Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N50 a backup/restore!!!

mektys_ce4you (12)|30.8.2005 08:26
AHoj,
prisel jsem o vsechna data na Acer N50,zrejme se totalne vybila baterie.To je normalni????Zalohu samozrejme mam i v souboru,ale pokud udelam nove spojeni s PC,musim zadat rozdilny nazev zarizeni a soubor obnovy nejde pouzit,protoze je k jinemu nazvu.Jak toto prosim udelat?...:-(
DIky moc HOnza
hybo (3107)|30.8.2005 08:34
ano, je to normalni, soubo je mozne pouzit, staci ho v okne restore vybrat...nazev neni dulezity, asi Ti vypisuje, ze mas jine zarizeni, ale to je proto, ze asi nemas na PDA nastaveno czech jako regional settings...pak to bude OK...
mektys_ce4you (12)|30.8.2005 09:11
Diky......nakonec to slo celkem z CFcard. Ale z ActiveSync ze souboru v danem profilu to uz neslo. Lepsi je zalohovat na kartu. To funguje dobre. Diky moc za radu. Musel jsem predtim nainstalovat cestinu a pak to slo.
Honza
mektys_ce4you (12)|30.8.2005 09:18
Jeste prosim o radu nejaky spolehlivy programek, ktery zobrazuje stav baterie. DIky moc.
citronak (11)|30.8.2005 15:38
zdárek, na stav baterky používám dva prográmky -

vBar 2.1
a
Battery Navigator 1.1
hasa (9)|31.8.2005 09:22
Jde nějak obnovit zálohu bez toho aby se musela z PC instalovat čeština. Přijde mi nepraktické pokud se mi např. na dovolené vybije baterie, tak jsem bez PDA :(

xkovi_ce4you (568)|31.8.2005 10:49
[QUOTE="hasa"]Jde nějak obnovit zálohu bez toho aby se musela z PC instalovat čeština. Přijde mi nepraktické pokud se mi např. na dovolené vybije baterie, tak jsem bez PDA :([/QUOTE]

Presne kvuli tomuhle sem prestal uzivat zalohovani z AS ci primo v PDA a zacal uzivat Sprite Backup.. ten jakmile spustis po HR ci vybite baterii, coz zpusobi defacto to same, tak bez jakehokoli nastavovani obnovi pda presne do stavu, kdy si ho zalohoval.. bez chyb a 4krat rychleji jak napr. activesync..opravdu doporucuji, velice pohodlne a bezpecne zalohovani
hybo (3107)|31.8.2005 12:03
Jak? Tak, jak jsem jiz napsal, staci cist...zmenit regional settings na to same, co bylo pri zalohovani, tedy na czech...pak to jde...
Benedikt_ce4you (101)|26.1.2006 23:28
Mám n50 pár dní - a mám k Backup pár dotazů:

1) Jak je to s tou češtinou co se píše o pár příspěvků výše - myslel jsem, že když je nainstalovaná pře provedením Backupu, tak se taky obnoví? Jak to je?

2) V nastavení Backupu je možnost automatické zálohy při 30% baterie - jde to nějak v registrech změnit třeba na 15%?

3) Někde tady někdo psal, že má nastavený Backup automaticky na 4:20 ráno - jak se to dělá? A to se spustí i při vypnutém PDA?

Ď.