Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdra, obaly, futrály, sáčky.....

Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2005 15:05
Pouzdra jako chňapky do kuchyně nebo mycí žínky vyrábí firma pdaStyles a prodává za ceny 15-25 USD.

Tsaya vám za 79 USD prodá sexy pouzdro pro přítulkyni ;) nebo manželku.

Piel Frama -prověřená kvalita za ceny kolem 60 Euro.

Innopocket kovová pouzdra s neoprénovou vystýlkou, např. pro Palm Life Drive, Dell Axim X 50 v nebo HP hx 4700.

FlexiSkin - první pouzdra pro HP iPAQ hw6500, v několika barevných odstínech, za 28 USD.

nSigniamá v nabídce pouzdra s odnímatelnou vložkou na platební i paměťové karty, peníze apod. Vyrobeno z kvalitní kůže (krokodýl, pštros...) pro HP iPAQ, Dell a Palm.

Vaja - jedna z nejdražších firem. Ale když na to máte......

Nejlepší nakonec. Ručně šitá, v USA vyráběná, luxusní a přitom vysoce funkční a nikterak drahá pozdra jsou Senacases.
beecher (9270)|28.8.2005 22:28
Ty Tsaya dodavaji i s tim blondatym prislusenstvim, co je na tech fotkach? :D
j-cop (80)|11.10.2005 11:01
Když už jsme u toho, máte někdo prověřené pouzdro na Compacta? Předpokládám, že zkušeností by s tím měl mít kdekdo :-) Uvítám, pokud do toho nacpu i nějakou kreditku :-) Jediný, co mě zatím zaujalo byl Krusell ...
speed-komi (278)|18.12.2005 13:07
nevíte někdo kde sehnat kovové pouzdro pro acer n50? na ahmobile je vyprodáno.
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2005 13:26
Nevím, zda je to nejlepší volba. Kovové pouzdro poskytuje ochranu jen zdánlivě, ten tenký plíšek je možná méně odolný než kvalitní kůže. Navíc se to špatně drží (vadí odklopený kryt), klouže v ruce a snadno se odírá, takže kromě PDA máš strach i o pouzdro. Uvažoval jsem o něm, když jsem měl iPAQ 4150, ale nakonec z toho naštěstí sešlo. Kamarádka ho měla na Aceru a za chvilku byl poškrábaný, jako by ho za sebou tahala po zemi. :(
speed-komi (278)|18.12.2005 13:48
Já ho nehodlám tahat za sebou.. ale kdyby se to přeci jen stalo, tak možná pouzdro bude poškrábaný, ale pda zůstane v pohodě. Chtěl jsem koupit to pouzdro nové a ne z bazaru. nevíte o nějakom (cz) eshopu?
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2005 14:08
Koukal jsem na všechny obchody, co zde inzerují a bohužel v nabídce nemají. Buď počkat, až bude v AH Mobile (zarezervuj si ho) nebo zkus vyhledat - google.com nebo jyxo.cz
runner111 (75)|5.2.2007 16:40
Nevíte někdo, kde by se dalo sehnat jednoduché pouzdro na opasek pro MDA Compacta? Takové jako se dává origo k němu. Já ho koupil z druhé ruky a bohužel u něho nebylo. Nebo jestli ho někdo máte doma a jen tak leží v šuplíku, přenechejte ho ;) Díky.
aninelez (1)|6.2.2007 22:56
Zdravim. Do mobilnych telefonov sa prilis nerozumiem a este sa mi stala aj taka vec, ze mi s nou doteraz nikto nepomohol, tak skusim radu od vas. Kupil som si pred tyzdnom SPV C100 a dnes mi nestastnou nahodou padol na zem a prasklo mi to sklicko na kryte. Da sa ten kryt prosim vas niekde objednat novy? Vdaka :(
Palko_ce4you (24)|11.3.2007 13:55
Také jsem dlouho marně hledal klasické a jednoduché pouzdro na PDA, v mém případě na Asus P525.
Nakonec jsem se obrátil na soukromníka, který mi za přijatelnou cenu vyrobil pouzdra podle mých představ. Stačí poslat fotku přístroje a rozměry.
Kontakt na výrobce: dawson@c-box.cz
00203567_pouzdra1_EruJ.jpg
pavelbures (73)|11.3.2007 16:17
A na kolik přibližně zakázková výroba přijde, resp. kolik stálo tohle černé pouzdro?
jimmyjames_ce4you (199)|12.3.2007 18:19
Vypada velmi kvalitne :) Take bych rad vedel, na kolik prislo... Ale asi to nebude zadna levna zalezitost..
JIMass (2)|8.11.2007 00:08
Dobry den, mohli byste mi prosim doporucit kvalitni pouzdro na HTC Herald 4350? Chtel bych, aby bylo opravdu odolne, nejlepe kovove, ale takove na tento model asi neexistuje a hlavne abych PDA pri praci nemusel vubec vytahovat, maximalne jen pro vysunuti klavesnice, ale nejlepe aby sla vysunout primo v tom pouzdru. Dekuji Vam za tipy.