Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IrDA ovladač

Sedlon (2)|31.8.2005 12:51
Zdravím všechny příznivce PDA....
Chtěl bych se zeptat jak rozchodim na Dataphonu2 (mda2) dálkové ovládání přes IrDA.Zkoušel jsem NEVO a pár dalších programů, ale vždycky když sem se snažil zachytit signál z dálk. ovládání nějak mi to vykřehlo a nefungovalo to i když sem zkusil třeba přednastavený dálkový ovladače na nějaký přístroje ,stejně to nefungovalo(nevysílá signál).Na druhý straně se přes IrDA spojím se všema ostatníma zařízeníma a komunikuje to(pda,mobily).Můžete mi prosím poradit program, kterej je odzkoušenej a maká?
Díky Moc Honza
kopec_ce4you (236)|31.8.2005 13:10
Taky jsem to zkousel, dokonc jsem nasel nejaky, ktery fungoval, ale vzdalenost byla jen asi pul metru :-(
Mr.Pohoda (134)|31.8.2005 14:31
Své PDA (HP 6340) spojím přes infraport s každým zařízením, co jsem zkoušel, ale rozchodit dálkový ovladač se mi nepovedlo. Také jsem zkoušel přednastavená zařízení, přijmout vlastní nastavení z ovladače, různé vzdálenosti, ale bohužel... Asi mám smůlu :-)
Kato_ce4you (970)|31.8.2005 17:30
Ja zkousel Novii Remote Controler - musi byt v nejake nove verzi - pak funguje i na MDA II... Ale stejne ten dosah byl zalostnej... Tak 1,5 - 2 metru. A to jsem jeste musel mirit primo na prijimac. Ale nekterym lidem (i s MDA II) to pry funguje v pohode a bezproblemu i na 5m - tak nevim... Ostatne je tady na to diskuze.. Chce to jen trochu hledat ;)
Sedlon (2)|31.8.2005 21:59
thx a lot chlape,tak sem novii odzkousel a maka uplne luxusne, jedinej problem sem mel s smejdskejma pristrojema co maj spatnej prijimac.....
ale finlux,phillips, panasonic, sony funguje bombove na 4-5 metru :).
A nesli mi ukladat novy pristroje dokud sem to nenainstaloval do hlavni pameti.
Vrele doporucuju zdravi Sedlon
hybo (3107)|31.8.2005 22:59
pri lepsi moznosti dalkoveho ovladani zkuste pouzit pred IR portem lupu ;) nekde jsme videl celej brutalni postup :D
Honza Stoces (7)|8.9.2005 09:16
Zkousel uz nekdo NoviiRemote Deluxe for PPC 3.1 ???
Trebas na MDAc? Na jakou nejvetsi vzdalenost se vam komu podarilo komunikovat s IrDA?


Johny