Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Arvale 2 - Ocean Time

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|27.8.2005 20:05
Pro všechny příznivce RPG mám dobrou zprávu. Po úspěšném prvním díle Arvale - Journey Of Illusion tu je druhé pokračování této hry pod názvem Arvale 2 - Ocean Time.

Odkaz na hlavní stránky této hry je zde.
Demo "Arvale 2 - Ocean Time" je zde.
Vojtěch Barták (180)|30.8.2005 19:06
Zkoušel jsem zatim jen demo, a vypadá slibně. Jestli to bude jako Journey of Illusion,což je dost pravděpodobný, tak asi neudělám státnice a zbohem, titule....:D :D :D Jinak zpráva pro ty, co se zasekli na Journey of Illusion, na návodu se pracuje, jestli to vyjde, tak by moh bejt do půlky října hotovej. (Pokud se nenaskytnou předem neočekávané události :evil: )

00086133_Owerworldmap_nagy_hojx.jpg
jumbo_ce4you (162)|31.8.2005 08:47
Joj! :o) Zasekl jsem se ještě v prvním chrámu, nedokážu se dostat přes vodu v místě, kde se musí puzzlovat čtyřmi sloupy. Všechno jsem to tam povraždil, ale tady si prostě nevím rady. Dostal se už někdo dál?

EDIT: Tak už jsem to zmáknul. Jsem v RPG nováček, takže pomalu zjišťuju, že číst rady z příslušných nápověd se fakt oplatí :o) Pro ty, kdo si s tím taky neví (nebudou vědět) rady: Horní sloup, dolní sloup, druhý odshora a poslední druhý odspodu.
freeman_ce4you (428)|4.9.2005 16:13
Neviete niekto ako vyriešiť quest idol of the past :?:
Jirkac_ (269)|24.1.2006 16:57
Take bych potreboval poradit,
nikdy me RPGcka moc nebavily, ale Arvale II me fakt dostala... po par hodinach hrani jsem se ale zasekl...

Na zacatku hry si vybirate, zda chcete pomoct nemocne (otravene) zene, ktera tam lezi na posteli, ja jsem dal ze ano a prvni velky quest byl na svete... postupne sem se plavil lodi, chodil po meste az sem se dostal na ostrov do chramu Aphote Temple (na te mape Aphote Isle)... ten sem take cely prolezl, vytahem, ktery je zde jsem projel 2. 3. a 4. patro a po souboji s krysou, ktera mela pres 300 zivotu jsem ziskal artefakt Panther Eye (ktery by mi mel dodat silu pro cestovani v case). Zde jsem ale skoncil, prolezl jsem snad vse a hledal, kde tento artefakt pouzit, ale uz jsem v koncich.
Pokud nekdo vite, budu moc rad za radu ! Diky

edit: heh, tak je pravda, ze chram sem pote prosel opravdu skrz naskrz, ale nenapadlo me z nej vyjit ven, pak se totiz spusti cutscene a huraa pokracujeme :-)