Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co na psaní

szoustal_ce4you (174)|21.8.2005 20:04
Ahoj,
docela by mě zajímalo co většina z vás používá na psaní. Myslím jako SMS a pod.Já třeba používám IntelliPad (teď když má českou T9) akorát nevím jak přikládat nová slova.Teď zkouším Transcriber a docela mě překvapilo jak umí rozeznávat ten můj škrabopis.Myslím,že lépe než Penreader.
A co vy?
Kato_ce4you (970)|21.8.2005 21:08
Tak ja s Transcriberem moc dobre zkusenosti nemam... Nejradsi mam BlockRecognizer (jedine, co mu chybi k dokonalosti jsou hacky a pruhlednost, aby se dalo psat kdekoliv po obrazovce, jako v Transcriberu...). Ale kazdemu vyhovuje neco jineho... Jeste mam SPB Fullscreen Keyboard a spatna neni ani Decuma ;)
Radek Novák (309)|21.8.2005 23:41
Na psani jednou rukou IntelliPad, jinak klasicka klavesnice :yes:
osch (1330)|21.8.2005 23:52
Taky můžu doporučit něco alá mobil. najdeš tu ;)
osch (1330)|21.8.2005 23:58
[QUOTE="Kato"].... a spatna neni ani Decuma ;) [/QUOTE]

ahj. máš s tím nějakou větší zkušenost? Nainstalil jsem a hned HR :evil: :evil: :evil:
RStein (2012)|22.8.2005 00:38
Nejcasteji, a i ted pri psani prispevku, pouzivam letter recognizer;)
Kato_ce4you (970)|22.8.2005 11:10
[QUOTE="osch"]ahj. máš s tím nějakou větší zkušenost? Nainstalil jsem a hned HR :evil: :evil: :evil: [/QUOTE]
No tak to nevim - mne nikdy zadnej HR neudelal... Ani pod WM5. Jinak zkusenost - co to je zkusenost? Ja ji parkrat pouzil, ale zase nejak moc jsem z ni unesenej nebyl - rozhodne mi vyhovovala vic nez treba jiz zmineny LetterRecognizer, Transcriber ap. A zdalo se mi to jako dobry napad, ale jelikoz hacky a carky stejne neumi, tak jsem zustal u stareho dobreho BlockRecognizeru - na nem proste pisu jednoznacne nejrychleji - trosku mozna zvyk z Palma a znaky jsou tam "jednodussi", coz znamena, ze se zapisuji rychleji - kdyz si vezmu, co musi clovek "nacmarat", aby napsal treba "a" na LetterRecognizeru a co cmrknu ja na BlockRecognizeru - proste nesrovnatelne rychlejsi.
Jinak k Blimkeys - byl to fajn pocin, ale tim, ze vznikl IntelliPad se u me definitivne vyradil. To jeho netypicke rozlozeni "klaves" je pro me zkratka neprijatelne. Ted se divam, ze BlimKeys uz maji GSM rozlozeni - tak odvolavam, co jsem odvolal ;) Takze to vyjde nastejno jako ten InteliPad. Btw. proc neudela nekdo klavesku s mezerou na nule a klasicky teckou, carkou atd. na 1ce? Asi by to uz bylo moc vysoky... ale stejne bych to jeste obetoval :cool:
cubas_ce4you (419)|21.10.2005 21:39
jukni sem
[QUOTE="osch"][QUOTE="Kato"].... a spatna neni ani Decuma ;) [/QUOTE]
ahj. máš s tím nějakou větší zkušenost? Nainstalil jsem a hned HR :evil: :evil: :evil: [/QUOTE]
GeorgeCZ_ce4you (141)|23.10.2005 01:17
[QUOTE="Kato"][QUOTE="osch"]ahj. máš s tím nějakou větší zkušenost? Nainstalil jsem a hned HR :evil: :evil: :evil: [/QUOTE]
Ted se divam, ze BlimKeys uz maji GSM rozlozeni - tak odvolavam, co jsem odvolal ;) Takze to vyjde nastejno jako ten InteliPad. Btw. proc neudela nekdo klavesku s mezerou na nule a klasicky teckou, carkou atd. na 1ce? Asi by to uz bylo moc vysoky... ale stejne bych to jeste obetoval :cool: [/QUOTE]

Blimkeys si muzes sam rozlozit jak chces upravou jednoho textaku vcetne velikosti klaves a rozlozeni ve vice "vrstvach"
Ganja_ce4you (324)|23.10.2005 13:06
zkousel jsem za ten tyden vse..a v podtstae me vyhovuje vse ,ale asi skoncim u BlockRecognizer je to fakt pecka..jen kdyby nemel mezeru (spc) napravo a nemusel jsem delat "zbytecny" pohyby
Kato_ce4you (970)|23.10.2005 13:11
Mezera se dela tak, ze proste tahnes doprava.. Jako kdyby jsi chtel nakreslit pomlcku ;) (Jestlis to delal pres to tlacitko spc, tak ses fakt pekne nadrel :O :D )