Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS, iPAQ 3970, Mapy

null (0)|4.2.2003 10:42
Chtěl bych všechny z diskuze moc a moc poprosit, aby mi poradili. Sháním nějaký sw pro GPS s co nejlepšími a nejdetailnějšími mapami. Hlavně ČR, ale i jiné země by se hodili. Prosím, pokud někdo z vás má nějaké zkušenosti, prosím odepište.
Můžete i přímo na mail lukash@mujweb.cz
null (0)|4.2.2003 21:01
ak by mal niekot sw.tak mi prosim pomozte !!alebo mi adajte adresu kde ho mozem stiahnut diki lukas
kasko@centrum.sk
romanca (12)|12.3.2003 21:29
zaujimalo by ma, ci mate niekto aspon nejake skusenosti so softom pocketkim uvadzanym napriklad tu http://www.navigacegps.cz/produkt.asp?strNazev=pocketkim .
Paullus_ce4you (400)|12.3.2003 23:54
Mám dvě základní zkušenosti:

Za prvé, je to hrozná rána, pokud si ten program zakoupíte.

Za druhé, pokud jej budete chtít přeinstalovat, počítejte s tím, že to musíte dělat telefonicky u autora a ohledně sdělení přístupových kódů to je podobné, jako byste volal do Pentagonu s tím, že potřebujete odpálit několik jaderných hlavic Trident.

P.
romanca (12)|13.3.2003 08:04
zaujimalo by ma, co myslite slovami hrozna rana. je to tak skvele alebo naopak? nejak tu nefunguje vzajomne chapanie cesko-slovenskeho slangu.
Paullus_ce4you (400)|13.3.2003 08:14
Výraz "hrozná rána" jsem použil v souvislosti s cenou produktu ve významu její nepřiměřené výše. Viz www.pocketkim.cz.

P.
null (0)|13.3.2003 12:09
Pocket KIM pouzivam a musim konstatovat ze je to ta nejlepsi ba primo jedina mapa CR vcetne detailnich planu mest!!! Ja ho pouzivam zatim bez GPS, ale i tak to nema chybu, kam se hrabe TOMTOM! Pouzivam ho v Praze pri jizde autem, kde si hledam nejkratsi spojeni mezi ulicemi. Da se kvalitativne srovnat s PC Infomapou mapu od PJ softu. S GPS je to dokonaly navigacni system nejen do auta.[:cool:]
null (0)|19.5.2003 17:28
Cena PocketKiMu je ve verzi CZ (s planem Prahy) jen o malo vyssi nez cena TomTomu (ktery ovsem plan Prahy postrada).
Cena verze Pro s plany ostatnich mest je samozrejme vyssi.
CarlosL (126)|19.5.2003 18:14
Ale PocketKim postrádá zbytek států Evropy[:)].
Frankie_ce4you (103)|19.5.2003 20:13
Já PocketKim užívám už skoro rok a je skvělý. [:)] Mám i TomTom, ale jeho mapa ČR je proti Kimu naprosto nedostatečná.
zsadek (156)|20.5.2003 12:33
Používám TOM TOM a jsem super spokojenej. Je pravda, že nemá podrobný plán měst, ale při dnešních jednosměrkách a pěších zónách je to stejně jedno. Pro orientaci uvnitř města prostě zpět k starému systému. Když jsem hledal v Brně jednu firmu stačilo mi říct, že je blízko vlakového nádraží. TOM s GPS navedl celým městem až k nádraží a pak to byla otázka chvilky. Je každého volba jestli dát pomalu jednou tolik za mapu ČR a nebo mít mapu celé evropy. Jedinou nevíhodou TOM TOM je rozdělení evropy na východ a západ. Z ČR do Chorvatska přes Rakousko se musí naplánovat ve dvou mapách. Jinak je super...

Zdar všem

P.S.: Pokud nemám pravdu klidně a rád se dozvím další názory:-)
null (0)|22.6.2003 10:17
PocketKiM s planem Prahy je uz levnejsi (1500kc) nez TomTom (ktery ale plan Prahy neobsahuje). Je pravda, ze nevyhodou je neexistence evropy, ale po Cechach je bezkonkurencni.
null (0)|26.6.2003 13:22
Sleduji tu vaši diskuzi, takže kterou mapu si mám koupit pro celou evropu, která je lepší, v čem? Existuje nějaká použitelná freeware?
Ještě jeden dotaz jakou alternativa GPS jako hardware k ipaqu volíte za nejlepší při použití v autě i mino něj (poměr cena - efekt)?

díky ....
MaxD (33)|28.6.2003 17:05
Uvažuji o koupi GPS Hw k iPaqu. Velmi se mi líbí Navman 3400, ale naprosto užasný jsou podle mě Bluetooth GPSka od TomTomu a EMTAC/SOCKET. Snažil jsem se vyčíst na internetu nějaké informace, ale přesto bych rád požádal všechny uživatele o jejich zkušenosti.

Díky moc
Flare_ce4you (10)|2.7.2003 19:09
Taky bych takovou rad koupil, nejlip co nejmensi, aby sla pak dat na motorku, kterou bych si rad k te GPSce koupil casem :) ... Pokud do toho pujdes dej mi vedet, budu vdecnej za kazdou zkusenost.
CarlosL (126)|2.7.2003 22:57
[QUOTE]Sleduji tu vaši diskuzi, takže kterou mapu si mám koupit pro celou evropu, která je lepší, v čem? Existuje nějaká použitelná freeware?
Ještě jeden dotaz jakou alternativa GPS jako hardware k ipaqu volíte za nejlepší při použití v autě i mino něj (poměr cena - efekt)?

díky ....[/QUOTE]

1. TomTom Route Planner, freeware ne.
2. Pretec GPS ComactFlash.

Carlos