Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus A730W a GPS

Eleven (2)|16.8.2005 20:19
Ahoj, chci se zeptat nemáte někdo zkušenost s 730-kou a GPS dohtomady?! Co čitelnost displeja a spolehlivost, výdrž baterky...???! Dík
j-cop (80)|18.8.2005 10:00
Čitelnost: bez problémová, většina aplikací ve VGA vypadá lépe (subjektivní názor)
Viditelnost displaye: i když nesvítí sluníčko tak mizerná (po nalepení ochranné fólie je to kupodivu malinko lepší, ale stále mizerný)
Spolehlivost: v kombinaci s Asus BT 100 bezchybná, asi existují lepší GPSky, ale já si prostě nemohu stěžovat
Výdrž baterky: výrazně menší než u BT100 :) v autě to nevadí, na turistiku je třeba vypínat, osobně jsem si kvůli tomu nainstaloval vypínání displaye a namapoval ho na tlačítko kamery :) Každopádně na turistiku budou asi lepší speciální GPSky...
Eleven (2)|18.8.2005 19:53
Čekal sem tu viditelnost při navigaci lepší..! :o(
Chci to používat v autě a na cestování na motorce na slunci bych se musel spolehnout spíš na hlasovou navigaci...!? To že je to VGA to asi problem neřeší , co...???:sarcastic:
j-cop (80)|19.8.2005 09:36
Asi jsem to v chvatu nenapsal dost přesně - špatná viditelnost je za denního jasného světla (ne nutně přímého slunce). Jakýkoliv větší stín, les, pošmourno je v pohodě - prostě jako běžná práce s PDA. Řekl bych, že display ASUSe si zaslouží celkem pochválit, zatím jsem neviděl PDA, ze kterého by se ve dne venku nestávalo zrcátko :-)