Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell GPS Navigation System

Aries_ce4you (10)|25.8.2005 21:07
Nazdarek,

premyslam kupit cely pack od dellu, ktory momentalne ponukaju na www.dell.ie. Poznate nietko ich navigacny soft? Neviem ci kupit ten ich pack s x50v alebo kupit radsej x50v samostatne k tomu BT-338 a Tomtoma. Mozte mi niekto poradit?

P.S. Som v zahranici takze to ze softy nemaju pokryte CZ a SR mi nevadi.

Dik za rady.
beecher (9270)|25.8.2005 21:33
Podle teto stranky to vypada na Navteq...
Aries_ce4you (10)|26.8.2005 00:46
ok dik. Takze uz je tu len otazka ktore s tyx dvox by si volil pack alebo toma s 338? Nex to mozem zajtra konecne objednat :).

P.S. Oplati sa mi kupovat x50v ak to xcem pouzivat prevazne na navigaciu sem tam neaka hra + inet alebo mi na tie ucely staci iba x50.je to to totiz o 180eur menej a neviem ci to stoji zato... Dik
beecher (9270)|26.8.2005 10:57
No, vzhledem k tomu, ze ta GPSka, co je nabizena, vypada na Navilock z rady 308 ci 318 a ze nevim, jak je na tom Navteq se svym SW, sel bych do 338 a TT5.

A co se tyka rozliseni? Vse pomalu a jiste smeruje k VGA, tak proc si neudelat radost jiz ted? ;) :D
Aries_ce4you (10)|26.8.2005 16:25
Tak som si urobil radost a objednal som si tu x50v :). Som dnes trosku viac hladal a na nete som nasiel ze dodavany soft od Navteq je destinator 3 a ta gps je ako si pisal BT-308. Kedze ma kompletna sada tj. gps,drziak,nabijacka pda,gps a soft vysla iba na 250 eur tak nebolo o com premyslat.lebo keby som xcel TT5+338 stalo by ma to okolo 500eur a nebola by v tom autosada... Mno uvidime ked to dojde. Cely ma to stalo 824eur s 1GB kartou a vyzsie spominanymi komponentami. Dufam ze to stalo za tie praxy a nebudem lutovat ze som nekupil Garmina c320...
beecher (9270)|26.8.2005 16:39
No, nevim, ale ta BT-308 neni nejak moc citliva a ten Destinator 3 taky neni zrovna nejaky nejnovejsi produkt...

No uvidis... ;)
Aries_ce4you (10)|30.8.2005 21:13
Tak uz mi to doslo. Ta GPS je BT-309 a soft nieje destinator ale nieco od navteku. Je to rev.A02. Na vebe navteku som nasiel ze je to posledne vydanie. Este som to ale neskusal lebo sa mi nabija PDA aj GPS. Snad to zajtra vyskusam a potom napisem. Zatim c u
Aries_ce4you (10)|3.9.2005 13:50
Tak som to teraz 2 dni testoval. Ten soft funguje suprovo. Momentalne som v Irsku a behal som po mestach ako su Limerik, Cork, Waterford. Vzdy ma to doviedlo na tu ulicu kam som xcel. Ak som nahodou zle odbocil tak ma to v priebehu 3-5s preroutavalo na dalsiu odbocku. Prepinanie mrdzi 2D a 3D je tiez bezproblemove. GPSku som mal polozenu pod prednym sklom. Na dialnici som mal 7-9 z 10 satelitov v meste sa to pohybovalo od 5-7 z 9. Nemam to sice s cim porovnat ale myslim ze ta GPSka je celkom slusna... Skusil som ju dat do priehradky spolujazdca ale tam som mal iba 3-4 satelity a niekedy ziadny... Soft tiez nemam s cim porovnat ale myslim ze tento je celkom dobry. Jedine co ma bude hnevat je ze tam nieje aspon prejazdna mapa CZ a SVK. Ale domov sa tak skoro nechstam takze zatial ma to trapit nemusi :). V baliku som mal PDA Dell Axim X50v+GPS+soft+SD 128MB+SD 1GB a myslim ze za tu cenu by som asi ani nic lepsie nezohnal... Alebo ak ano tak napiste co a kde. Predam toto a kupim nieco ine :))).