Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přepínání BT zařízení u MDAc

bubo_ce4you (151)|23.8.2005 13:18
Rád bych se zeptal zkušenějších na řešení následujícího problému - "přepínání" mezi různými BT zařízeními, která sdílejí stejný COM port.

Mám s MDAc spárováno více zařízení, mj. Nokii 6230 a BT GPS. Když jsem ale po celodenní navigaci chtěl využít připojení na mobil, tak se to nedařilo a stále to hlásilo chybu BT - pomohlo až nové párování mobilu.

Potom mi ale zase nešla GPS a při spustění navigace mi mobil hlásil pokusy o připojení ze strany MDAc a opět pomohlo až nové párování s GPS. :-(

Existuje nějaká metoda (kromě instalace jiných BT stacků), jak toto řešit?

Díky

zdenek
macula_ce4you (691)|23.8.2005 18:00
Omlouvám se že použiji tuto diskuzi, ale mě by zase zajímalo jestli lze mít k mobilu připojeno zároveň PDA a HF přes BT /př. serfuji na internetu a v tom zazvoní telefon a já, jelikož jsem líný a nechce se mi telefon vytahovat z kapsy, bych chtěl hovor příjmout přes HF/.
beecher (9270)|23.8.2005 18:30
(off-topic)
To macula: Ano, samozrejme. Specifikace BT hovori az o 8 zarizenich pripojenych na jedno zarizeni (avsak musi komunikovat na roznych BT profilech), takze napr. PDA muze komunikovat najednou s napr. mobilem, BT klavesnici, BT mysi, BT sluchatky, BT GPSkou, pres BT s PC atd...
Nebo mobil s PDA a zaroven s BT HF...
Ale to jsem jiz tady asi dvakrat vysvetloval... ;)
(/off-topic)

To bubo: Jak parujete tu Nokii s PDA?
Eee... Blbe ctu, tak se zeptam jinak: neni to uchylne mit MDAc a jeste k tomu Nokii? Co MDAc krome EDGE nema? Nebo snad pouzivate Nokii jako GPRS modem pro MDAc?
duffioso (537)|23.8.2005 21:21
[QUOTE] Nebo snad pouzivate Nokii jako GPRS modem pro MDAc?[/QUOTE]Tak to by bylo fakt husty!!!:O
bubo_ce4you (151)|23.8.2005 23:53
Husté to je, ale je to realita ;-)
V soukromém MDAc mám soukromou kartu Eurotel, kterou na GPRS používám v ČR. Protože jsem byl v zahraničí a potřeboval jsem se podívat na firemní Exchange, tak jsem se připojoval přes firemní mobil T-mobile a jeho GPRS...
;)
Uznávám, že to není zcela běžné použití, ale já to ty 2 týdny takto potřeboval...
Z
duffioso (537)|24.8.2005 12:03
tak to jooooo!!!:))