Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dajú sa využiť zamknuté Garmin .img súbory mimo MapSource?

qwero (104)|17.8.2005 16:44
Vlastním originálne Garmin mapy SK (Roads aj Topo), ale momentálne požívam Asus100 s MDAc. Vedel by niekto poradiť, či tieto mapy resp. zamknuté .img mapové súbory idú odomknúť (kódy pre MapSource mám) a použiť v inom navig. softe???
Problémom je stále, že pre všetky normálne navigačné softy končí Európa v Břeclavi resp. na sev.Morave
tortoise (546)|17.8.2005 17:15
Pokud vím, tak existuje aplikace http://pocketmv.homeip.net/, která to dovede, i když je placená a to demo, co jsem měl, mé mapy zobrazit nedovedlo.
qwero (104)|17.8.2005 21:12
Pokiaľ viem, Pocket MV síce zobrazuje .img. súbory, ale žeby aj zamknuté, ktoré sú na originálnych CD? Nič lepšieho není?
netron (129)|17.8.2005 21:21
Na zobrazovanie img map (Slovakia roads aj inych) pouzivam progam Russa. Wayponty si musis spravot rucne, nedokaze vyuzivat body z mapy. Vo free verzii su obmedzenia.
qwero (104)|18.8.2005 08:29
Rad by som sa opýtal, ako dosiahneš odomknutie .img súborov z Garmin CD-ečiek, aby sa mohli použiť napr. v Russa.( pozn.: Demo verzia akceptuje max.100kB súbor)
netron (129)|19.8.2005 00:06
Napr. pomocou programu GPSmapedit mozes mapy previest do formatu rus ktore zaberaju menej miesta ako img pri rovnakej kvalite. Ja som mapy na kopiroval rovno z cd a previedol do rus formatu a funguju bez problemov. Pomocou programu GPSmapedit sa daju mapy aj rozdelit na mensie.
qwero (104)|19.8.2005 07:51
[QUOTE]Ja som mapy na kopiroval rovno z cd ......[/QUOTE]

Prepáč neveriacotomášovsku otázku: otváral si tkz. zamknuté .img súbory, alebo si mal nejaké "otvorené" CD. Z mojich originálnych Garmin (Conan) CD nemôžem robiť s .img nič, okamžite mi hlási, že súbor je zamknutý. A všetky kódy sú mi na nič. Pravdou je, že som to chcel priamo nakopírovať do Russa (pri zachovaní podmienky max.100kB) a ten mi nahlásil tú zamknutosť.

p.s. asi môj poznatok, že neexistuje žiadna sovietska medicina na RUSSA, je správny??