Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Přetaktování Xscale

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Máte někdo zkušenosti s programem Pocket Hack Master (viz www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&jid=CF824B11XF9 EFAXAB24A86B7B4DFB5CX&platformId=2&productType=2&c atalog=0§ionId=0&productId=52913), zejména zda jsou ta různá přetaktování vůbec významná a pokud ano, co a jak se má nastavit.
    Návod jsem příliš nepochopil, moje technické znalosti v oblasti fyzikálních a souvisejících věd zůstaly někde mezi jednoramennou pákou a nakloněnou rovinou.

Díky, P.
    Odpovídat lze po přihlášení

Guest

[]

cusec... taky mam stejny problem... NEVIM JAK VY ALE JA MAM JEN DEMOVERZI jestli ju mate taky tak je mozny ze jde o program ktery v demu vubec neumi taktovat... je totiz nanic.. no mozna se pletu .. :O) nevim uvital bych taky par rad.. [:sarcastic:]

LoCHiQ

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Pro LoCHiQ:

Já už jsem si ten program koupil, přetaktování lze nastavit i in natura, jenomže nevím jak a možná ani proč.

Po mém laickém nastavení mi to hlásí následující hodnoty:

SDRAM frequency: 118.00 MHz
    Memory, LCD frequency: 118.00 MHz
    Run to turbo mode frequency multiplier: 2.00
    Mem to run mode frequency multiplier: 2.00
    Turbo is 472.00 MHz, Run is 236.00 MHz

které mi však nic neříkají. Subjektivně mám ale pocit, že Loox je rychlejší, zejména to pociťuji při běhu dosovských aplikací.

P.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Program som kupil davnejsie. Je to najcastejsie updatovany program co som na pocket pc mal. Kupil som ho vo verzii 1.38 a teraz je 2.12 (ak nie 2.15 . A to ide po stotinach ! Je pravda ze za tu dobu bol riadne vylepseny. Velke pokusy som nerobil, pouzivam default prednastavene moznosti. Nastavenie na 472 skutocne zrychli pocitac a da sa to vidiet hlavne na sachu (prepocitane varianty za s) a tiez pri prehravani videa. Nastavenie na nizsie frekvencie setria baterky. Nemam zmerane o kolko. Ale pri 200 MHz uz withmp3 pri variable rate nehra cisto.
    Velky vyznam ma pre majitelov Pocket PC s 200 MHz xscale. S nim spolahlivo chodia na 300 MHz a to je citit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

na linku je graf vykonu a spotreby xscale:
    http://www.intel.com/design/intelxscale/benchmarks.htm
    zaujimave je ze pri 500 MHz by mala byt spotreba nizsia ako pri strongarm na 200 MHz.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Pro Peter:

Díky za informace. Jinak jsem se rozhodl, že kromě nastavení CPU na Turbo 472 MHz a volby v Settings: "Change CPU speed on startup" a "Turbo mode" se v tom raději nebudu šťourat.

Jinak jste měl pravdu s tou ďábelskou rychlostí vývoje nových verzí programu. Dnes už tam je 2.16.

S pozdravem P.

Podobná témata

1. Vario - Arm nebo XScale ppc?
    Od chalitmon_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 10:11
  2. otazocky na procesory - ARM vs. XSCALE
    Od risko_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-01-2004, 12:15
  3. Filmy na XScale-och