Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pouzdro od fy Senacases

Kachiss (1)|23.8.2005 12:27
ahojte,
shanim info jak si toto pouzdro objednat a na kolik to s tou dopravou sem do CZ vyjde ??

+ mete-li ho nekdo, jak jste s nim spokojeni.

dejte mi prosim vedet na tkacer@volny.cz, 603912464, ICQ 25917932
na net se jako takovej se jen tak nedostanu..

dikec za vasi snahu
Zdenek Malinsky (9781)|23.8.2005 12:42
Do 14 dnů by mělo být jasné, zda a za kolik si je bude možno koupit u nás. Také na něj čekám. Pokud by to "neklaplo", asi buňka Dellistů udělá hromadnou objednávku pro naše VGA drahoušky, aby nás vyšla levněji doprava. Myslím, že je to jedno z nejhezčích a nejfunkčnějších pouzder na světě.
hybo (3107)|23.8.2005 17:50
pokud se najde skupinka, je mozne to zaridit i s lepsi cenou, nez maji bezne...
Brco_ce4you (447)|23.8.2005 20:08
Inak objednanie z USA je spoplatnene rozne. Ja som objednaval kolisku a stalo ma to asi 15 USD. Ale viem ze cena sa pohybuje aj okolo 30 USD. Myslim bezne zasielky, ziadne notebooky.
hybo (3107)|24.8.2005 09:56
ze zkusenosti vim, ze vetsina USA firem pouziva pro zasilani jine firmy...a taky ze zkusenosti vim, ze co muze byt nejhorsi je, kdyz jako koncovy doruzovatel je ceska posta...jednou jsem delal vetsi onbjednavku z honkongu, oni rikali, ze to zaslali, vse bylo davno zaplacene a porad posta nikde...az jsem po asi 2 tydnech jednani a snahy o vraceni penez zjistil, kde byl problem...slo to beznou postou a jak jinak, ceska posta nas "nenasla", udajne nechavali papirek i dve urgence, ale ke me se nic nedostalo...