Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Notebook + GPS navigace (nejlépe hlasová a CZ)

Myty (2)|14.8.2005 01:39
Ahoj všem. Využívám již delší dobu USB GPS reciever v kombinaci s mapovými podklady Geobáze, Route 66 2005, Infomapa 12 a notebookem. Každý ze softwarů má své přednosti a své nedostatky a nyní uvažuji o tom, přejít na hlasovou navigaci nejlépe v rodném jazyce s možností co nejpodrobnější mapy převážně ČR+SR. Státy na západ od nás navigacím již nečiní problémy. Z toho co jsem zatím vyčetl by měl hlas. navigaci v CZ pro PC zvládat Alturion, u TomTomu jsem tuto možnost nenalezl. Máte někdo zkušenosti v tomto směru ? Děkuji předem za Vaše příspěvky na toto téma a přeji hezký den.
kopacek (466)|14.8.2005 10:45
Hlasovou navigaci s podrobnou českou mapou zvládá též software od Garminu, jmenuje se Garmin Que . Jde vlastně o dvě varianty programu, jedna je určena pro PC a jedna pro PDA, dodavatelem české mapy je Picodas Praha (stejná mapa běží v PC i v PDA). Podrobnost mapy je skvělá, na konci srpna má vyjít další upgrade.
ms_ce4you (364)|15.8.2005 19:01
Dost podrobne mapy ma MapFactor a cena neni velka - CR za 1500 a Cela Evropa asi za 2100,-

Navigace v cestine, ale neni tam zatim Slovenslo. Letos pridali Madarsko.

mrkni na www.mapfactor.cz

Staci zakladni verze. Verze pro PDA je skoro nepouzitelna /neumi pracovat s celou mapou, ale jen mensimi useky/.

Navigovalo mi to i na iP266MHz. Ale stejne jsem presel na PDA.