Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wifi s WPA a TOSHIBA...

kubisz (1054)|29.8.2005 17:39
cauky,

mam trosku problem s pripojenim Toshiby k WiFi Routeru :( najde se sit, zjisti si to sifrovani, ale po zadani klice se nepripoji...nejakej doctor pripojeni rika, ze je spatne zadany ten klic...obcas se to podari spojit tak, ze klic zadam rucne pres nastaveni pripojeni (takovy to, jak si tam volite k cemu se pripojujete, sifrovani apod...)...nebo to slo pripojit vypnutim sifrovani na routeru, pak spojenim, pak opetovnym nastavenim sifrovani jak na routeru, tak na PDA...ted jsem jeste nainstaloval HitchHiker, ale ten zase po nastaveni pripojeni zatuhava (ale pripoji to)...problem teda asi je v tom, ze si PDA nejak spatne zapatuje ten klic k WPA, grrr...neda se to nekam napsat natvrdo (registry)? popripade jake nastaveni prosim pouzivate Vy? ten klic je PreShared...trochu zmatene napsano, ale kdo to pochopi, tak sim odpovezte, diky

kuba
hybo (3107)|30.8.2005 07:47
neni treba problem v zapisu? Nekde je mozne zadat jen HEX a nekdy jen DEC pass...krom toho, WPA? Co vim, tak to ma snad jen ted jedna z novych SDIO WiFi karet, jinak maji PDAcka sifrovani jen WEP
kubisz (1054)|30.8.2005 16:03
no asi bude problem v te passphrase, pac trebas u wep sifrovani mi to passphrase vubec nebere...wpa je standartne od wce2003se...ted s tim hitchhikerem mi to jede...sice se to spojuje tak minutu,ale se stopro uspesnosi...jenze nevim, estli neprestane fungovat, aneb estli to nejni nejaky demo...
beecher (9270)|30.8.2005 16:05
Hitchhiker je freeware...
kubisz (1054)|31.8.2005 16:08
juch, ted sem to taky nejak prokouk...nevit este nahodou, proc to na te toshibe tuhne pri pokusu nastavit WPA passphrase??? (klasicka neplatna operace :-))) ) a jestli to umi i pripojeni k AP, co neyvsila SSID??? v te 031 se mi objevi jen sit NO WPA shared key...kdyz SSID zapnu, tak vse OK...