Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 111

Téma: rozpoznání psaného textu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

mam ceskou lokalizaci od firmy Sunnysoft a jejiInterWrite Recognizer a ne ze bych nebyl spokojeny, ale urcite existuje jina moznost rozpoznavani pisma, napriklad se mi libi full-screen rozpoznavani co je primo v systemu, ale bohuzel neumi hacky a carky.

Existuje nejaka alternatyva takoveho rozpoznavani, kde ja ucim ten system jak pisu tiskaci pismenka a on to pak umi rozpoznat? Proste mu 10x napisu pismeno "a" a on uz bude vedet, ze tenhle patvar je "a"

predem dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Paragon PenReader je obdoba Transcriberu, ale s podporou CZ, SK....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

dik, docela to funguje, ale az na ty hazky a carky, napriklad ja pisu carku zdola nahoru a tam je na vyber pouze z hora dolu :-( Opravdu by to chtelo program, kteremu ukazu jak pisu a on se to nauci. Takovehle vybirani ze vzoru je dobre, ale ne plne dostacujici...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak po delsi dobe zkouseni je PenReader nepouzitelny, napriklad, kdyz popisu celou stranku najednou, tak to nezvlada, rozpozna nejake blbosti, nebo rozpozna jen cast textu. Taky je dost nepouzitelne to, ze nemuzu jednoduchym zpusobem vepsat nejaky znak, nebo jednoduse mazat, chybi pri psani malinka klavesnicka, ktera by obsahovala tlacitka napriklad pro smazani znaku, pohyb sipek, ...
    Uplne nejvic mi ale vadi to, ze kdyz jsem kurzorem na nejakem miste a zacnu psat, tak se stava, ze misto psani se proste jen posune kurzor, dela to jen u nekterych pismen, treba kdyz veta zacina pismenem "J". Proste tento produkt je sity horkou jehlou, nebo mi prijde, ze je prilis univerzalni pro vsechny mozne platformy, ale pro PPC neni prilis prizpusobeny, rozpoznavani jako tokove funguje paradne, ale jen pro maximalne 5 slov najednou, pak zacne blbnout. Take se mi stava, ze mi rozpozna napriklad tohle: "naprIklad", proste nekdy si hodi doprostred slova velke "I", zajimave je, ze to dela pouze u "I".

Mate nekdo jine zkusenosti?

Poradite jiny program?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ja pouzivam Decuma On Spot a z toho co jsem zatim nasel mi to vyhovuje nejvic - daji se napr. prepisovat chyby apod.
    Trosku problem muze byt s diakritikou, cestinu to nepodporuje, ale muzete si nadefinovat 10 vlastnich znaku a zvolit si jazyk, ktery nejakou diakritiku uz ma...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

takze to pises bez hacku a carek? nebo jak?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ja diakritiku v PDA moc nepouzivam, ale jak rikam, pri trose dobre vule se s Decumou ceska diakritika da psat, carky nejsou zase takovy problem a kdyz se nadefinuje jeste tech 10 volitelnych znaku pro hacky.

Zkus demo, krome casoveho omezeni (myslim 14dnu) je to plne funkcni.
    Nechci jim delat reklamu, ale podle me je to opravdu zatim nejprirozenejsi zpusob jak na PDA psat.
    A treba casem pridaji i poradnou cestinu:?:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ok, vyzkousim a napisu sem, jestli to stoji za to...

dik

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

paradni! Presne takhle jsem si to predstavoval!!! Skoda jen te cestiny, deset vlastnich znaku je malo :-(

nevite nekdo o necem, jak tam dostat cestinu?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak sem nasel prvni nevyhodu, docela zasadni, pokud mate obrazovku na sirku, tak se sirka psaciho radku neprizpusobi, ale oproti tomu, co to umi je to uplne zanedbatelna vec, reknu vam, takhle rychle psat, to je fantazie!!! Moznost opravovat chyby, jen mi trochu vadi moznost pouze deseti preddefinovanych znaku (zkratek)...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

ahj. Tak jsem ten Decuma On Spot nainstaloval a nefunguje to. dokud jsem po instalaci neudělal SR tak nešlo na Decumu přepnout, ale mohl jsem se alespoň pohybovat po nastavení tohoto sftwr, ale jakmile jsem provedl SR a snažil jsem se něco napsat tak konec. Poprvé HR :. a pak pokaždé cihla zatuhne a pomůže, v lepším případě SR, jinak opět HR. Nevíte čím to? dík

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

a nemas nainstalovany jeste nejaky SW na rozpoznavani? treba to koliduje...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

ahj. Mám tam:

Blimkeys
    Block Recognizer
    Decuma OnSpot
    Keyboard
    LEng Keyboard
    Letter Recognizer
    Resco Keyboard
    Transcriber

Vše krom Té Decumy mam v extrom

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak bych ti radil vsechny vyhazet pryc, protoze tenhle soft je vsechny nahradi :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky mi to nefunguje, mozna problem v MDA (

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. rozpoznavani rucne psaneho pisma v mda vario III
    Od Aloxnaj v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 18:55