Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Extended ROM UNLOCK - MDA COMPACT

steska75 (13)|23.8.2005 10:24
Zdravim,

Potreboval bych program pro otevreni Extended ROM pro MDAc, nebo
alespon nejaky program neco jako autorun, ktery by mi spustil soubory
z *.cab z SD karty a nainstaloval do PDA. Nevim jestli neco takoveho
vubec jde, tak moc prosim o radu... Diky Vlada
Šeba_oldd (1184)|23.8.2005 11:33
Pokud zmackenes po HR nez se zacnou nahravat programy do rom do 3 vterin znovu reset zastavis akci nahravani a v pruzkumniku uvidis svoji ext room kterou si muzes zkopirovat treba do PC - upravovat ji vsak bohuzel zatim nelze potom si do MDA muzes nahrat jen to co se ti z ext.rom libi a pridat i neco sveho.Autoexec by snad sel pouzit i pro spousteni z karty.
steska75 (13)|23.8.2005 11:53
diky za odpoved. Ten autorun, ale zacne nahravat to co je v Extended ROM, i kdyz je spusteni z SD karty... Neni nejaky zpusob jak ten autoexe z editovat...??
dh4rk (10)|23.8.2005 13:09
Dle postupu popsaného zde je možno Ext ROM editovat v Total Commanderu - funguje to bez problémů. Jediné co se mi nepodařilo je dostat potom celou novou ROM na SD kartu - mám nějaký problém se čtečkou a nebo ntrw.exe nefachá tak jak by mělo :mad:

Pokud někdo znáte nějakou náhradu za ntrw tak mi dejte vědět. Dík
hajekm (308)|23.8.2005 16:09
Ahoj,
jeste existuje jedna vychytavka, ktera se jmenuje 2577. Postup je nasledujici:
- v rootu karty si vytvor adresar s nazvem 2577
- rozbal do nej prilozene soubory
- v totalCMD si uprav obsah souboru ExtRom.zip
- po HR se automaticky nainstaluji všechny .caby, ktere jsou umistene v tomto .zipu.

pozor!
- instalace take probehne na kazdem PDA, kam se vlozi takovato karta, takze je vhodne pro normalni provoz adresar prejmenovat treba na 2577x
- instalace se (pravdepodobne) neridi zadnym config.txt souborem, takze tam nejde kopirovat zastupce, ani urcit poradi instalace jinak, nez vhodnym prejmenovanim .cabu
Milan