Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2,5mm jack u MDA II

Jirkac_ (269)|13.8.2005 16:59
Zajimalo by me, jaky 2,5mm jack ma MDA II ? Jedna se mi o to, ze ted vlastnim Mot MPx200 a ta ma take vystup na 2,5mm jack, ale bohuzel pokud tam dam klasicky stereo (mpx ma stereo vystup), ktery se da volne sehnat v obchode za +- 15kc, nehraje jeden kanal. Byl jsem proto nucen koupit si orig. HF od motoroly za 640kc, ktere ma o neco jiny 2,5mm jack, nez ten klasicky. Sluchadla hrajou perfektne, jen ta cena...

Jde mi o to, ze si chci ted koupit mdacko II a proto svou mpx200 budu prodavat. Chtel bych ale vedet, jestli sluchadla muzu klidne zahodit (pridat k telefonu) nebo si je nechat k mdacku (jestli mda II nema taky naky spesl 2,5jack).Diky:D
reditel_ce4you (206)|13.8.2005 17:13
Asi Ti nezbyde nic jiného, než si to vyzkoušet... Uživatelů MDA je hodně, tak to určitě nebude tak velký problém.
osch (1330)|13.8.2005 17:43
ahj. U MDA II máš několik možností.
1) koupit originál špunty k MDA. Potom ti budou hrát stereo a bude fungovat i ovladač, který je na nich. Ten ti umožní příjmout i zavěsit hovor a také umí regulovat hlasitost.

2) použít klasický stereo 2,5mm jack, který funguje bez problémů jen s tím omezením, že ti nebude fungovat ta možnost připojit ovladač.

3) sehnat si redukci z 2,5mm na 3,5mm jack a potom už jakýkoliv sluchátka. O tomto problém čti tady, nebo tady
reditel_ce4you (206)|13.8.2005 19:58
Handsfree k MDA II je součástí příslušenství, takže by jsi za něj rozhodně neměl nic platit...
Jirkac_ (269)|14.8.2005 19:53
ok, dekuji za info...
aaischa (660)|15.8.2005 08:44
mam pocit ze to tu stale nebylo receno.. sluchatka od mpx200 nepasuji do mda II, ale do mda III ano...
dannyW (5)|15.8.2005 17:35
[QUOTE="aaischa"]mam pocit ze to tu stale nebylo receno.. sluchatka od mpx200 nepasuji do mda II, ale do mda III ano...[/QUOTE]

a nevíš, náhodou, zda pasují do MDA Compactu? zatím na tuto otázku nemůžu najít odpověď:(
aaischa (660)|16.8.2005 11:12
no mel sem zatim vsecky mda az na compata takze sem to nikdy nekoumal... mas nekoho kdo mel mda II a mda compacta nebo mda III a compacta, treba bude vedet jestli to chodilo prototoze mda I a II mj stejny konektor a mda III a mpx200 maj stejny konektor a mda compact bude mit taky asi jako mpx200, moje rada je zajdi do bazaru a chtej si zkusit mda compact ze bys o nej mel zajem a zkus si to vem si svoji sd kartu s nakou muzikou a mas to.. :) pokud je to dobrej obchod tak ti ho dajn do ruky a zkusis to ;)
Kato_ce4you (970)|16.8.2005 15:38
[QUOTE="aaischa"]no mel sem zatim vsecky mda az na compata takze sem to nikdy nekoumal... mas nekoho kdo mel mda II a mda compacta nebo mda III a compacta, treba bude vedet jestli to chodilo prototoze mda I a II mj stejny konektor a mda III a mpx200 maj stejny konektor a mda compact bude mit taky asi jako mpx200, moje rada je zajdi do bazaru a chtej si zkusit mda compact ze bys o nej mel zajem a zkus si to vem si svoji sd kartu s nakou muzikou a mas to.. :) pokud je to dobrej obchod tak ti ho dajn do ruky a zkusis to ;)[/QUOTE]

Coze? A tos nerekl driv? Ptal jsem se tady Xkrat, jestli ma handsfree MDA I a MDA II kompatibilni a nikdo mi to nebyl schopnej rict. Jses si tim 100% jistej? Ze to tam drzi atd? (kdysi jsem pri reklamaci dostal jine HF, nez ke IIce (takze bud k MDA III nebo MDA I) a nepasovalo mi to tam - teda pasovalo, ale vsichni asi vime, jakym stylem :-/). Takze jestli je MDA I a II kompatibilni, tak si obednavam jednu redukci z Ameru, na jakou uz mam zalusk nejakej ten patek, ale je pouze pro MDA I.
No a ke Compactu - nevim, jestli tam funguje redukce z mpx200, ale mam za to, ze sehnat redukci na MDAc neni zadnej velkej problem
aaischa (660)|16.8.2005 23:37
sem si 100% jist mel sem nejen jedno mda I a II a HF z mdaI sem mel v mdaII protoze se mi vic libilo a vsecko v poho
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 10:27
Super - tak v tom pripade asi vazne pujdu do toho http://www.pocketpctechs.com/main~unit~T-Mobile_Pocket_+...+~PPCPADPT02.htm ;)
Ackoliv by se mi vic libil Bluetooth AnyCom Stereo Headset BSH-100, ale to mi asi nepovali - za a) MS BT stack a za b) i kdyby to ten MS BT stack zvladl, tak pokud se nepouzije ten jejich profil A2DP, kterej urcite nase MDAcka nepodporuji, tak kvalita asi nebude nic moc :? Ale stejne by to mohl nekdo vyzkouset :cool:

No - ted se tak divam - chteji za to sice $15, ale $56,75 za dopravu :evil: Ale jste to maji na Expansisu.cz za £19.82, coz je nejakych 850Kc - taky lace, ale precejenom prijatelnejsi.. A jaste kdyby se toho koupilo vic.. ale to uz bych asi chtel moc...
Jirkac_ (269)|25.9.2005 21:48
no ja uz jsem prave mdacko sehnal, ale jako na potvoru tam chybi headset a ten mpxkovej mi k tomu fakt nepasuje :( tze jdu shanet...