Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: GPS, iPAQ 3970, Mapy

Guest

Chtěl bych všechny z diskuze moc a moc poprosit, aby mi poradili. Sháním nějaký sw pro GPS s co nejlepšími a nejdetailnějšími mapami. Hlavně ČR, ale i jiné země by se hodili. Prosím, pokud někdo z vás má nějaké zkušenosti, prosím odepište.
    Můžete i přímo na mail lukash@mujweb.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Guest

ak by mal niekot sw.tak mi prosim pomozte !!alebo mi adajte adresu kde ho mozem stiahnut diki lukas
    kasko@centrum.sk

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zaujimalo by ma, ci mate niekto aspon nejake skusenosti so softom pocketkim uvadzanym napriklad tu http://www.navigacegps.cz/produkt.asp?strNazev=pocketkim .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Mám dvě základní zkušenosti:

Za prvé, je to hrozná rána, pokud si ten program zakoupíte.

Za druhé, pokud jej budete chtít přeinstalovat, počítejte s tím, že to musíte dělat telefonicky u autora a ohledně sdělení přístupových kódů to je podobné, jako byste volal do Pentagonu s tím, že potřebujete odpálit několik jaderných hlavic Trident.

P.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zaujimalo by ma, co myslite slovami hrozna rana. je to tak skvele alebo naopak? nejak tu nefunguje vzajomne chapanie cesko-slovenskeho slangu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Výraz "hrozná rána" jsem použil v souvislosti s cenou produktu ve významu její nepřiměřené výše. Viz www.pocketkim.cz.

P.

Guest

Pocket KIM pouzivam a musim konstatovat ze je to ta nejlepsi ba primo jedina mapa CR vcetne detailnich planu mest!!! Ja ho pouzivam zatim bez GPS, ale i tak to nema chybu, kam se hrabe TOMTOM! Pouzivam ho v Praze pri jizde autem, kde si hledam nejkratsi spojeni mezi ulicemi. Da se kvalitativne srovnat s PC Infomapou mapu od PJ softu. S GPS je to dokonaly navigacni system nejen do auta.[]

Guest

Cena PocketKiMu je ve verzi CZ (s planem Prahy) jen o malo vyssi nez cena TomTomu (ktery ovsem plan Prahy postrada).
    Cena verze Pro s plany ostatnich mest je samozrejme vyssi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Ale PocketKim postrádá zbytek států Evropy[].

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Já PocketKim užívám už skoro rok a je skvělý. [] Mám i TomTom, ale jeho mapa ČR je proti Kimu naprosto nedostatečná.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Používám TOM TOM a jsem super spokojenej. Je pravda, že nemá podrobný plán měst, ale při dnešních jednosměrkách a pěších zónách je to stejně jedno. Pro orientaci uvnitř města prostě zpět k starému systému. Když jsem hledal v Brně jednu firmu stačilo mi říct, že je blízko vlakového nádraží. TOM s GPS navedl celým městem až k nádraží a pak to byla otázka chvilky. Je každého volba jestli dát pomalu jednou tolik za mapu ČR a nebo mít mapu celé evropy. Jedinou nevíhodou TOM TOM je rozdělení evropy na východ a západ. Z ČR do Chorvatska přes Rakousko se musí naplánovat ve dvou mapách. Jinak je super...

Zdar všem

P.S.: Pokud nemám pravdu klidně a rád se dozvím další názory:-)

Guest

PocketKiM s planem Prahy je uz levnejsi (1500kc) nez TomTom (ktery ale plan Prahy neobsahuje). Je pravda, ze nevyhodou je neexistence evropy, ale po Cechach je bezkonkurencni.

Guest

Sleduji tu vaši diskuzi, takže kterou mapu si mám koupit pro celou evropu, která je lepší, v čem? Existuje nějaká použitelná freeware?
    Ještě jeden dotaz jakou alternativa GPS jako hardware k ipaqu volíte za nejlepší při použití v autě i mino něj (poměr cena - efekt)?

díky ....

Nováček
    Registrace
    Nov 2002

Uvažuji o koupi GPS Hw k iPaqu. Velmi se mi líbí Navman 3400, ale naprosto užasný jsou podle mě Bluetooth GPSka od TomTomu a EMTAC/SOCKET. Snažil jsem se vyčíst na internetu nějaké informace, ale přesto bych rád požádal všechny uživatele o jejich zkušenosti.

Díky moc

Nováček
    Registrace
    May 2003

Taky bych takovou rad koupil, nejlip co nejmensi, aby sla pak dat na motorku, kterou bych si rad k te GPSce koupil casem ... Pokud do toho pujdes dej mi vedet, budu vdecnej za kazdou zkusenost.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPAQ 3970
    Od All-stars v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 21:57
  2. ipaq 3970 + tom tom
    Od kamikaut_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-07-2006, 19:29
  3. SD a iPAQ 3970