Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: BT a SD

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

tedka jsem se dozvedel, ze prenos je pres simulovany COM port a prej takove maximum je 110kBs, coz by odpovidalo tem mym 10 KB.
    zacinam si rikat, ze BT timto hodne ztraci na pouzitelnosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

BT, alespon zatim, neslouzi na vysokorychlostni spojeni, ale na beztratove spojeni na kratke vzdalenosti bez potreby vyditelnosti s nizkou spotrebou...ma to byt levne a v ramci moznosti jednoduche spojeni...takovej naslednik IrDa...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Pozorne som si prečítal Vaše príspevky, ale aj tak mám otázku.
    Ako presmerovať subory, ktoré prijímam cez Bluetooth z iného mobilného zariadenia, na SD kartu. Asi Nokiu a Artemisa cez kábel nespojím
    Je nejaká možnosť editácie v registroch ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

V nastaveniach bluetooth sa dá nastaviť zložka do ktorej sa ukladajú prijaté súbory. Štandartne je nastavená na My Dokuments, ale dá sa zmeniť na ľubolvnú zložku vsúorovom systéme pda, aj na sd kartu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

ja mam MDA Vario a v nastaveni bluetooth sa mi cielova zlozka nastavit neda......

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

ani ja nemam moznost nastavenia zlozky na Win Mobile 5 (FS L C550) musi na to existovat nejaky soft ktory bezi stale na pozadi po odfajknuti prijmu suborov...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12