reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s looxikom 720, hlavne s nabijanim cez USB

markjag (386)|27.8.2005 18:31
Viem pisalo sa to tu ale ja jednoducho neviem preco ale mne sa looxik v koliske nenaboja cez USB, musim zapojit adapter aby sa nabojal. Nefunguje nabojanie aj ked je zapnuty aj ked je vypnuty. A musim to vyriesit lebo si chcem kupit nabijacku na USB taku ze dam do nej baterky a ma to vyvod na USB a nabije sa (rada od beechera (dufam ze som napisal spravne to meno) mimochodom). Lenze musim tento problem odstranit aby moja investicia nebola zbytocna.

Dalsi problem je ze mi tu vela rudi radilo ze mam spravit HR a vyriesi sa moj problem ze mi moj fotak najde USB HOST ked ho napojim. Ale urobil som HR a nenainstaloval som ziadnu aplikaciu no fotak nejde stale pyta meno.
JA ZOSALIEEEEEEEEEEEEEM.

A mam velky problem s foliou uz idem kupit novu tu ultra priehladnu ale dufam ze to poriesi problem. Bojim sa ze to nie je chyba folie. V strede totiz ked tam stlus na dispej citim ze take 1-2 milimetre sa este ohne ten displeja potom az reaguje dotyk (dufam ze je to len to ze folia sa nedotyka displeja a odstava a ohybam foliu a nie displej). Ale nieje tam bublina tak sa mi zda cudne ze by to bola folia....

A to ze mi nejde net cez mobil ani nebudem spominat to pojdem riesit priamo do predajne ORANGE ked cez telefon tie lamy nevedia poradit.

vam diky za pomoc ;)
TheMelin (1642)|27.8.2005 20:14
Kabliky v krabici s Looxem neumi nabijet pres USB. Kup synchro. kabel od Šeby a mas vystarano ;-)