Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 74

Téma: Chci koupit PDA Acer n50.Jsou Acery kvalitní nebo jsou spíše poruchové?

Hit Hit je offline
    Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Ahoj.Chtěl bych znát názory zkušenějších dostal jsem tip z fóra kam chodím a tady jsem úplně nový.
    Chci dobré PDA a aby nebylo moc drahé zdá se mě že nejlepší volbou je Acer n50.
    Skvěle vybavená mašina za docela solidní peníze nabízí bluetooth a i wifi.
    Jenže si říkám není to šmejd?Koukal jsem tady na foru že nějaké problémy s Acery jsou ale....

Nevím nebo jít do jiné značky okolo podbné ceny?
    Nemám vyhrazenou žádnou značku chci aby to nebyl poruchový krám.
    Díky všem za reakce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

nic hrozne, je to jako u jinych znacek, jen mozna servis neni uplne vstricny, ale to je vzdy o lidech...necekejte ale u zarizeni levneho, jak sam uznavate, ze se Vam budou venovat tak, jako treba u HP, kde zarizni obdobne (i kdyz dle meho "hodnotnejsi") stoji vic...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Se svoji n30kou sem velmi spokojen..zvlaste ted kdyz uz je s WIN2003 SE,ale ted ho mam v servisu Tak to sem te asi moc nenalakal,co? Ale neverim, ze by byl Acer vyrazne poruchovejsi jak jina PDA..spis blba nahoda..v dnesnim ostre konkurencnim boji si zadny vyrobce nemuze dovolit vyrabet silne nekvalitni zbozi, jak sme mohli byt zvykli drive, treba od nasich poslkych sousedu

Hit Hit je offline
    Nováček
    Registrace
    Aug 2005

No právě todle jsem tady četl docela často dal jsem Acer do servisu,buď nco s displejem nebo nešl anbíjení apodobně.
    To jsi mě vážně moc nenalákal.Já ještě uvažoval u Fujitsu-Siem. 420
    jenže ten stojí o 2000kč víc.Ale o 410 a 420 modeech se tvrdí že jsou vysoce precizně udělané,jenže ty prachy.
    Já dám 9000kč to je moje maximum a to se vydřu do posledních kaček.
    Teď jsme koukal a překvapilo mě že když buud nakupovat u neochotného Alzasoftu ušetřím 500kč oproti nákupu od Czechcomputee kde jsou ale velmy ochotní,rádi poradějí a je možnost si ozkoušet kartu a jiné a v případě nekompatibility v pohodě vrátit.To u Alzasoftu si o tom člověk ve většině případech může nechat jen zdát,občas byly taky ochotní a milý ale jen výýýjmečně,prostě jen kšeft,neporadějí,neozkouší si to člověk a v případě že mě tam např.nebude fungovat pamě´t.karta né značky budu tam za blbce a dohadovat s u nich.To v Czechcomputer by t šlo s úsměvem a ihned.
    tak teď nevím ušetřit 500kč je pěkný za to mám 256Mb Kartu SD.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Zas tolik sem tu o poruchach necetl..ale to je asi vec nazoru.. kazdopadne 410 neni o 2,ale o necely 1000 drazsi..treba v mironetu tusim.. ale nema usb host a to je docela skoda..sam si libuju, jak doma napichnu klavesnici, pripadne mysku na hrani atd.. Jo a k tem kvalitam Siemensu bych taky mel perlicku..kamos ma Loox 720 a kdyz sem videl, jak se mu na ani ne pul roce starem PDA za tak nekrestansky penize hejbe kryt baterie(mozna primo samotna baterka,nevim jak persne to tam je)..proste to vypadalo jako dost forova bakelitova hracka, pri pohledu, jak to tohle dela..a to to ma byt to nej, co siemens momentalne ma..takze bych spis hledal upravdu chyby individualne, nez je vztahovat na konkretni znacku

