Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s today obrazovkou - nejsou videt today pluginy

VoY (32)|24.8.2005 11:49
Zdravim, stala se mi opravdu divna vec. Jednoho dne rano jsem zapnul PDA a zjistil jsem, ze mam jaksi divne rozhozenou today obrazovku. Zmizely mi z ni vsechny today pluginy (SPB Pocket Plus, TaskPlus, Calendar+) a k tomu po jakekoli aplikace, kterou jsem spustil a zase vypnul zustavala na today stopa v podobe zbytku uzivatelskeho rozhrani - jako by windows zapomnely po aplikaci smazat obrazovku a prekreslit ji tapetou. Nejdriv jsem zkusil backupy z predchozich tri dnu, ale situace byla porad stejna. Pak jsem preinstaloval pocket plus, vysledkem cehoz bylo, ze jsem ho chvii na today videl (jako jediny), ale po soft resetu je zas pryc. Zapnul jsem znova tapetu, coz evidentne pomohlo, protoze ted vidim na today prazdnou obrazovku jen s datem - alespon nezustavaji ty zbytky po aplikacich. Ale zbytek today pluginu ne a ne se ukazat at zaskrtavam v nastavenich jak zaskrtavam.

Nechce se mi pochopitelne do hardresetu, proto upenlive prosim ty, co se s necim takovym nahodou setkali, aby poradili. Diky.
VoY (32)|24.8.2005 11:54
Ted jeste jen doplnuji, ze se zda, ze kdyz kliknu na misto, kde by mel byt Calendar+ nebo TaskPlus, tak to pusti spravne Pocket Informanta. Takze chyba je zjevne jen v tom vykreslovani. Asi pred mesicem jsem si zvetsil pamet pro buffer video karty jak je to popsane ve foru o registrech, vsechno ale bylo ok, takze bych to nedaval asi do souvislosti. Zkusil jsem to vratit na default a zadna zmena.
dort (1212)|24.8.2005 12:12
zkusil jste proházet pořadí jednotlivých aplikací na TODAY?

kdysi mi to pomohlo právě na LOOX 720 - neb mně trápilo také mizení pluginů, a když jsem si chvilku hrál s jejich pozicé -> pak SoftReset -> tak jsem našel kompromis mezi LOOXem a pluginy ;)
VoY (32)|24.8.2005 15:53
Zkusim je jeste prohodit, ale provozoval jsem to takhle minimalne mesic, takze pochybuji, ze to bude tim.

Pocitam, ze reseni asi nebude trivialni, takze nejspis pockam na win2005 a pak to cele preinstaluji... samozrejme pokud by jeste nekoho neco napadlo... :-)
hybo (3107)|24.8.2005 18:37
no, je mozne, ze se neco nekde po...pak zalohu, zkusit HR a zacit pluginmi...
RStein (2012)|24.8.2005 21:04
Je divny. ze se vam spusti asociovane aplikace, ale presto - muzete sem dat screenshot z registru, klic HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Today\Items a nejake podklice, nebo alespon opsat a dat sem alespon nejake klice a jejich hodnoty?
daww (687)|24.8.2005 22:34
Jestli je to pod 2003SE tak je to vcelku známý problém. I když pravda SPB Plus mi to nikdy neudělal. Ale třeba plugin svátky naprosto běžně. Zbylo jen prázdné místo, ale po kliknutí se spustil normálně. Pomohlo otevřít a zavřít třeba okno programy a zase se na chvilku objevil.
jval (453)|25.8.2005 06:12
jednou tady ve foru probehl tip, ze kdyz se pluginy seradi podle abecedy, tak obrazovka vykresluje o dost rychleji

od te doby to tak mam, protoze to bylo opravdu hodne znnat