Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW6515

simonides_ce4you (0)|30.8.2005 12:44
1. Po nějaké době a nejčastěji při přepínání z normálního na tichý režim se stane, že nadobro přestane fungovat zvuk. Po resetu vyskočí hláška: Error 0x37 opening WAV driver. Nenašel jsem k tomu nic, vždy "pomůže" master reset...:mad:
2. Funguje někomu program Smart GSM? Mně se nedaří, resp. nevím jak, připojení na telefon. Nebo doporučujete jiný program...? :?:
3. Funguje už někomu vektorová navigace s CZ mapou a mapou Evropy? Koupil jsem Dynavix a nenapadlo mě, že s menším displejem nebude fungovat. A tak čekám na novou verzi... :mad: :?:
4. Neví někdo poradit jak dostat telefony a kontakty z Nokia 6230 do hw6515? :?:
5. Nemá někdo zkušenost s programem Nexic Synchronis? Jde o synchronizaci s Novell GroupWise. :?:
6. Neví nekdo jak změnit zvuk pro příchzí SMS? Zdá se, že lze vybírat pouze z přednastaveného seznamu, do kterého nelze přidávat... :mad: :?:
7. Funguje někomu spolehlivě aplikace Sunnydays? Mně se nedaří, v kombinaci s SPB Pocket plus, dosáhnout toho aby byla na panelu Today... :?:
8. Nezdá se Vám iPAQ výrazně pomalejší s velkou češtinou od Sunnysoftu...? :?:
9. Ale jsou věci, se kterými jsem i spokojený... :)
Wuffi (1599)|30.8.2005 13:26
1. Zatim se mi nestalo, pouzivas na to ty "profily" po pridrzeni zapinaciho tlacitka?
2. Neznam, nepouzivam. Popis na co je...:)
3. SmartMaps funguji hodne dobre... Ale ty se ptas na vektorove, to nevim.
4. Kontakty muzes preci poslat z Nokie pres IrDA ci BT (nevim co z toho ma).
5. Neznam, snad odpovi nekdo jiny.
6. Seznam neni prednastaveny, jedna se o seznam vsech .wav souboru ve slozce /Windows/. Kdyz si tedy do teto slozky zkopirujes pozadovany soubor, v seznamu jej budes moci vybrat.
7. Nepouzivam. Zarucuji kompatibilitu s WM2003SE?
8. Velkou cestinu jsem mel na iPAQu jen kratce neb mi zpusobovala problemy s telefonem. Na cistem iPAQu pouze s nainstalovanou cestinou jsem vyraznejsi zpomaleni nezaregistroval.
9. To jsem rad :D
beecher (9270)|30.8.2005 15:01
Ad 2: Smart GSM na Phone Edition zarizeni nevyuzijes... To je pro komunikaci normalniho PDA s mobilnim telefonem...
simonides_ce4you (0)|30.8.2005 15:10
1. Používám zapínací tlačítko. Po přepnutí do tichého režimu (používám pouze normální a tichý) se občas stane popsaná věc.
2. Vyřešeno
4. Přes BT samozřejmě není problém. Problém nastává ve chvíli, kdy u kontaktu je více telefonů, nějaký e-mail, pevná adresa, apod. Po přenesení do hw6515 se údaje rozdělí do několika kontaktů se stejným jménem...
6. Vyřešeno. Díky :))
Wuffi (1599)|30.8.2005 15:15
1. To nevim, vyzkousim. Ale dnes odpoledne mi vypadly z nicehonic vsechny zvuky jen tak, asi jsi mne nakazil ;)
4. Pak je asi nejlepsi syncnout Nokii s Outlookem a pak s nim syncnout iPAQa.
Wuffi (1599)|30.8.2005 15:20
Ad muj problem - po desetinasobnem pripojeni a odpojeni sluchatek uz to zase jede, asi kontakt na jacku u sluchatek:(
OK (41)|31.8.2005 08:03
do hw6500 jsem si stahnul mapu CR ale nesla pod programem TomTom ktery je v zarizeni tak jsem si stahnul z ware*u TomTom cracknutou verzi a funguje to. Zkousel jsem i navigon ale ten vubec nesel pouze cerna obrazovka. PocketKim funguje taky dobre
vaanja_ce4you (1)|15.10.2005 23:43
[QUOTE="OKOK"]do hw6500 jsem si stahnul mapu CR ale nesla pod programem TomTom ktery je v zarizeni tak jsem si stahnul z ware*u TomTom cracknutou verzi a funguje to. Zkousel jsem i navigon ale ten vubec nesel pouze cerna obrazovka. PocketKim funguje taky dobre[/QUOTE]

ako mas prosim nastaveny ten pocketkim? aky com port? skusal som vsetky a ziadny mi nefungoval..
jgarant_ce4you (0)|13.11.2005 14:14
[QUOTE="vaanja"][QUOTE="OKOK"]do hw6500 jsem si stahnul mapu CR ale nesla pod programem TomTom ktery je v zarizeni tak jsem si stahnul z ware*u TomTom cracknutou verzi a funguje to. Zkousel jsem i navigon ale ten vubec nesel pouze cerna obrazovka. PocketKim funguje taky dobre[/QUOTE]

ako mas prosim nastaveny ten pocketkim? aky com port? skusal som vsetky a ziadny mi nefungoval..[/QUOTE]

COM 7 je reseni ... ale detekce satelitu je priserne pomala :(
sethxp (7)|18.11.2005 23:24
pozor, vyhledani satelitu a zafixovani polohy je do 10 sekund, a to s tim ze tohle v ipaqu je AGPS, staci mit aktivovane gprs datove spojeni a v "nastaveni" "spojeni" je ikona quick GPS, tam se musi dat download, data vydrzi aktualni 2dny {po malem hacku 4dny]

pokud ma clovek vzdy stazena pomocna data tak je studeny fix 10sekund
pokud ne trvato i 5 minut

to je funkce AGPS oproti GPS