude užívat Oskara,taže půjd ena odblokaci,pochybuju že by bylyty hračky neblokované.Dá se to nějak levně bez ztracení záruky?
Hlavně ho zajmá poruchovost,prootže kolem 7000kč se nedá sehnat lepší
PDA kombinované s telefonem.Za ty peníze s etakové zařízení nesežene.
A ještě dotaz:na co si musí kupující dát pozor jak co ozkoušet a co si ověřit,na co dávat pozor při koupy takovéto hračky z druhé ruky?
Moc díky pokuď někdo odborně poradí.
osch (1330)|31.8.2005 20:00
Mám MDA II od února 2004 a za celou dobu bez jediného problému. Mohu vřele doporučit. MDA II a XDAII se opravdu liší jen tím co jsi napsal + nějaké special customize. Odblokovat jde okamžitě a bez problémů. Já hned jak jsem od T-M koupil, dostal jsem číslo na odplokaci. tzn. rychle a zadarmo.
Kolega ať si při koupi dá pozor na praskající černý plast v oblasti "power" tlačítka. Taky aby nebyl moc (nejlépe vůbec) poškrábaný displej, pokud možno vyzkoušet zda chodí BT a IR, taky jsetli funguje konektor 2,5 mm jack. Atd. Baterka, tlačítka, mikrofón, repráček. já fakt nevím co všechno. :yes:
Toshiba (2)|1.9.2005 00:13
Díky za fajn odpověď.Jo prozkouší to ale chhci vidět toho člověka až on si před nim bude volat,psát sms,internet,zkoušet všechna tlačítka avše prohlížet.Ale máš pravdu to vše by to chtělo.Jinak jak je to s blokací?Něco sjem zaslechl že MDAII i Eurotel Dat Phone II nejsou blokovaný.Je to pravda nebo kec?Protože zásah do sw i kdbyy to koupil se zárukou kde byl zásah dows nebo prstě odblokace asi by už záruka neplatila.:evil:
osch (1330)|1.9.2005 00:30
[QUOTE="osch"] Odblokovat jde okamžitě a bez problémů. Já hned jak jsem od T-M koupil, dostal jsem číslo na odplokaci. tzn. rychle a zadarmo.[/QUOTE]

přesně jak jsem napsal. Na reklamaci to podle mě nemá žádný vliv. jde jen o ROMku kterou tam případně kolega nahraje. Tedy pokud tam zůstane původní a kolega jen cihlu odblokuje pomocí čísla, který je snad nalepený na origoš krabici, tak se se zárukou nic neděje. Tedy teoreticky to podle mě znamená to co si napsal:[QUOTE="Toshiba"]...že MDAII i Eurotel Dat Phone II NEJSOU blokovaný...[/QUOTE]
Jirkac_ (269)|22.9.2005 12:02
diky za zajimave postrehy na co si dat pozor, zitra si budu mdacko kupovat z druhe ruky a aspon vim, co otestovat, i kdyz se mi prodejce jevi jako velmi solidni...
daww (687)|22.9.2005 12:28
V německu se dá koupit výprodejově MDA II za nějakých 170 - 190€ nové. Konkrétně v Gorlitzu v obchoďáku jsem ho viděl před 3mi týdny za 190. To jen typ pro ty, co by tam měly cestu :)