Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wifi a sdílení souborů

Petr89 (152)|21.8.2005 23:52
Zdravím, mam problem, jakmile se s ipaqem připojim přes ad-hoc připojení přes wifi (na notebook) a zapnu Resco File Explorer, tak jak chci namapovat síť, nic to nenamapuje. Kdyby to tak bylo furt tak je to blbě nastavený, ale už párkrát se mi stalo že to tu síť načetlo... :( Poradíte mi jakej prográmek je teda nejlepší na pouštění aplikací přes síť? Videa, mp3 atd... A když sme u toho videa :D myslíte že by šlo přehrávat dvd přes síť z notebooku přes wi-fi na PDA?A případně jakej prográmek to umí?
beecher (9270)|22.8.2005 10:54
A jak to mapujete? Pres nazev PC? Pokud ano, mas na WiFi karte v NB zapnuty NetBIOS?

No, nevim, ale streamovat obsah DVD asi tak moc jednoduse nepujde, navic, nemyslim, ze by PDA bylo schopno bez pouziti nejakeho cipu dobre dekodovat MPEG-2...
Petr89 (152)|23.8.2005 12:33
Mapuju to tak že v resco dal map drive a někdy se najde někdy ne, potom jsem zkoušel zadávat název počítače a složky ale taky nic... Ten net bios, to nevim se podívam :)

EDIT: Jo a kde se to dovim jestli je to zaplý? :)
Petr89 (152)|23.8.2005 13:41
otázku beru z5... stačilo použít tlačítko hledat :)
Petr89 (152)|23.8.2005 13:47
Tak už to funguje ale pořád mi nejde listovat na sdílených složkach... na notebooku mam sdílený celý c a zobrazí se mi jen obsah... dál nic nejde kliknout, no a sdílená složka music tu to zas najde ale do tý se vubec nedostanu...
beecher (9270)|23.8.2005 15:49
A hlasi to neco?

Doporcuji vytvorit nejakeho uzivatele a tomu nastavit plny pristup na tu sdilenou slozku a odebrat (pokud je to mozne) pristup uzivateli Guest. Bude sice nutne se pak prihlasit, ale bude jistejsi.
Mam obavy, ze se WM neumi prihlasit jako Guest ke sdilene slozce...