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Řekl bych, že se to tady hemží stížnostmi na ACERy, což ovšem nic neříká o jejich kvalitě a spolehlivosti. Ta závisí na tom, kolik se jich prodalo a kam si chodí stěžovat vlastníci jiných cihel. Sám vybírám pro jednoho svého klienta cihlu s GPS a jsem rozhodnut pro Acer n35 (ale ještě bych ho rád viděl na vlastní oči).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Já sám jsem majitelem n50 od června a maximální spokojenost.Za ty prachy co stojí si myslím že to je velice dobře vybavený stroj.Bez USB hostu ani ránu,WiIFi taky přijde vhod a používám ho hlavně na GPS.Zatím jsem nezaznamenal žádný větší problém.
    Pokud můžu doporučit tak se "nevycinkej" ze všech peněz jen nákupem PDA.Protože k němu je potřeba ještě příslušenství (pouzdro,paměťovka,autonabíječka,ochranná fólie apod.) sice se to nezdá ale naskáče to.Podle mého názoru je Acer n50 dobrá volba a ještě ti zbyde něco na příslušenství.Toť mé zkušenosti nabité za 3 měsíce.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak ti to řeknu. PDA mám teprve krátce, ale s tou firmou zkušenosti mám. Za své peníze dostaneš víc, než od jiných výrobců, ovšem lidem se tu moc nelíbí jejich servisní služby. Nicméně, i když jsou Acery levnější, tak jsou skutečně kvalitní.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ahoj , povím ti svuj pribeh . Koupil jsem si asi pred 14 dny N50 v alzasoftu , po tydnu zacal blbnout displej tedy ta dotykova plocha , obcas nereagovala po zapnuti na stylus , ale kdyz zacla reagovat tak pda fungovalo uplne vpohode . Ale po tech 14 dnech me to obcasne nefungovani rozcililo na tolik , ze jsem pda odnesl do opravy - asuportu nebo tak nejak se ten servis jmenuje . Po trech dnech jsem si pro nej sel ze bude opravene , ale misto toho jsem od nich obdrzel papir ze tuto zavadu neopravuji a ze mi vymenu pristroje provede prodejce . Volal jsem do alzasoftu a tam mi rekli at prinesu pda a papir z servisu a ze mi ho vymeni . Takze v tom zase nevidim takovy problem , proste jsem mel smulu a koupil jsem zmetek a jak v servisu tak v alzasoftu se chovali vstricne a bez nejakych řeci .

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Acer se neopravují ale vyměnují a jsou skutečně nejporuchovější ze všech ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A jak jsi dosel k tomuto zaveru ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ja sem vlastnikem ACER n30 a jako zatim spokojenost, zadna reklamace ani vada, proste pohoda. Bratranec uvazuje o koupi ACER n50 a ja mu ho mohu jen vrele doporucit, ostatne jako kazdemu. Proste zatim ACER the best, až na par much:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

mam taky aser n50 a je ok sice mam uz druhy stylus ale to je ma blbost ze se zlomil. Predtim jsem mel HP 1915 a taky spokojenost, mozna jsem mel zatim stesti na kusy

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tos neměl štěstí. Spíš někteří měli smůlu. Můžu říct, že Acer dělá skutečně kvalitní výrobky. Úplně každý výrobce vypustí sem tam nějakého zmetka. To se stává.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Vasek
    Acer se neopravují ale vyměnují a jsou skutečně nejporuchovější ze všech ...
    vymenuji? Tim lip pro me, aspon budu mit jistotu, ze muj kousek, co mam tyden v servisu se mi nevrati zpet..uprimne receno, nemam duveru v "opravy", radsi rovnou vse nove, at mam jistotu, ze pripadny dalsi problem bude zcela novy a ne navazujici na jiz opraveny
    Nejporuchovejsi? Tak to si nemyslim..spis je smula, ze lidi chodici sem, coz je jen zlomek skutecnych vlastniku, si sli postezovat, pokud nekdo mel problem..kdyby tomu bylo tak ve skutecnosti, tezko by acer zaujal druhe misto v evrope, hm? A za ty penize, co Acer nabizi..tezko bych hledal lepsiho..pro mene majetne, treba studenty jako sem ja..vytecna volba! Pripadnou poruchu sem ochoten stravit..stejne tak me muze potkat u jinych znacek

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chci si koupit sve 1. PDA - poradte jake..
    Od jenik82 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-01-2007, 17:09
  2. Acer N310 - jaké jsou výhody nové ROM?
    Od Tomas.Petlach v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-11-2006, 22:05
  3. Je pravda, ze PDA Acer jsou nejvic poruchove?
    Od Paia_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 31-08-2006, 22:59
  4. Kuchyně jsou jen pro MDA?
    Od frogale_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-06-2005, 10:36