Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejde Hard Reset na Acer n50

Pacey (13)|13.8.2005 14:32
Zdravím a už předem se omlouvam za tento dotaz, asi jsem špatně informovanej a nejde mi hard-reset. Tak tedy najednou zmáčknu softreset + power. To jsem dělal mockrát, ale pokaždé nic, zkoušel jsem v různých intervalech i nejdřív reset a pak k tomu ještě power ale prostě nejde. Doteď jsem měl Looxe 420 a tam vše šlo bez problémů. Díky za odpovědi s vyřešením mého problému a všem Acerům zdar :)
Johny_G (384)|13.8.2005 14:37
[QUOTE="Pacey"]Zdravím a už předem se omlouvam za tento dotaz, asi jsem špatně informovanej a nejde mi hard-reset. Tak tedy najednou zmáčknu softreset + power. To jsem dělal mockrát, ale pokaždé nic, zkoušel jsem v různých intervalech i nejdřív reset a pak k tomu ještě power ale prostě nejde. Doteď jsem měl Looxe 420 a tam vše šlo bez problémů. Díky za odpovědi s vyřešením mého problému a všem Acerům zdar :)[/QUOTE]

Ne-e. Musíš zmáčknout softreset + dvě funkční klávesy. Ale nejsem si jist, jestli Today a Zprávy nebo Kalendář a Kontakty. Zkus to ;-).
Pacey (13)|13.8.2005 15:05
JJ, díky moc. Jsem trdlo že jsem na to nepřišel. Tak ještě jednou moc díky. :)
Johny_G (384)|13.8.2005 16:32
[QUOTE="Pacey"]JJ, díky moc. Jsem trdlo že jsem na to nepřišel. Tak ještě jednou moc díky. :) [/QUOTE]

Neměj strach, já jsem tu taky novej a dověděl jsem se to taky na tomhle fóru :-).
illy (16)|13.8.2005 18:24
No vidite a kdyby jste koukli do navodu tak to tam je :))
Johny_G (384)|13.8.2005 20:50
[QUOTE="illy"]No vidite a kdyby jste koukli do navodu tak to tam je :))[/QUOTE]

To víš, já ho dostal jenom na CD, a zjistil jsem to až potom :-).