Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POP3

null (0)|8.2.2003 17:58
[:disgusted:] cus lidi nevite nahodou jak nastavit pop3 tak aby pri synchronizaci odeslala postu popripade ji vyzvedla?.. zkousel sem to nastavit ale pri pripojovani to napise ze se nelze pripojit k postovnimu serveru,........ .


diky moc!. [;)]
PavelR. (2184)|10.2.2003 11:14
Dve moznosti:

1. Synchronizace Inboxu pres AS
Funguje tak, ze se synchronizuje dorucena a odeslana posta (popr. i jine) - tj. to, co dostanes do Outlooku se natahne do PDA a e-maily, ktere napises v PDA se pri sync. pretahnout do Outlooku a pote se automaticky odeslou (na PDA neni potreba vytvaret zadny ucet, pouzivas prednastaveny ucet ActiveSync v Inboxu).

2. pop3/imap ucet pres volbu Pass Through (local host) - tj. PC "nasdili" sve internetove pripojeni pro PDA. Je nutne nastavit pozadovany pop3/imap ucet v Inboxu, mit fungujici pass through, a samozrejme open relay popr. vlastni smtp.

PavelR.

Bronajzzz (15)|11.2.2003 16:12
Ja mam jiny problem, ale souvisejici. Potreboval bych, aby se zpravy, ktere v terenu prijmu a poslu pres GPRS pomoci vestaveneho Inboxu, pri synchronizaci nasypaly i do Outlooku. Neprisel jsem na to, jak je mozno zpravy z vytvoreneho uctu presunout do AS uctu. Ta volba tam neni. Jde mi o to, abych nemusel zpravy stahovat jeste jednou pres Outlook. Lze to vubec ?
PavelR. (2184)|11.2.2003 17:03
Presouvat maily z AS do pop3/imap uctu v Inboxu opravdu nelze. Ja to resim tak, ze u odesilanych mailu z PDA, ktere ktere chci uchovat i ve "velkem" Outlooku, uvadim svuj e-mail v Bcc. Jelikoz pouzivam jen dva e-maily (tj. pracovni a soukromy) a mam je nastaveny jak v PDA tak na PC, nemam s uchovavanim odeslanych ani prijatych zprav problemy ... to je ale to, cemu jsi se chtel vyhnout, ze? :-)

PavelR.
Bronajzzz (15)|12.2.2003 03:05
Hmm, to je prave to co nechci. Jde mi o usetrena data, nebot pro obe pripojeni (jak v terenu s iPaqem, tak na stolnim PC) pouzivam GPRS. Zkousel jsem se divat, jestli by nesla ta data fyzicky zkopirovat do slozky AS, ale je mi zahadou oznacovani techto dat. I kdyz pochybuji, ze by to takto slo provest.