Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dobrej grafik a webdesigner

Pavel Koza (4761)|19.2.2003 07:59
Cau lidi, neni mezi vami, co navstevujete tenhle server, nejakej dobrej grafik a webdesigner? Potreboval bych pomoct s grafickou upravou ce4you a PDAgold.com... Photoshop neni zrovna moje silna stranka...[;)]
Martin Hanzal (132)|19.2.2003 09:41
No minimálně dobrý jsme tady všichni, ale já se Tě vlastně už dávno chtěl zeptat proč CE4YOU není také ve verzi pro PDA? Myslím, že by to snad neměl být tak velký problém, občas když se na na tuhle site koukám přes iPaqa tak mě to docela štve [;)]
Pavel Koza (4761)|19.2.2003 09:44
No jo... Ja vim... No, po predchozich zkusenostech uz nic neslibuju, ale kdyz budete drzet palce a neprijde mi do toho nic vaznyho, tak mozna budete tak za mesic prijemne prekvapeni[;)]
hybo (3107)|19.2.2003 09:47
prijemne ? no, to urcite. Prekvapeni ? Ted uz ne, kdyz jsi to vykecal :-)
john_ce4you (112)|19.2.2003 14:25
panove, divam se na vas pres (maly) display sve p800 a je mi dobre. skvela opera si s ce4you poradi natolik, ze zadnou optimalizaci nepotrebuju....
null (0)|19.2.2003 15:04
[QUOTE]panove, divam se na vas pres (maly) display sve p800 a je mi dobre. skvela opera si s ce4you poradi natolik, ze zadnou optimalizaci nepotrebuju....[/QUOTE]

a na ta slova hromadně prodáváme svoje PDA a jdeme si stoupnou do fronty na SonyErika [;)]
john_ce4you (112)|20.2.2003 08:00
proc ta ironie, zadna agitace v tomto smyslu nebyla mym cilem, pouze jsem se chtel podelit o svou radost z neceho, co mi prineslo vse co jsem cele ty roky chtel, co mi naprosto vyhovuje (zatim) a s cim jsem opravdu spokojeny. a bylo to dlouhe hledani, po trinacti pda.... jenze ja mam specificke pozadavky a s vetsinou kolegu uzivatelu se na nich neshodnu - v necem jsem narocnejsi nez ostatni, naopak neco (pro nekoho nutneho) nepotrebuji. takze zadna agitace, jen takove povzbuzeni - jste-li nespokojeni, hledejte, protoze kdyz jsem nasel ja, najdete i vy. jen to leze docela do penez.... jinak samozrejme budu ce4you nadale sledovat, obcas se budu i projevovat a pravdepodobne jednou zase nejaky wince stroj mit budu (pda se pro mne stala obezivem)....
hybo (3107)|20.2.2003 08:56
no, jak te znam, na dlouho to nebude, takze se nebojim, ze casem prijde dalsi podobna zprava :-)