Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n50 premium nebo rx3715

Lukas.Manak (169)|25.8.2005 12:19
chctel bych se zeptat ktere zarizeni je vhodnejsi na hrani her,poslouchani muziky,koukani na filmy ,na praci s internetem!!!Bud Acer n50premium nebo HP rx3715 nebo jina v teto cenove kategorii kolem 10000-11000kc!!!diky!!
Kája_oldd (759)|25.8.2005 12:24
Před pár dny se někdo ptal přesně na to samé...no co říci... Spíš bych bral Ipaga-dá se lépe použít jako ovladač, má 3,5mm jack, což se na poslouchání muziky docela hodí, a taky nepoměrně delší výdrž oproti aceru...
Na druhou stranu, ani jeden z těhle stojů není zrovna pokud jde o ovládání vhodný na hry...možná pak je v téhle kategorii looxík 420, ale asi bych opravdu sáhl po eriksu;)
Lukas.Manak (169)|26.8.2005 08:42
a nevite jak je to s tim displayem na rx3715!!v recenzi se pise ze neni az tak kvalitni na max podsviceni ale ja max podsviceni nikdy na PDA nepouzival tak jestli to treba neni videt kdyz je to podsvicene jen na 50%!!!
oozz (9)|26.8.2005 10:34
[QUOTE="MaNi"]a nevite jak je to s tim displayem na rx3715!!v recenzi se pise ze neni az tak kvalitni na max podsviceni ale ja max podsviceni nikdy na PDA nepouzival tak jestli to treba neni videt kdyz je to podsvicene jen na 50%!!![/QUOTE]
Ja sem resil nedavno presne to samy a vzal sem iPaqa a sem naprosto spokojenej.

Displej je v pohode. V recenzich je psany ze treba bila je trosku do zluta, ale rekl bych ze opak je pravdou. Bila je krasne a bíla a i ostatni barvy jsou verne vykreslené. Podsviceni mam vetsinou stahle co nejvic to jde a kdyz mi nesviti na displej primo slunicko tak se precist da vsechno. Kdyz stojuim na slunicku tak mi nepomuze ani maximalni osvetleni... :-)...

Kdybys chtel neco vedet, klidne se ptej :-)
Lukas.Manak (169)|26.8.2005 11:38
[QUOTE="oozz"]

Ja sem resil nedavno presne to samy a vzal sem iPaqa a sem naprosto spokojenej.

Displej je v pohode. V recenzich je psany ze treba bila je trosku do zluta, ale rekl bych ze opak je pravdou. Bila je krasne a bíla a i ostatni barvy jsou verne vykreslené. Podsviceni mam vetsinou stahle co nejvic to jde a kdyz mi nesviti na displej primo slunicko tak se precist da vsechno. Kdyz stojuim na slunicku tak mi nepomuze ani maximalni osvetleni... :-)...

Kdybys chtel neco vedet, klidne se ptej :-)
[/QUOTE]

jeste by me zajimalo jak se ovlada temy tlacitky a joypadem v recenzi to moc neoslavovali!!daji se na tom dat hrat hry nevo to je uplne zabity??
jixjox (59)|26.8.2005 20:09
Ale jo, hry se dají hrát. Hraju převážně na emulátorech snes a jde to ( i k dyž tlačítka na ipaq 1915 byla pohodlnější :)