Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Radio na CF slot v Looxovi

markjag (386)|31.8.2005 13:13
Chcem sa spytat na jeden technicky detail.
Kamosov mp3 prehravac za normalnych okolnosti chyta radio. Vo vlaku sak nedokaze chytiti signal.
Dalsi kamos ma mobil s radiom a vo vlaku mu to ide.
Preto ma zaujima ak si kupim na PDA radio do CF slotu ci mam sancu chytit signal vo vlaku.
Ma s tym niekto aj nejaku osobnu skusenost?
Diky.
hybo (3107)|31.8.2005 13:53
a proc radsi nemit radio samostatne? PDA v tomhle pripade pracuje jen jako zdroj energie a voladani, ale to pro radio neni nijak dulezite....stejne to nemuzete mit porad zasunute v CF slotu, protoze to tam hodne vadi...takze ho budete nosit samostatne...
markjag (386)|31.8.2005 16:10
[QUOTE="hybo"]a proc radsi nemit radio samostatne? PDA v tomhle pripade pracuje jen jako zdroj energie a voladani, ale to pro radio neni nijak dulezite....stejne to nemuzete mit porad zasunute v CF slotu, protoze to tam hodne vadi...takze ho budete nosit samostatne...[/QUOTE]

no ale neviem ako samostatne
a je mi jasne ze to tam nebude non stop, to jedine vo vlaku ked budem pocuvat, inac to pojde von....
S474N (660)|31.8.2005 16:18
Radeji bych si koupil nejake miniradio, klidne i od vietnamcu. Nebude to zrat baterky PDA a taky to nebude urcite tak drahy jako radio do CF.
beecher (9270)|31.8.2005 16:37
A nebo poslouchat radio on-line... ;)
markjag (386)|31.8.2005 18:54
No online to nepojde lebo zatial mam len GPRS a EDGE az na vianoce :(. Navianoce s N6230i ovsem pride aj v nej integrovane radio, ale tak ja uz chcem teraz to radio, a chcem nejaku tu hracku do CF slotu..... uz len na odskusanie. Preto sa zdraham inemu rieseniu. Radio som naseil za 1500 Sk do CF slotu a samotne radio som nenasiel nikde.
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2005 19:19
[QUOTE="markjag"]No online to nepojde lebo zatial mam len GPRS[/QUOTE]Proč by nešlo? Občas takto poslouchám (když není nic lepšího). Musíš si ovšem zvolit nižší kvalitu (16 nebo 32). Při návratu ze sklépka na srazu v Bzenci jsme takto poslouchali Radiožurnál na MDAC, jak hrajou naši mistři světa.:yes:
markjag (386)|31.8.2005 19:33
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="markjag"]No online to nepojde lebo zatial mam len GPRS[/QUOTE]Proč by nešlo? Občas takto poslouchám (když není nic lepšího). Musíš si ovšem zvolit nižší kvalitu (16 nebo 32). Při návratu ze sklépka na srazu v Bzenci jsme takto poslouchali Radiožurnál na MDAC, jak hrajou naši mistři světa.:yes: [/QUOTE]

:>
no ale i tak radio max co chcem ja pocuvat online asi nevysiela ;)
beecher (9270)|1.9.2005 09:12
Skutecne? Tohle http://stream32.radiomax.sk:8080/ staci vlozit do MediaPlayeru na PDA... ;)