Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Základní software pro MDA compact

Sako verife (476)|21.8.2005 08:08
Konecne jsem si take zakoupil dle meho nazoru poradny pristroj. Zajimalo byme jake programy pouzivate ve svem mda?
Sako verife (476)|21.8.2005 08:10
ja zatim instaloval GPRs monitor a spb weather, spb diar. Obe bohuzel trial protoze ta cena programu neni zase az tak mala. Nevite o nejakych obdobnych programech ktere by byli ale free? (neco na pocasi, lepsi diar)

hybo (3107)|21.8.2005 08:36
Tak vitej, to jsme moc radi. Ano, poradne aplikace neco stoji, ale co je zadara a doporucuji Ti to pouzivat je tlacitko "HLEDAT". Diky nemu naleznes co hledas a mnohem vic.
Sako verife (476)|21.8.2005 11:31
[QUOTE="hybo"]Tak vitej, to jsme moc radi. Ano, poradne aplikace neco stoji, ale co je zadara a doporucuji Ti to pouzivat je tlacitko "HLEDAT". Diky nemu naleznes co hledas a mnohem vic.[/QUOTE]

to verim :) jen clovek prvne musi vedet co vlastne chce hledat ;)


moc se me nelibi ta aplikac epomoci niz se telefonuje, neni neco lepsiho?

Dneska jsem si obednal IDOS tak jsem zvedavej kdy dojde :D
Miloš Strouhal (3997)|21.8.2005 12:54
[QUOTE="duffioso"]pridal jsem jednu blbustku...[/QUOTE]Pokud se chcete bavit o Task managerech, učiňte tak prosím v diskuzích jim věnovaných v sekci Software. Není třeba duplikovat. Task managery nejsou žádnou výsadou MDÁček.. Jinak pokud chcete přikládat Screenshoty, přikládejte je v jiném formátu než v bmp, v tomto formátu se stejně na stránkách nezobrazí, a jen zabírá místo..
Děkuji za pochopení.
duffioso (537)|21.8.2005 13:28
Omlouvam se za duplikaci screenu,ale pro cloveka pohybujiciho se tu poprve,nebo i podruhe ,potreti je nektere vyhledavani dost slozite!Ale chapu,ze je zbytecne davat to na vic mist!A za ten .bmp screen se omlouvam tuplem,neuvedomil jsem si kolik zabira mista!!Je jasny,ze to s tranky jen zpomaluje!!Diky za upozorneni:yes:
Otass_ce4you (15)|23.8.2005 09:55
Ve zdejsi recenzi se o MDA Compact pise, ze je dodavan se dvema CD - na jednom POutlook a na druhem pridavne programy jako je napriklad GPRS Monitor (o ten mi jde predevsim) - je tomu tak pouze u T-Mobile, ktery jej tam pridal jako bonus nebo je to soucasti zakladniho baleni...?
P.S. Samozrejme je tam zminka i o miniCD od T-Mobile...po nem ale netouzim
hybo (3107)|23.8.2005 10:01
MDA Compact je produktem Tmobile a proto vsechny v CR prodavane maji stejny zakladni obsah (bez ohledu na to, u jakeho prodejce ho koupite), kterej dodava k nemu TMO, pokud je k nemu neco navic, delaji to jiz prodejci.
cyne (3)|17.11.2005 12:42
tak jsem se ted taky dostal k PPC MDA compact, a bohuzel se prilis zatim neorientuji softu na PPC, mohl by mi tedy tady nekdo napsat jaky soft koupit, stahnout ,nainstalovat abych mohl zacit vyuzivat MDA naplno? zkousel jsem hledat zde ve foru ale moc jsem toho nenasel, jelikoz opravdu sam nevim co hledam, jinak klidne doporucte i nejaky placeny soft, nastesti mam stedreho zamestnavatele :)
Saman_ce4you (1451)|17.11.2005 12:59
Dobry je si precit treba recenze SW, mrknout o cem se lidi bavej v sekci Software a pak i zabrousit do tematu "Co se zobrazuje na displejích ( TODAY ) nasich pristroju"..
cyne (3)|17.11.2005 20:14
ok takze rady se asi nedockam, ja vim ze muzu prolezt diskuzi skrz naskrz a nainstalit vsechno o cem se nekdo zmini ze je dobre, JENZE to si nemuzu dovolit, to by se mi nejspis MDAcko sesipalo jako hromadka karet a nebudu to mit funkcni ani jako telefon ani jako PDA :( - tedy k nicemu
jasny nakonec se tim vsim prokousu, ale to bude trvat aspon mesic, takze by mi nevadilo, kdyzby me nekdo ze zacatku postrcil spravnym smerem, ci nejlepe primo nakopl. Clanek primo na toto tema jsem tu bohuzel nenasel
Zdenek Malinsky (9781)|18.11.2005 13:33
Těžko ti někdo může radit, když nenapíšeš, co chceš, k čemu chceš MDAC používat a které z defaultních programů ti nevyhovují :?
Ganja_ce4you (324)|18.11.2005 17:15
[QUOTE="cyne"]ok takze rady se asi nedockam, ja vim ze muzu prolezt diskuzi skrz naskrz a nainstalit vsechno o cem se nekdo zmini ze je dobre, JENZE to si nemuzu dovolit, to by se mi nejspis MDAcko sesipalo jako hromadka karet a nebudu to mit funkcni ani jako telefon ani jako PDA :( - tedy k nicemu
jasny nakonec se tim vsim prokousu, ale to bude trvat aspon mesic, takze by mi nevadilo, kdyzby me nekdo ze zacatku postrcil spravnym smerem, ci nejlepe primo nakopl. Clanek primo na toto tema jsem tu bohuzel nenasel[/QUOTE]

predopkladam,ze neumis moc s pocitacem,protoze jinak by si vlastni iniciativou nasel co potrebujes a budes trosku sobestacny...

