Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Registrace WeatherPanel - POZOR

Red Dwarf_ce4you (187)|25.8.2005 13:42
Tak jsem si pracně (ne zas tak pracně) pořídil platební kartu, se kterou je možno platit na internetu a rozhodl jsem se zakoupit si WeatherPanel od firmy MarsWare. Přiznám se, že mě taky tak trochu zlákala sleva 20% při platbě přes net (prefered payment method PayPal). Nerad někam posílám osobní informace, takže jsem se uvedl jako Franta Vomacka :D Úsměv mě brzy přešel, když jsem zjistil, že zadané jméno se musí shodovat se jménem vlastníka PDA. Změnil jsem tedy já bloud své uživatelské jméno dle reality v PDA a protože oplívám háčky i čárkami, použil jsem snad až přespříliš diakritiky. Teď se nemůžu zalogovat, stáhnout plnou verzi, registrační klíč je mi celkem k ničemu, na maily nikdo neodpovídá, v jejich fóru jsem taky nic nenašel... Tak aspoň varuji všechny budoucí kupce tohoto jinak skvělého programu před podobnými nápady s Frantou Vomackou :!:
Brco_ce4you (447)|25.8.2005 13:51
Na co ti je plna verzia na stiahnutie? Ved pokial mas registracny kluc, stiahni si trial a zaregistruj si to priamo v programe.
Red Dwarf_ce4you (187)|25.8.2005 14:05
No trial už mám. Ale na těch stránkách je něco jako "click here to download the full version". To jsem zahlídl ještě předtím, než se z Franty Vomacky stala kupa nesmyslnejch znaků. Napadlo mě vyzkoušet ten registrační klíč i na demo, ale abych si ho třeba nějak nevyčerpal, či co. Nebo je to úplná blbost? Sorry, ale jsem fakt lama :no:

PS: Teď koukám do programu a nikde tam kolonka na zadání klíče nejni :no:
Brco_ce4you (447)|25.8.2005 14:46
Ten registracny kod sa nevycerpa. A pokial ide o jeho zadanie, funguje to vacsinou tak, ze v samotnom trial je moznost zaregistrovat sa.
Na ich stranke si mozte stiahnut uz plnu verziu, ak ste uz zaregistrovany, ale to Vam nejde...

Treba mozno trocha trpezlivosti, oni sa isto ozvu. A skuste sa mrknut na ten trial, ci to ozaj neponuka moznost registracie.
TheMelin (1642)|25.8.2005 15:07
Weatherpanel ma dve verze.Jedna je trial, kterou si muzete stahnout a zkouset.Nevim o tom,ze by trial sel zaregistroat.Druha verze je full,ktera hned po nainstalovani vyzaduje klic.
Pro full verzi staci zajit na jejich strankach do diskuze kde najdes full verze a hlavne ty posledni 2.4.22.Je to sice beta.,ale funguje perfektne.
Ohledne toho jmena :D , dost,ne-li vetsina programu si kontroluje owner v PPC ;)

P.S.: Pokud se ti nepovede tu full verzi stahnout, napis mi do SZ mail a ja ti ji poslu ;)
Red Dwarf_ce4you (187)|26.8.2005 09:02
Tak jsem pročítal fórum firmy Marsware a podobný problém jako já má spousta dalších lidí. Nikdo neodpovídá na maily ze supportu, žádná komunikace, autora už nikdo "neviděl" pár tejdnů :evil: Hlavně že moje peníze už má :evil: