Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chci koupit PDA Acer n50.Jsou Acery kvalitní nebo jsou spíše poruchové?

Hit (16)|12.8.2005 15:08
Ahoj.Chtěl bych znát názory zkušenějších dostal jsem tip z fóra kam chodím a tady jsem úplně nový.
Chci dobré PDA a aby nebylo moc drahé zdá se mě že nejlepší volbou je Acer n50.
Skvěle vybavená mašina za docela solidní peníze nabízí bluetooth a i wifi.
Jenže si říkám není to šmejd?Koukal jsem tady na foru že nějaké problémy s Acery jsou ale....

Nevím nebo jít do jiné značky okolo podbné ceny?
Nemám vyhrazenou žádnou značku chci aby to nebyl poruchový krám.
Díky všem za reakce.
hybo (3107)|12.8.2005 15:12
nic hrozne, je to jako u jinych znacek, jen mozna servis neni uplne vstricny, ale to je vzdy o lidech...necekejte ale u zarizeni levneho, jak sam uznavate, ze se Vam budou venovat tak, jako treba u HP, kde zarizni obdobne (i kdyz dle meho "hodnotnejsi") stoji vic...
xkovi_ce4you (568)|12.8.2005 15:20
Se svoji n30kou sem velmi spokojen..zvlaste ted kdyz uz je s WIN2003 SE,ale ted ho mam v servisu :D Tak to sem te asi moc nenalakal,co? Ale neverim, ze by byl Acer vyrazne poruchovejsi jak jina PDA..spis blba nahoda..v dnesnim ostre konkurencnim boji si zadny vyrobce nemuze dovolit vyrabet silne nekvalitni zbozi, jak sme mohli byt zvykli drive, treba od nasich poslkych sousedu :)
Hit (16)|12.8.2005 15:28
No právě todle jsem tady četl docela často dal jsem Acer do servisu,buď nco s displejem nebo nešl anbíjení apodobně.
To jsi mě vážně moc nenalákal.Já ještě uvažoval u Fujitsu-Siem. 420
jenže ten stojí o 2000kč víc.Ale o 410 a 420 modeech se tvrdí že jsou vysoce precizně udělané,jenže ty prachy.
Já dám 9000kč to je moje maximum a to se vydřu do posledních kaček.
Teď jsme koukal a překvapilo mě že když buud nakupovat u neochotného Alzasoftu ušetřím 500kč oproti nákupu od Czechcomputee kde jsou ale velmy ochotní,rádi poradějí a je možnost si ozkoušet kartu a jiné a v případě nekompatibility v pohodě vrátit.To u Alzasoftu si o tom člověk ve většině případech může nechat jen zdát,občas byly taky ochotní a milý ale jen výýýjmečně,prostě jen kšeft,neporadějí,neozkouší si to člověk a v případě že mě tam např.nebude fungovat pamě´t.karta né značky budu tam za blbce a dohadovat s u nich.To v Czechcomputer by t šlo s úsměvem a ihned.
tak teď nevím ušetřit 500kč je pěkný za to mám 256Mb Kartu SD.
xkovi_ce4you (568)|12.8.2005 15:35
Zas tolik sem tu o poruchach necetl..ale to je asi vec nazoru.. kazdopadne 410 neni o 2,ale o necely 1000 drazsi..treba v mironetu tusim.. ale nema usb host a to je docela skoda..sam si libuju, jak doma napichnu klavesnici, pripadne mysku na hrani atd.. Jo a k tem kvalitam Siemensu bych taky mel perlicku..kamos ma Loox 720 a kdyz sem videl, jak se mu na ani ne pul roce starem PDA za tak nekrestansky penize hejbe kryt baterie(mozna primo samotna baterka,nevim jak persne to tam je)..proste to vypadalo jako dost forova bakelitova hracka, pri pohledu, jak to tohle dela..a to to ma byt to nej, co siemens momentalne ma..takze bych spis hledal upravdu chyby individualne, nez je vztahovat na konkretni znacku ;)
ipf (2136)|12.8.2005 15:40
Řekl bych, že se to tady hemží stížnostmi na ACERy, což ovšem nic neříká o jejich kvalitě a spolehlivosti. Ta závisí na tom, kolik se jich prodalo a kam si chodí stěžovat vlastníci jiných cihel. Sám vybírám pro jednoho svého klienta cihlu s GPS a jsem rozhodnut pro Acer n35 (ale ještě bych ho rád viděl na vlastní oči).
Karm (365)|12.8.2005 16:59
Já sám jsem majitelem n50 od června a maximální spokojenost.Za ty prachy co stojí si myslím že to je velice dobře vybavený stroj.Bez USB hostu ani ránu,WiIFi taky přijde vhod a používám ho hlavně na GPS.Zatím jsem nezaznamenal žádný větší problém.
Pokud můžu doporučit tak se "nevycinkej" ze všech peněz jen nákupem PDA.Protože k němu je potřeba ještě příslušenství (pouzdro,paměťovka,autonabíječka,ochranná fólie apod.) sice se to nezdá ale naskáče to.Podle mého názoru je Acer n50 dobrá volba a ještě ti zbyde něco na příslušenství.Toť mé zkušenosti nabité za 3 měsíce.
Johny_G (384)|12.8.2005 19:30
Tak ti to řeknu. PDA mám teprve krátce, ale s tou firmou zkušenosti mám. Za své peníze dostaneš víc, než od jiných výrobců, ovšem lidem se tu moc nelíbí jejich servisní služby. Nicméně, i když jsou Acery levnější, tak jsou skutečně kvalitní.
Barbados (189)|12.8.2005 23:31
Ahoj , povím ti svuj pribeh . Koupil jsem si asi pred 14 dny N50 v alzasoftu , po tydnu zacal blbnout displej tedy ta dotykova plocha , obcas nereagovala po zapnuti na stylus , ale kdyz zacla reagovat tak pda fungovalo uplne vpohode . Ale po tech 14 dnech me to obcasne nefungovani rozcililo na tolik , ze jsem pda odnesl do opravy - asuportu nebo tak nejak se ten servis jmenuje . Po trech dnech jsem si pro nej sel ze bude opravene , ale misto toho jsem od nich obdrzel papir ze tuto zavadu neopravuji a ze mi vymenu pristroje provede prodejce . Volal jsem do alzasoftu a tam mi rekli at prinesu pda a papir z servisu a ze mi ho vymeni . Takze v tom zase nevidim takovy problem , proste jsem mel smulu a koupil jsem zmetek a jak v servisu tak v alzasoftu se chovali vstricne a bez nejakych řeci .
Vasek_ce4you (74)|13.8.2005 14:35
Acer se neopravují ale vyměnují :( a jsou skutečně nejporuchovější ze všech ...
Barbados (189)|13.8.2005 16:03
A jak jsi dosel k tomuto zaveru ?
Mateas (73)|13.8.2005 19:30
Ja sem vlastnikem ACER n30 a jako zatim spokojenost, zadna reklamace ani vada, proste pohoda. Bratranec uvazuje o koupi ACER n50 a ja mu ho mohu jen vrele doporucit, ostatne jako kazdemu. Proste zatim ACER the best, až na par much:sarcastic:
illy (16)|13.8.2005 20:30
mam taky aser n50 a je ok sice mam uz druhy stylus ale to je ma blbost ze se zlomil. Predtim jsem mel HP 1915 a taky spokojenost, mozna jsem mel zatim stesti na kusy :D
Johny_G (384)|13.8.2005 20:50
Tos neměl štěstí. Spíš někteří měli smůlu. Můžu říct, že Acer dělá skutečně kvalitní výrobky. Úplně každý výrobce vypustí sem tam nějakého zmetka. To se stává.
xkovi_ce4you (568)|14.8.2005 16:48
[QUOTE="Vasek"]Acer se neopravují ale vyměnují :( a jsou skutečně nejporuchovější ze všech ...[/QUOTE]
vymenuji? Tim lip pro me, aspon budu mit jistotu, ze muj kousek, co mam tyden v servisu se mi nevrati zpet..uprimne receno, nemam duveru v "opravy", radsi rovnou vse nove, at mam jistotu, ze pripadny dalsi problem bude zcela novy a ne navazujici na jiz opraveny ;)
Nejporuchovejsi? Tak to si nemyslim..spis je smula, ze lidi chodici sem, coz je jen zlomek skutecnych vlastniku, si sli postezovat, pokud nekdo mel problem..kdyby tomu bylo tak ve skutecnosti, tezko by acer zaujal druhe misto v evrope, hm? A za ty penize, co Acer nabizi..tezko bych hledal lepsiho..pro mene majetne, treba studenty jako sem ja..vytecna volba! Pripadnou poruchu sem ochoten stravit..stejne tak me muze potkat u jinych znacek ;)
ipf (2136)|14.8.2005 18:24
Abych tě uklidnil, kolega Pavlucha měl jedno z prvních HP HX4700 v republice (a také první, které během pár dnů navštívilo servis). Takže se nenech odradit, stejně buď trefíš na dobrý, nebo půjdeš do servisu během prvního týdne radosti.
Vasek_ce4you (74)|14.8.2005 18:33
[QUOTE="Barbados"]A jak jsi dosel k tomuto zaveru ? [/QUOTE]
Trochu do PDA dělám :)
Barbados (189)|14.8.2005 18:47
Tak to jo , ale tady do PDA delaji vsichni :D .
Každý ma jiny nazor , ale ja si myslim , ze je uplne jedno jaky si koupis bud budes mit stesti na dobry kus a bude ti dlouho a bez problemu slozit a nebo se muze stat ze budes mit smulu a za nejaky cas ti vypovi sluzbu a budes muset navstivit servis . Ale to se jiste netyka jen pdacek ale i jine elektroniky apod. PDA acer se proda nejvic protoze jejich pomer cena /vykon je nejvyhodnejsi tudiz je i vetsi pocet aceru s nejakou chybickou. Ale nemyslim si , ze by to bylo zas tak dramaticky jak pises .
Karm (365)|14.8.2005 18:51
Buď to podlož čísly,nebo nic.Ne vše co se v branži člověk doslechne musí být hned pravda.
Vasek_ce4you (74)|14.8.2005 19:17
50-70 procentní reklamace na Acer N35 se závadamy typu zpoždujíci se čas, nefunkční dotykový displej, žádnžý signál GPS,...... občas se člověk bojí udělat měkký reset , protože neví jak to skončí :). A to že servis na "závadu" zpozdujícího se času (1sek=15sek) do servisního protokolu napíše "zboží se neopravuje, reklamaci řeší prodejce výměnou za nové" je doost hustý ... :)
ipf (2136)|14.8.2005 19:19
A k těm procentům jsi dospěl jak?
Karm (365)|14.8.2005 19:20
co ti na tom připadá hustýho?že to vymění za nový?

//edit:Mimochodem ten rozptyl v procentech je docela vekej na to aby to byla seriozní informace.Ale nic proti
hybo (3107)|14.8.2005 20:07
a dle formulace je to neco jako "ze vsech zavad N35 v servisu je...." coz o nicem nerika...pro poruchovost je dulzita hodnota poctu prodanych kusu vs vadnych a vadne jeste delime na ruzne zavady...krom toho, dalsi special typ zavad je zavada jiz pri zakoupeni, ktera se ani do servisu nedostane...
xkovi_ce4you (568)|14.8.2005 20:20
A zavadovost n35 znamena snad, ze cely Acer je poruchovy? Kazda znacka obcas vypusti ze svych tovaren poruchovejsi typ zarizeni..a to nejen na poli pda, takhle je to se vsim.. nejlepe to ukazuji napr. automobilky.. kolikrat clovek cte, jak nektera z renomovanych stahuje z obehu treba pul milionu kusu atd.. u pda to neni nic, co by ohrozovalo zdravi ci bezpecnost uzivatelu, tak to resi treba prave vymenou.. nevidim na tom nic spatneho, ba naopak.. novy je lepsi a vuci zakaznikovi je to serioznejsi.. tak to vidim ja ;)
Johny_G (384)|14.8.2005 20:30
[QUOTE="xkovi"]A zavadovost n35 znamena snad, ze cely Acer je poruchovy? Kazda znacka obcas vypusti ze svych tovaren poruchovejsi typ zarizeni..a to nejen na poli pda, takhle je to se vsim.. nejlepe to ukazuji napr. automobilky.. kolikrat clovek cte, jak nektera z renomovanych stahuje z obehu treba pul milionu kusu atd.. u pda to neni nic, co by ohrozovalo zdravi ci bezpecnost uzivatelu, tak to resi treba prave vymenou.. nevidim na tom nic spatneho, ba naopak.. novy je lepsi a vuci zakaznikovi je to serioznejsi.. tak to vidim ja ;) [/QUOTE]

Taky mám radši výměnu. Já se s tím zařízením nijak psychicky nevážu :-). Opravenej kus mi vždycky připadá jak bouraný auto. Prostě to nemám rád. Tak max. u televize :-).

A doufám že ta věta, že buď dostanu dobrej, nebo ho vrátím v prvním týdnu, opravdu platí. Mám ho 3 týdny, čili zaručeně bezchybný kus :D .
xkovi_ce4you (568)|14.8.2005 20:43
Muj je v servisu tyden po 3 mesicnim bezchybnym chodu..tak trochu podeziram, ze sem mu dal zabrat asi 50HR, ke kterym sem byl nucen pri zprvu neuspesnem flashovani na W2003 SE..nez sem prisel na to, ze staci vyndat (i kdyz zcela prazdnou) SD kartu a vse bezi jak ma, do 5 minut hotove :)
Kazdopadne citim to same, pokud dostanu novy, verim, ze je lepsi jak opraveny..tam clovek nevi, zda se opravena zavada vrati, ci se pri opravovani nemohlo cosi poskodit a objevi se zavada jina.. takze necht mi ho vymeni, budu jen rad :yes:
Johny_G (384)|15.8.2005 13:30
[QUOTE="xkovi"]Muj je v servisu tyden po 3 mesicnim bezchybnym chodu..tak trochu podeziram, ze sem mu dal zabrat asi 50HR, ke kterym sem byl nucen pri zprvu neuspesnem flashovani na W2003 SE..nez sem prisel na to, ze staci vyndat (i kdyz zcela prazdnou) SD kartu a vse bezi jak ma, do 5 minut hotove :)
Kazdopadne citim to same, pokud dostanu novy, verim, ze je lepsi jak opraveny..tam clovek nevi, zda se opravena zavada vrati, ci se pri opravovani nemohlo cosi poskodit a objevi se zavada jina.. takze necht mi ho vymeni, budu jen rad :yes: [/QUOTE]

Já měl HR jen jednou - zkoušet pirátské hry se vážně nevyplatí. Měl jsem dost parádní štěstí, že právě večer předtím jsem si udělal první zálohu.
skautik_ce4you (66)|15.8.2005 14:15
[QUOTE="Vasek"]50-70 procentní reklamace na Acer N35 se závadamy typu zpoždujíci se čas, nefunkční dotykový displej, žádnžý signál GPS,...... občas se člověk bojí udělat měkký reset , protože neví jak to skončí :). A to že servis na "závadu" zpozdujícího se času (1sek=15sek) do servisního protokolu napíše "zboží se neopravuje, reklamaci řeší prodejce výměnou za nové" je doost hustý ... :)[/QUOTE]

takze z deseti kusu je jich 3 - 5 dobrejch? tak to je husty :)

mam tu ted na test n35 tak jsem zvedav, zatim se zda bejt ok - cas jsem nesledoval :)
Zdenička_oldd (292)|15.8.2005 14:21
Já mám asi měsíc N50 Premium a spokojenost, jen mi teda vadí, řekla bych, až nefunkčnost záložní baterie.
Johny_G (384)|15.8.2005 16:16
[QUOTE="skautik"][QUOTE="Vasek"]50-70 procentní reklamace na Acer N35 se závadamy typu zpoždujíci se čas, nefunkční dotykový displej, žádnžý signál GPS,...... občas se člověk bojí udělat měkký reset , protože neví jak to skončí :). A to že servis na "závadu" zpozdujícího se času (1sek=15sek) do servisního protokolu napíše "zboží se neopravuje, reklamaci řeší prodejce výměnou za nové" je doost hustý ... :)[/QUOTE]

takze z deseti kusu je jich 3 - 5 dobrejch? tak to je husty :)

mam tu ted na test n35 tak jsem zvedav, zatim se zda bejt ok - cas jsem nesledoval :)[/QUOTE]

Ale prdlajs - 50-70% těch reklamovaných, ne všech! Je to tam jasně napsaný.
Johny_G (384)|15.8.2005 16:18
[QUOTE="Zdenička"]Já mám asi měsíc N50 Premium a spokojenost, jen mi teda vadí řekla bych až nefunkčnost záložní baterie.[/QUOTE]

Co to? Jak se to dá ověřit? Vždyť to jen udržuje data, ne?
hybo (3107)|15.8.2005 16:25
zalozni baterie udrzuje RAMku az v dobe, kdy je pryc hlavni, nebo je uplne vymlacena a vydrzi to radove par minut....
pagino (160)|15.8.2005 18:23
ja mam acer-a n50 basic a som spokojny, zatial som nespozoroval ziadnu chybu.
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 06:55
[QUOTE="hybo"] vydrzi to radove par minut....[/QUOTE]

Někde jsem četla, že by měla vydržet cca 15 minut. Založní baterie je u Aceru pravděpodobně součastí hlavní baterie, takže není možné vyměnit baterie bez předejití ztráty dat :no: :evil:
beecher (9270)|16.8.2005 09:18
Coz, Zdenicko, musis uznat, je totalni pitomost... ;)

Co ti hlasi PDA v Start->Nastaveni->System->Napajeni za stav u zalozni baterie?
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 09:23
Stav je samozřejmě 100%, ale jak mi vysvětlíš, že jakmile vytáhnu baterku byť jen na 5 sekund, veškerá data jsou lost?
ipf (2136)|16.8.2005 09:43
Jak? Standardním chováním nestandardních woken. Bohužel, mně HP také při výměně baterie udělá HáeR, i když by záložní baterie měla data udržet. Jsou věci mezi windows a zemí ;) .
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 09:50
To pak ale znamená, že hlavní baterie je "fyzicky" rozdělena na 2 části - hlavní a záložní.
CommanderZ (1798)|16.8.2005 11:54
Vzdyt zalozni je snad vymennej knoflik, ne? Alespon jsem si to vzdycky myslel. Overit to nemuzu, n30 tam preventivne nema zadnou ;)
Karm (365)|16.8.2005 12:42
[QUOTE="Zdenička"]To pak ale znamená, že hlavní baterie je "fyzicky" rozdělena na 2 části - hlavní a záložní.[/QUOTE]
no nemusí,prostě se může stát že se na záložní baterii cihla nepřepne(bůhvíproč).
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 13:02
Ale v tom případě, kdyby to byly dvě akušky, tak kdybych vytáhla hlavní, tak se autamaticky přepne na záložní, což ale neudělá. Asi to nechápu. Vysvětlí mi to někdo prosím? :(
Karm (365)|16.8.2005 13:06
No ony to dva AKU být můžou a TEORETICKY by se MĚLY přepnout,chyba může být jak v HW tak klidně v SW,u mé n50 se pokud vím záložní baterka zapla jen jednou(z těch pár HR vybitím)
//edit: ale je to jenom má teorie
beecher (9270)|16.8.2005 13:46
Zalozni baterie je v 99% pripadu u novych zarizeni samostana knoflikova nabijeci baterie. Na ni se vzdycky zarizeni prepne, pokud je zarizeni vypnuto a je ztraceno spojeni s hlavni baterii (vytahnuta nebo uplne vybita). Tzn. vymenu baterie je nutne provadet u vypnuteho zarizeni neb ten knoflik je schopen par (+- 15 minut) minut napajet pouze RAMku, ne cele bezici zarizeni. Takze, pokud se ti to HRkne pri vypnutem zarizeni a vytahnuti bateri a jejim okamzitem danim zpet, je chyba v HW PDA.

Pro ty, co chteji jeste dodat, ze i kdyz maji zarizeni vybite a po dani PDA na nabijecku, maji vse OK, tak chci upozornit na to, ze cast hlavni baterie je vyhrazena na tzv. 72 hodinovy zachranny rezim (MS to nazyva - vikend bez nabijecky) jako preventivni opatreni proti uplnemu vybiti a ztrate dat, kdy PDA nejde zapnout, je pouze hlavni baterii napajena RAMka, aby se neztratily data. Pokud vsak zarizeni nebude dano do techto 72 hodin na nabijecku, chvilku to jeste udrzi ten knoflik, pak ale dojde ke ztrate dat.
Toto ma kazde PDA, u nekterych (mozna vsech) HP zarizeni ta doba jde nastavit po 12 hodinovych skocich pocinaje 12 hodinami.
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 14:31
To jsem chtěla slyšet, děkuju.

Odpoledne jsem PDA nabíjela a pak jsem si ještě hrála nějaky games. Když jsem ho dávala spát měl nějaky 89%. Jenže ráno nešel zapnout (asi jsem nechala běžet nějakou apps) a já nevěděla, že když jede ze záložní baterky, tak ho nezapnu. To jsem se dozvěděla až potom. Musela jsem ho dát do nabíječky a když jsem ho po chvilce zapnula, tak na mě čekala kalibrace displaye :-(
Zdenička_oldd (292)|16.8.2005 14:34
A jednou jsem, už nevím proč, vytahovala baterku (PDA bylo samožrejmě vypnutý) a hned jsem ji dala zpátky, jenže taky- po zapnutí kalibrace displaye :-/
beecher (9270)|16.8.2005 16:19
[QUOTE="Zdenička"]Když jsem ho dávala spát měl nějaky 89%. Jenže ráno nešel zapnout (asi jsem nechala běžet nějakou apps) a já nevěděla, že když jede ze záložní baterky, tak ho nezapnu. To jsem se dozvěděla až potom. Musela jsem ho dát do nabíječky a když jsem ho po chvilce zapnula, tak na mě čekala kalibrace displaye :-([/QUOTE]V ty dobe nebezel ze zalozni baterie, ale z te "zalozni casti" hlavni baterie... Jak rikam, musi vydrzet 72 hodin, pokud ne, tak je neco HW spatne...

Muzete mi nekdo poskytnout FCC ID N50ky (bude nekde pod baterkou)? Podivam se po svete, jestli nekde nenajdu obrazky vnitrku, jestli tam ta baterie - knoflik - vubec je... :D
xkovi_ce4you (568)|16.8.2005 16:33
Tak se mi n30 po tydnu v asupportu vratil..s danou zavadou, ze pda se nabiji,ale neukazuje skutecny stav baterie, je stale na nesmyslnych 100%.. tuto zavadu nevyresily..a me unikatni podivne smouhy na displeji po vypnuti se behem doby v servisu neobjevily (logicky, rekl sem, ze se tak stane po praci na pda stylusem.. to asi nezkouseli..), kazdopadne mam ze servisu papir se zpravou: "Zarizeni se neopravuje, vymenu zajistuje prodejce zarizeni."
Tak to me mile potesilo..po 3 mesicich, co sem n30ku mel, mi daji zcela novy pristroj..zmizi mi tak poskrabany display z doby, nez sem si poridil folii a navic ziskam zcela novou zarucni dobu, jako kdybych pda kupoval ted.. takze ja si na chovani servisu stezovat nemohu..tyden bez pda sem prezil, zitra si jdu pro nove :yes:
Johny_G (384)|16.8.2005 16:42
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Zdenička"]Když jsem ho dávala spát měl nějaky 89%. Jenže ráno nešel zapnout (asi jsem nechala běžet nějakou apps) a já nevěděla, že když jede ze záložní baterky, tak ho nezapnu. To jsem se dozvěděla až potom. Musela jsem ho dát do nabíječky a když jsem ho po chvilce zapnula, tak na mě čekala kalibrace displaye :-([/QUOTE]V ty dobe nebezel ze zalozni baterie, ale z te "zalozni casti" hlavni baterie... Jak rikam, musi vydrzet 72 hodin, pokud ne, tak je neco HW spatne...

Muzete mi nekdo poskytnout FCC ID N50ky (bude nekde pod baterkou)? Podivam se po svete, jestli nekde nenajdu obrazky vnitrku, jestli tam ta baterie - knoflik - vubec je... :D[/QUOTE]

EHM... Baterka je v šuplíčku, abych tam něco viděl :-). Jak to číslo vypadá? Určitě se kouknu...
beecher (9270)|16.8.2005 17:35
[QUOTE="Johny_G"]Jak to číslo vypadá?[/QUOTE] Je tam vetsinou logo FCC, tak hledej... To ID bude smes tak 10-15 znaku a cislic...
superkojot (111)|16.8.2005 17:45
ACH:dead: :dead: :dead:
Jak tak čtu, je mi z toho zle, jako kdyby se na acer pouze nadávalo.
No vlastní zkušenosti Snad ukážou.;)
ale ta cena mě neodradí....