Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2 x Polycyjééééé....

Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2005 09:52
Ne, to není chyba, resp. je, ale upravil jsem název tak, aby i pravopis odpovídal tématu. Něco z toho mi připomnělo náš návrat z minulého srazu c4y v Bzenci.

Ví vůbec policie, proč měří rychlost?

Kampak spěcháte, pane řidiči?
Kavy (374)|30.8.2005 16:03
Stručně:
Bodový systém ano.Ale přehodnotit hodnotu prohřešku.Podle stávajícího je pomalu největší hřích stát na místě určeném jen k zastavení,než když máte v sobě 10rumů.
Zadržovvání řidičského oprávnění na místě policisty.Není totiž nic debilnějšího,než když vám naměří 6promile a policista vám jen řekne,zítra se dostavte na městský ůřad a vy tam přijedete klidně autem.
Jízdu v opilosti překvalifikovat na veřejné ohrožení.Protože je velká pravděpodobnost,že zabijete lidi které vezete a další nic netušící kolem vozovky a na silnici.

Mám možná trochu radikální názory.Ale jako plzeňák mám v paměti případ Adolfa Pechy,který v težké opilosti svým Subaru zabil na tramvajovém ostrůvku hlavní třídy 3 lidi .Pokračoval dál v jízdě.A s uraženou vanou na motoru jel ještě asi 200 metrů do jedné z přilehlých ulic,tam před svým bytem zastavil a se svou"přítelkyní"(seděla celou dobu vedle něj) šel domů vyčkávat na Policii.Ti šli jen po olejové čáře.A ten člověk jezdil ještě asi 3 roky,protože se odvolával a odvolával....:((
http://www.vplzni.cz/noviny/vina_a_trest/index.html
stačí hledat..
Stag_ce4you (59)|21.9.2005 09:51
Ještě bych dodal, že by asi stálo za zvážení povolení alkoholu. Opilý člověk je jednoznačně problém a určitě bych to klasifikoval jako veřejné ohrožení, ale na druhou stranu sbírat řidičáky za pivo k obědu? ....
FIKR (34)|23.9.2005 03:02
tady v Alberte (Canada) je povoleno 0.7 promile = cca 3 kanadska piva nebo 2x 2 dl vina
je to dobre muzes zapit veceri a odjet autem - coz je tady nutnost
cokoliv vice znamena poprve zabaveni ridicaku na rok, podruhe na 3 roky potreti na 5 let = to je tady sebevrazda, protoze bez auta nemuzes existovat