Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jaka verze Outlooka?

grazer01 (9)|31.8.2005 10:02
zdravim, mam dotaz. na jake nejstarsi verzi Outlooka jeste bezi Active sychc.??? 97, 2000, 2003 ? diky za odpoved.
Pavlucha (1496)|31.8.2005 10:32
Microsoft na svých stránkách uvádí minimální verzi Outlook 98, doporučuje ale 2002.
hybo (3107)|31.8.2005 12:15
krom toho jsi ho asi dostal zadara v baleni, myslim, ze nejnizsi, co se davala byla 2000....
aaischa (660)|1.9.2005 11:54
já ze své zkušenosti doporučuji outlook 2003 je pěknej a přehlednej.. jsem s ním plně spokojen k tomu AS 4.0 a je to fajn :)
Ivanm_ce4you (466)|1.9.2005 15:57
jak je to s instalaci Outlooka od PDA na PC- je potreba nejaky serial? Ja ho totiz vubec nemuzu najit a pri inst. na PC ho to po mne chtelo. Na CD to nalepene neni a jestli to byla nejaka karticka, tak smolik.
hybo (3107)|1.9.2005 21:08
melo by to by na obalu CDcka...nektere PDAcka nemuseji mit samostatne CD pro outlook, ale je to vse na jednom spolecnem od vyrobce zarizeni...
Ivanm_ce4you (466)|2.9.2005 00:06
aha, to mam teda problem. Koupil jsem to pouzite a mam vsechno, vcetne krabice, jen to CD je pouze vypalene, protoze to prodavajici nemohl najit.
A jinak synchronizovat kontakty a tak? zadarmo?
hybo (3107)|2.9.2005 07:38
nejdrive musis vedet s cim a pak je mozne resit, jak...problem je, ze aplikace na sycnhronizaci nejsou zdarma vubec...
Ivanm_ce4you (466)|2.9.2005 09:16
to je jednoduche: potrebuji synchro 2210 s Pc. Ten Outlook je k tomu iPaqu normalne dodavany -OEM. Takze M$ se se mnou bavit nebude. To je typicky priklad toho, kdy legalni vlastnik ma problemy pouzivat aplikaci. A pouha ztrata originalniho CD by s tim nemela mit nic spolecneho. Nebo vlastne staci ztratit originalni obal na CD.
Pavlucha (1496)|2.9.2005 09:46
... no nevím, ale já mám na zadní straně iPAQu nálepku se sériovým číslem Outlooku 2002 (už od výrobce). Takže pokud tam tu samolepku máš taky (možná pod baterkou) tak stačí asi jakákoliv instalace Outlooku 2002, ne?
hybo (3107)|2.9.2005 10:01
[QUOTE="Ivanm"]to je jednoduche: potrebuji synchro 2210 s Pc. Ten Outlook je k tomu iPaqu normalne dodavany -OEM. Takze M$ se se mnou bavit nebude. To je typicky priklad toho, kdy legalni vlastnik ma problemy pouzivat aplikaci. A pouha ztrata originalniho CD by s tim nemela mit nic spolecneho. Nebo vlastne staci ztratit originalni obal na CD.[/QUOTE]

ale Ty nejsi legalni vlastnik outlooku, to je ten rozdil...pro to, aby jsi jim byl, musis mit prodejni smlouvu na HW, kte kteremu tam OEM licence nalezi...krom toho, ted nevim na 100% jak to je u OEM, ale pri prodeji full verze jeste potrbeujes i souhlas vyrobce (tedy ted MS)...ale u OEM to asi neni potreba, jen musis prokazat, ze jsi vlastnikem zarizeni...pak je mozne si koupit media, nebo jinde sehnat outlook (treba stahnout trial verzi)...zkus oslovit vyrobce zarizeni, jak mas postupovat, kdyz jsi ztratil CD s kodem...nepis, ze jsi koupil bez toho z druhe ruky, to Te rovnou odkazou na prodejce...
Ivanm_ce4you (466)|2.9.2005 18:27
to Pavlucha:
jj, nalepka tam je, takova oranzova vlnovka z napisu Microsoft a nad tim zbytek cisla, ze ktereho prectu :515d.
POuzivam pouzdro a vytahovanim z toho pouzdra je to cislo uplne vygumovane.

to Hybo:

vlastnikem SW neni zadny normalni user, ani prodejce.... Ale ten Outlook je OEM k tomu iPaqu, dle meho bez ohledu na to, kdo ho vlastni. POkud nejaky HW s OEM SW prodam, nesmim si SW nechat, ale jde dal.
Zkusim to s temi HP, snad pomuzou.
Diky za napady.
Ivanm_ce4you (466)|2.9.2005 18:31
nema nekdo email na zakaznickou podporu HP pro iPaq?
diky
hybo (3107)|2.9.2005 18:32
jiste, vlastnis jen licenci na uzivani, ne SW, ale to je myslim samozrejme...OEM verze SW je, alespon v tomhle pripade vazana na HW a samostatne ji nelze uzivat...takze pokud mas doklad o zakoupeni HW, jsi vlastnikem i licence na uzivani SW, ac ho nemas...Ted je otazka, jak to zaridit a co na to HP...
Ivanm_ce4you (466)|2.9.2005 21:58
uz jsem jednou volal na podporu kvuli odpadavajicim bocnicim. Stacilo pouze precist cislo, co je pod baterii a poslali mi ty bocnice bez problemu. Takze puvod toho pristroje je ednoznacny. Jen ten hovor byl asi na minut.:-( Proto bych radeji email.