Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ikony na plochu today

Martin Itterheim (8)|12.8.2005 13:54
Zdravím všechny.
Jsem asi 14 dní uživatelem Asusu 730, vyzkoušel jsme mraky freewaru a jiných trialů a docela mi vyhovuje Launcher na spouštění programů. Co mi chybí je pár ikon na přímý přístu např. k nastavení today, baterie apod. prostě to co je např. v SPB Pocket plus. jenže tam je toho na mne zbytečně moc a navíc to žere paměť. Neznáte náhodou někdo fintu jak třeba do launcheru na plochu dostat ikonu "Dnes" nebo jiné ikony, které jsou normálně v nastaveních?

Díky za radu
Jerry Salcer (197)|12.8.2005 13:59
Pořiď si Battery Pack od firmy OmegaOne a budeš spokojený, jako já už dva roky. http://www.omegaone.com/batterypack/pro/default.htm
Martin Itterheim (8)|12.8.2005 14:14
Díky. To jsem už viděl. Pěkný prográmek, ale podobný jako pocket plus a pro mne zbytečný, jem bych chtěl skutečně asi jen 2-3 ikonky Martin
bobo.4150.sk (176)|12.8.2005 14:16
Neviem, či pomôže, ale vcelku dobrý je Battery Time, ktorý ukazuje čas od posledného nabitia a stav batérie, ale ťapnutím naň sa otvorí vlastne menu, odkiaľ vojdeš kam len chceš...
00082563_Capt0023_8hBW.jpg
Kocir (836)|12.8.2005 14:20
[QUOTE="Martin Itterheim"]Zdravím všechny.
Jsem asi 14 dní uživatelem Asusu 730, vyzkoušel jsme mraky freewaru a jiných trialů a docela mi vyhovuje Launcher na spouštění programů. Co mi chybí je pár ikon na přímý přístu např. k nastavení today, baterie apod. prostě to co je např. v SPB Pocket plus. jenže tam je toho na mne zbytečně moc a navíc to žere paměť. Neznáte náhodou někdo fintu jak třeba do launcheru na plochu dostat ikonu "Dnes" nebo jiné ikony, které jsou normálně v nastaveních?

Díky za radu[/QUOTE]

Resim pres WisBar Advance, nastaveni HOLD u jednotlivych prvku na obrazovce
Martin Itterheim (8)|12.8.2005 14:38
řešit to pocket plusem, wisbarem a podobnými bumbrlíčky jsem nechtěl. Zkoušel jsem je ale nebylo to ono. Fakt ninkdo neví jestli se dá z nastevení vytáhnou zástupce ikony dnes nebo jiné na plochu, třeba do launcheru?
Saman_ce4you (1451)|12.8.2005 14:52
No, ja mam PHM Pocket PC Power toys a dovolim si tvrdit, ze na to jak to je maly to je super univerzalni :D a navic free :yes: Na app buttony jsem si namapoval Today, AltF4 a AltTab..
Jinak soucasti tech Power toys je i utilita today, kt. po spusteni ukaze Today (prekvapive :D). Je to exac, takze to muzes urcite umistit do launcheru..
Martin Itterheim (8)|12.8.2005 15:01
dobrý tip.dík zkusím