Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Mio A701 - komunikátor s WM 5.0 a GPS (a VGA?)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od djelinek
    To Tugof:

Mohl by jsi sem hodit fotky drzaku a pouzdra, nikde jsem nenasel link, kde byly vyobrazene.
    http://www.pocketpcitalia.com/Recensioni/PocketPC%2DPhone%2DEdition/Recensione%2DMio%2DA701/
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem byl s fotkami předběhnut.

Jinak k pouzdro je stejný konstrukce a kvality jaký je ke compaktu, žádnej zázrak, ale docela slušně použitelný.
    Zato držák do auta je perfektní. Krásně štelovací a dostatečně pevnej. Akorát se trochu hůř z něj mio vyndává jednou rukou, ale jde to.

Jinak s recenzí se ztotožňuju až na Harwarové klávesy. Úplně chybí power tlačítko a zařízení se vypíná červeným sluchátkem po jeho podržení 3 vteřiny dá vybrat zda uspat nebo vypnout a musí se to odtapnou ještě na display a pak to ještě trvá. Vypnutí který na compactu trvalo asi půl vteřiny tady trvá asi 5.Řeším to velkou vypínací ikonou v SPB plus, ale to prostě není ono a stejně to trvá než se vůbec vypne. Když ho nechávám na stole, tak ho nevypínám, ale při strčení do kapsy je to nutný.
    Kruhovej ovladač v telefonní aplikaci neumí procházet poslední hovory a spead dial, takže nelze zavolat bez stylusu ze spead dial a z posledních hovorů.
    A baterie opravdu vypadá trochu na problém teď (18.30)mám od včerejšího večera 32%. (Mám provolanejch asi 15 minut a docela si sním hraju.) Sice mi stačí když budu dobíjet každou noc, ale nejsem si jistej, jestli to bude vždycky stačit.(samozřejmě to neplatí při navigaci, při ní prostě musí bej napojedej)
    Jinak naběhnutí signálu trvá venku asi 4 vteřiny.Úžasný.
    Celkově jsem ale rozhodně spokojen a koupě nelituji. To je jen pár much.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Tugof
    ....a baterie opravdu vypadá trochu na problém teď (18.30)mám od včerejšího večera 32%. (Mám provolanejch asi 15 minut a docela si sním hraju.) Sice mi stačí když budu dobíjet každou noc, ale nejsem si jistej, jestli to bude vždycky stačit.(samozřejmě to neplatí při navigaci, při ní prostě musí bej napojedej ...
    Můžu se zeptat, jak dlouho tedy udrží dodávaná baterie Mio na živu při zapnutým GPS?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

No si sice zrovna nevím, ale jelikož při použití GPS je display stále rozsvícen, tak odhaduji něco mezi dvěmi a třemi hodinami.
    Jinak se ale musím baterce docela omluvit, protože po pořádném naformátování a při normálním provozu (přeci jen s novým zařízením jsem si více hrál) se ukázala stejně jako baterie v compactu. To znamená, že spolehlivě vydrží celý den silného používání. GPS myslím jde požít tak hodinu až hodinu a půl denně, abych nemusel tahat nabíječku.
    Už jsem se sním docela zžil a hodnotím mio čím dál tím líp....

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Komunikátor s GPS a Wifi do 14 kKč
    Od Black_Dragon_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-02-2008, 15:31
  2. Reakcí: 162
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 17:35
  3. PDA komunikátor
    Od Behe v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 10:36
  4. Komunikator s VGA
    Od Pfemir_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-10-2007, 15:22
  5. jaky komunikator do 12 000 ?
    Od X_Ljuke_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 02-08-2007, 23:08