ale v zasade..MDAc je z vyroby + cd kompletne prirpaven pro praci .. jestli chce neco na zabavu .. stahni si nejakou hru nebo zaplat .. recenze jsou vsude..

jestli chce neco na design , styl na today obrazovku - stahni si nebo kup pocasi nebo cokoliv od sbsh grupy

jestli chces poslouchat mp3 , sledovat filmy - stahni si prehravac a encoder na predelvku filmu na pocketpc...

chces levne sms? gibosms
chces icq? agille messenger, icq for pocket pc

do dal od prostroje cekas?? kdyz to bude definovat lepe se radi..

jinak bud rad,ze je to prace na mesic a porad objevovani .. ja ho mam 14 dni a bohuzel nemam co objevovat .. modlim se ,at lidi vyvijeji nove softy co me zajmou,ale furt je to lepsi jak mobil,ktery ma clovek v ruce za den .. a pak uz NIC
cyne (3)|18.11.2005 18:19
[QUOTE] predopkladam,ze neumis moc s pocitacem,protoze... [/QUOTE]
;) no myslim ze do osobnich urazek tohoto typu zachazet nemusime co vy na to? ;)
Je mozne ze pro nekoho kdo zije svetem PPC je prehled o softu jasnou veci a nezda se mu nic noveho, ovsem pro cloveka jako jsem ja, ktery do tohoto sveta teprve vstoupil a navic nemel zatim cas projit vsechny diskuze se prehled ziskava hur. Mozna jsem trochu podcenil MDAc a predpokladal ze ma nejake neduhy, ktere se lechce osetri nejakym softem :) a prave na takovyto soft jsem se ptal. Diky kouknu na to sbsh. Ovsem ty dalsi rady...:? nochapu ze jsi me bral za lamu
Z tech neduhu jsem napriklad narazil na IE kterymu by neskodilo par vylepseni,ale to uz sjem nejak pohledal pak treba to ze kolikrat nemuzu neco poslat pres BT, ale jen Beamovat, zatim jsem nic uspokojiveho nenasel a kazdou chvili se objevi neco dalsiho -
MDAc chci pouzivat pro Time Management, mobilni kancelar, mapy, navigace... atd. ale jak jste uz psali to jsou snad veci ktere dohledat jdou, ovsem vylepseni systemu, ci oprava neduhu na ktere jsem zatim nenarazil se hledaji tezko ...
osch (1330)|18.11.2005 18:42
to cyne: ahj. především ti doporučuji pořádně pročíst toto. Hodně tam toho najdeš. Nemusíš číst všechno, jsou tam i články, které se tě nijak netýkají.
A taky si projeď tuto diskuzi. Je tam zmínka i odkazy na velké množství sftwrs :yes: .
No a nakonec zcela jistě koukni sem. Mezi freewarem najdeš hodně dobrých "pomocníků" ;) .
Saman_ce4you (1451)|18.11.2005 22:58
[QUOTE="cyne"]Je mozne ze pro nekoho kdo zije svetem PPC je prehled o softu jasnou veci a nezda se mu nic noveho, ovsem pro cloveka jako jsem ja, ktery do tohoto sveta teprve vstoupil a navic nemel zatim cas projit vsechny diskuze se prehled ziskava hur.[/QUOTE]
Kdyz si teprve vstoupil, tak kam se hned zenes? Chvili se rozkoukavej... Lidi co jsou v tom dyl taky ziskavali zkusenosti casem, tak to je ale se vsim..Jak rekl kdysi jeden moudry clovek: Zadny uceny z nebe nespadl.. Mas novou hracku, zjisti co umi, pak si uvedom co chces navic a kdyz to tady nenajdes (coz je malo pravdepodobne) tak se pak zeptej na konkretni vec..
Petr_z_Ujezda (140)|19.11.2005 21:24
Považuju za nekonstruktivní odpověď: HLEDEJ. A v tomto duchu pospat několik stran. Je nás fůra "retardovaných" a nováčků. Dále řada vláken již zapadla a neaktualizuje se, ačkoliv existují již lepší odpovědi.

K věci:
1) Calendar+ místo SPB Diary
2) Pocket NAV jako task manager - s WisBarem jsem měl problémy, že překresloval telefonní ikony
3) BatTimePlus
4) iSilo
5) MobiPocketreader
A řada dalšího freeware - většinou z ce4you.
Vyzváněcí písničku jsem si z CD udělal pomocí Windows Media palyer na desktopu z běžného hudebního CD - prostě wma, pak jsem to něčím oříznul na prvních x sekund.

Dominique (151)|20.11.2005 11:01
Vazne nevidim zadny problem v odpovedi "hledej". Kdyz si chci neco nainstalovat, tak jdu logicky do sekce FREEWARE. Prolistuju, najdu co chci (k vetsine aplikaci jsou tam i komentare uzivatelu.) Kdyz si chci neco priplatit, tak se mrknu treba (mimochodem na prvni strance zminovanou) na http://www.pocketpcmag.com/awards/nominees_2005.asp

To je to tak slozity? Kam pospichate... Zkuste si s nim taky chvili hrat...