Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Eurotel Dataphone III

jzahrubsky (8)|13.8.2005 14:29
Prosím o pomoc. Minulý týden jsem si zakoupil Eurotel Dataphone III (nebyl však úplně nový). Bohužel až doma jsem zjistil problém, že asi od 70 % kapacity baterie začíná zlobit radiová část (nelze se pomoci GPRS připojit k internetu a poté začíná vypadávat i signál). Pokud zařízení dám do nabíječky nebo baterie má větší kapacitu (od 70 do 100 %, vše funguje jak má. Původně jsem si myslel, že to bude asi špatnou baterií (přístroj není nový), ale když jsem v 70 procentech udělal test baterie (programem battbench.net), ukázal mi, že baterie při trvalém podsvícení vydrží asi ještě 300 minut. V pondělí půjdu přístroj reklamovat. Jinak verze ROM - 1.22.00 WWE a vysílací část - 1.06.00. Prosím o radu. Děkuji všem.
IvanSmrz (1)|4.2.2006 15:55
Můžeš mi prosím tě sdělit, jestli ten problém s vypínáním signálu GSM jsi nějak vyřešil? Mám ten samý problém s mým MDA III pod 70 % baterie. Dík.
JanHavlicek (635)|4.2.2006 16:27
zkusil bych baterii vyměnit, třeba si ji od někoho půjčit na zkoušku. Radiuová část se vypíná až při krizové situaci, když má hlavní baterie jen pár procent, kolik přesně si nevzpomenu
jzahrubsky (8)|4.2.2006 19:16
Problém byl vyřešen výměnou základní desky !!!!!
Surgical (2364)|4.2.2006 20:53
[QUOTE="jzahrubsky"]Problém byl vyřešen výměnou základní desky !!!!![/QUOTE]

Povzbudive....