Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

samovolne formatovani karty

duffioso (537)|22.8.2005 23:33
Lidicky mam dotaz,na brachovo MDA 1 se strasne casto stava,ze se po soft resetu zformatuje karta,aniz by to vyplivlo nejakou hlasku!je tam ROM 4.01.16 a RADIO 4.21.00 stavalo se to ale i u jinych verzi ROM!Je to sice MMC 512 A-DATA,ale delalo mu to to same i s MMC 128 MB SANDISK!Nekdy se stane,ze se jen nezobrazi obsah a staci vyndat a zase vratit,ale v posledni dobe uz to cele smaze!setkali jste se s tim uz nekdo?Omlouvam,se jestli to tu je,ale nikde jsem nenasel!
duffioso (537)|23.8.2005 16:01
Nikdo se s tim nesetkal???To je skoda,uz nevim co s tim!!Ale dat si na kartu filmy,ze na ne mrknu,az se nekde zaseknu a pak v te chvili zjistit,ze je karta prazdna,to opravdu na....!!Samozrejme,ze bracha jeste nema tolik moznosti se nekde zaseknout,jako ja,ale treba mp3 pouziva dost a porad mi boucha pod oknem,at mu nakopiruju muziku,na kartu,ze delal SR a je to pryc!!!U me na MDAc ta karta jede super...zadnej problem a dokonce jsem ji urcitou dobu sam pouzival!!
Miloš Strouhal (3997)|23.8.2005 17:42
Můžu k tomu říct jen to, že kdysi jsem měl stejný problém. Vlastně ještě horší, MDA mi karty doslova zničilo, nejen mazalo.. MDA I jsem vystřídal celkem 4 ks, stejně se problém s mazáním karty občasně opakoval. Za rok používání MDA jedniček jsem přišel o 4ks SD karet, přestali zcela fungovat a ani v servisu je nerozchodili. Vyřešil jsem to až zakoupením MDA II.
vurmik (145)|23.8.2005 18:15
ja mel podobny problem na ipaq 1915 s kartou kingstom, kdyz sem tam dal jinaci, tak to fungovalo dobre. kartu sjem pak dal zname do fotaku a tam funguje snad dobre dodnes. ale ted uz mam 1940, takze nevim, zda tento problem ma muj nasledujici majitel, ale vzhledem k tomu, ze se neozval, tak si myslim, ze mu to funguje. co se mi podarilo vysledovat jen to, ze kdyz jsem na kartu pristoupil hned po restartu nebo kdyz pristupovala nejaka aplikace na pamet a ja sem hned po jejim ukonceni pustil dalsi. pak taky kdyz se mi podarilo kartu zaplnit.

tak snad to trosku pomuze
duffioso (537)|23.8.2005 21:08
tak dikes chlapy,mam radost,takze misto babicky jednicky,koupit tetu dvojku!!ten se mi vyplati,ten bruder!!!ach joooo....ted jsem si koupil moji kartu a tu starou jsem mu dal!!!myslel jsem,ze je v haji ta stara 128mb...no nic,tak si vydela aspon na pulku!!!mejte se zednici!!at vam cihly drzi!!!:D
Stanik_ce4you (77)|1.9.2005 00:09
Se samovolným formátem karty na MDA1 se setkal snad každý kdo ho měl(včetně mě). Kdysi jsem se někde dočetl že je to způsobeno témátky pro today a pravou zůstává, že když jsem ho neměnil a nechal na default, tak mi z katy již nikdy nic nezmizelo. Třeba vám to pomůže..
cemak_ce4you (22)|1.9.2005 16:41
Mno tak tohle se mi teda taky stavalo. Mel jsem MDA I a tam to bylo celkem pravidelne, pak jsem presel na Eurotel DP II a problem jsem mel stale. Me pomohlo nasadit jinej soft nez SPB, od ty doby co tohle nepouzivam, tak se muzu na kartu na 100% spolehnout. V dobe pouzivani SPB hlavne PocketPlus jsem byl z neustalych vymazu karty uplne na prasky!!
duffioso (537)|2.9.2005 15:39
od SPB tam nic neni,prijde mi to na prd,jsou tam jen nejdulezitejsi veci,ktery mladsi bracha vyuzije!!!zkousel jsem tam nechat i default tema,ale porad to same,dal jsem tam i mensi tema,ale zase...ted uz to nedela tak casto,ale dela!!!!
Stag_ce4you (59)|20.9.2005 14:40
Ahoj chlapi, mě to sice karty nelikviduje, ale stává se mi že občas vyndám Compacta z pouzdra a na obrazovce je potvrzovací hláška o formátování karty, odkliknout ano je občas dílem okamžiku. Kdybych ji chtěl sformátovat tak tu možnost určitě ani nenajdu :-) Nevíte někdo pročto, coto?
Kavy (374)|20.9.2005 19:44
Občas se mi karta po vyjmutí a zpětném vložení nezobrazí.Ale stačí skočit do jakéhokoliv pod-menu a je to.
p.a.Ť.o (69)|26.9.2005 11:19
Můj první příspěvek, bohužel, směřuje přímo zde.. Koupil jsem MDA compact, sice s druhé ruky, ale to je jedno a hned první den se mi sama od sebe karta smazala (A-DATA 1GB). Řekl jsem si, ok, třebas to chce čas, tak jsem opět znovu vše nainstalil (zálohoval, ale na kartu) a karta fungovala- až do dnes. Připojím se v práci, mrknu na today a zastupci jsou pryc, karta prázdná..
V příspěvcích o kartách jsem se dočetl, že jsou horší zkušenosti právě s těmito kartami, ale může mi to někdo potvrdit? Nemůže to být třebas něčím jiným (čím?)?
duffioso (537)|26.9.2005 19:11
U MDAc mi to obcas delalo to,ze jsem zapnul pristroj,nebo ukoncil nejakou aplikacku a karta nebyla!!!Zkousel jsi ji treby i nekolikrat vyndat a zase zastrcit do slotu???To se mi stavalo a timhle se chytla,ale jestli jsi to delal a nic na ni neni,tak ji zkus nejdriv sformatovat v PCcku a zkus obe moznosti,jak FAT tak i FAT 32...pokud to bude delat porad,tak zkus reklamacku,ale se stestim,treba me vlastnim,bych prisel na prodejnu,nebo do servisu a karta by byla mesic uplne v pohode a po prichodu domu by se zase sformatla!!!!!No zkus to sformatovat a pak napis!!!!
hybo (3107)|27.9.2005 07:09
MDAc ma sice nejakej problem treba s Pretec kartama,ale co se tyce problemu s Adata, tak ten je beznej tamer u vsech zarizenich....