Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: jaka verze Outlooka?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

zdravim, mam dotaz. na jake nejstarsi verzi Outlooka jeste bezi Active sychc.??? 97, 2000, 2003 ? diky za odpoved.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Microsoft na svých stránkách uvádí minimální verzi Outlook 98, doporučuje ale 2002.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

krom toho jsi ho asi dostal zadara v baleni, myslim, ze nejnizsi, co se davala byla 2000....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

já ze své zkušenosti doporučuji outlook 2003 je pěknej a přehlednej.. jsem s ním plně spokojen k tomu AS 4.0 a je to fajn

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

jak je to s instalaci Outlooka od PDA na PC- je potreba nejaky serial? Ja ho totiz vubec nemuzu najit a pri inst. na PC ho to po mne chtelo. Na CD to nalepene neni a jestli to byla nejaka karticka, tak smolik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

melo by to by na obalu CDcka...nektere PDAcka nemuseji mit samostatne CD pro outlook, ale je to vse na jednom spolecnem od vyrobce zarizeni...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

aha, to mam teda problem. Koupil jsem to pouzite a mam vsechno, vcetne krabice, jen to CD je pouze vypalene, protoze to prodavajici nemohl najit.
    A jinak synchronizovat kontakty a tak? zadarmo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

nejdrive musis vedet s cim a pak je mozne resit, jak...problem je, ze aplikace na sycnhronizaci nejsou zdarma vubec...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

to je jednoduche: potrebuji synchro 2210 s Pc. Ten Outlook je k tomu iPaqu normalne dodavany -OEM. Takze M$ se se mnou bavit nebude. To je typicky priklad toho, kdy legalni vlastnik ma problemy pouzivat aplikaci. A pouha ztrata originalniho CD by s tim nemela mit nic spolecneho. Nebo vlastne staci ztratit originalni obal na CD.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... no nevím, ale já mám na zadní straně iPAQu nálepku se sériovým číslem Outlooku 2002 (už od výrobce). Takže pokud tam tu samolepku máš taky (možná pod baterkou) tak stačí asi jakákoliv instalace Outlooku 2002, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Ivanm
    to je jednoduche: potrebuji synchro 2210 s Pc. Ten Outlook je k tomu iPaqu normalne dodavany -OEM. Takze M$ se se mnou bavit nebude. To je typicky priklad toho, kdy legalni vlastnik ma problemy pouzivat aplikaci. A pouha ztrata originalniho CD by s tim nemela mit nic spolecneho. Nebo vlastne staci ztratit originalni obal na CD.
    ale Ty nejsi legalni vlastnik outlooku, to je ten rozdil...pro to, aby jsi jim byl, musis mit prodejni smlouvu na HW, kte kteremu tam OEM licence nalezi...krom toho, ted nevim na 100% jak to je u OEM, ale pri prodeji full verze jeste potrbeujes i souhlas vyrobce (tedy ted MS)...ale u OEM to asi neni potreba, jen musis prokazat, ze jsi vlastnikem zarizeni...pak je mozne si koupit media, nebo jinde sehnat outlook (treba stahnout trial verzi)...zkus oslovit vyrobce zarizeni, jak mas postupovat, kdyz jsi ztratil CD s kodem...nepis, ze jsi koupil bez toho z druhe ruky, to Te rovnou odkazou na prodejce...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

to Pavlucha:
    jj, nalepka tam je, takova oranzova vlnovka z napisu Microsoft a nad tim zbytek cisla, ze ktereho prectu :515d.
    POuzivam pouzdro a vytahovanim z toho pouzdra je to cislo uplne vygumovane.

to Hybo:

vlastnikem SW neni zadny normalni user, ani prodejce.... Ale ten Outlook je OEM k tomu iPaqu, dle meho bez ohledu na to, kdo ho vlastni. POkud nejaky HW s OEM SW prodam, nesmim si SW nechat, ale jde dal.
    Zkusim to s temi HP, snad pomuzou.
    Diky za napady.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

nema nekdo email na zakaznickou podporu HP pro iPaq?
    diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jiste, vlastnis jen licenci na uzivani, ne SW, ale to je myslim samozrejme...OEM verze SW je, alespon v tomhle pripade vazana na HW a samostatne ji nelze uzivat...takze pokud mas doklad o zakoupeni HW, jsi vlastnikem i licence na uzivani SW, ac ho nemas...Ted je otazka, jak to zaridit a co na to HP...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

uz jsem jednou volal na podporu kvuli odpadavajicim bocnicim. Stacilo pouze precist cislo, co je pod baterii a poslali mi ty bocnice bez problemu. Takze puvod toho pristroje je ednoznacny. Jen ten hovor byl asi na minut.:-( Proto bych radeji email.

Podobná témata

1. Jaká je poslední verze TT
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-06-2007, 13:56
  2. Jaká verze Tom Tom pro S710 Vox ??
    Od honzaHTC v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-05-2007, 16:31
  3. jaká SD karta ?
    Od fishman_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq