Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 91

Téma: Acer n35 zkusenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od GliderMan
    Po několika dnech používání upadly 2 výstupky na stylusu. Zbývá jeden .
    Tak ten uz vetsinou vydrzi. Pak ale nasleduje tak po mesici az dvou "pretrzeni" horni umele hmoty - zavit zustane v peru, nad nim se to rozdeli a zbytek horni cerne casti vytahnes.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Dobrý den,
    spousta lidí si tu u N35 nadává na ulamující se zoubky u stylusu - což mohu jen potvrdit. Našel někdo nějakého lepšího výrobce stylusu, který by šel zastrkovat do PDA a měl lépe vyřešené výstupky na vyndavání.

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Vážně nikdo nezná lepšího výrobce stylusů, než je ten, který je u N35 v originále ??

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od GliderMan
    Po několika dnech používání upadly 2 výstupky na stylusu. Zbývá jeden .
    Po 2 týdnech používání jsem bez všech výstupků (
    Kdo mohl vymyslet tak špatné úložiště stylusu/stylus?!
    Na mém předchozím PDA ipaq 3650 jsem zmáčkl tlačítko a stylus vyskočil. V jednoduchosti je síla.

Registrace
    Nov 2007

Vyrobcu stylusu je dost, ale vyrabeji se potom jen univerzalni - to je potom do te sachty nemuzes dat vubec. Taky si muzes koupit stylus k jinemu zarizeni. Ale i tam je vemi mala sance, ze do te sachty padne. :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Ja používam stylus od asusu (asi a620alebo 716)padne do šachtý vatrča asi len 3-4mm. Stylus drží pokope perfektne od začiatku letných práznin kedy som ich kúpil 3ks používam stále jeden doteraz a nič mu neni.Pritom mi už párkrát bacil ź velkej výšky na beton a nič.
    :yes: Originál acerácky som zlomil za mesiac.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Vlastním Acer n35 už skoro rok. Používám navigaci Tom Tom a Pocket kim. Vše běží bez problémů. Jen doporučuji dokoupit externí anténu(mnohonásobně lepší signál) Jinak problémy se stylusem má asi každý držitel tohoto PDA. Já je vyřešil tím způsobem, že po ulomení malých záchytů na stylusu, jsem tam nožem vyřezal jeden, ale zato pořádný a problém vyřešen(aspoň pro toho, kdo si nekouše nehty). Někdy se stane, že zatuhne, ale kdo s touto možností počítá a zálohuje systém na SD card tak nemá problém. Stačí je jen oživit ze zálohy na kartě a vše je zase OK Hard reset jsem za celou tu dobu ještě nemusel použít.Podotýkám že ho nepoužívám jen na navigaci, ale na všechno možné a jak říkám je :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak opět stylus- odešel ani ne po měsící, ale koupil jsem nový pro Acer N 50 , taky tam pasuje a výstupky má o 100 % lepší a určitě je neulomím. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od MoToToM
    Tak opět stylus- odešel ani ne po měsící, ale koupil jsem nový pro Acer N 50 , taky tam pasuje a výstupky má o 100 % lepší a určitě je neulomím. :yes:
    A kdes je koupil? Daj se objednat na dobírku? Dík

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Tak mohu jen potvrdit, že fakt do N35 naprosto ideálně padne stylus z N50. A je po problému s ulamujícíma se výstupkama. Jen škoda, že se výrobce nezamyslí a neudělá tu výměnu rovnou při výrobě .

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

A kolik takovej samostatnej stylus stoji?Ja ty vystupky na n35 zlikvidoval za 3 dny, tak sem tam mikropajkou vypalil rejhy a je klid.Jenze jak se znam,urcite ho nekde znicim nebo ztratim....
    Ono treba k jinejm PDA davaj i stylus navic (treba FS), ale to u Acera asi nikdy nebude

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

To sh0tek :
    Koupil jsem ho v Brně - www.pdacentum.cz , kolem 200,-Kč .Levněji než orifinál na N 35

Registrace
    Nov 2007

Nevite nekdo jestli pasuje i do n30? ops: :sarcastic:

Pro Prazaky: Ma je po dvou za tri stovky Autocont (treba na vysehrade u kongresoveho centra)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

To sh0tek :
    Koupil jsem ho v Brně - www.pdacentum.cz , kolem 200,-Kč .Levněji než orifinál na N 35
    Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Pro Prazaky: Ma je po dvou za tri stovky Autocont (treba na vysehrade u kongresoveho centra)
    Dík oba, skusím ten Vyšehrad

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

To sh0tek :
    Tak nevim...zajel jsem na tranku www.pdacentrum.cz a dal vyhledat "stylus n50" a nasel jen jeden za 425,- ??? Kde je ten za 200kc ???

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti
    Od myssak_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 21:12
  2. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 18:52
  3. Zkusenosti Mio 169