Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde se mi s MDA připojit na internet přes pc!

milan.smart (268)|12.8.2005 13:32
Potřeboval bych s MDA Compact na internet, ale chci se pripojit přec PC.. skoušel sem to podle navodu tady, ale stale mi to nejde!
Když kliknu na "připojit VPN" tak se napise "ProblemyVPN serveru overte heslo a jmeno"
Nevim co stim mam dělat :(
hybo (3107)|12.8.2005 13:53
a Ty se pripajis do VPN, nebo chces jen pres PC na net?To je ale zcela neco jineho...a uz zde popsano...
milan.smart (268)|12.8.2005 16:28
Ja bych chtel na net, ale nekdo mi v souvislosti s tim radil nastaveni VPN.. moc tomu nerozumim, ale rad bych to rozjel! Hodne lidi rika zapni exlporer zadej adresu a jedes.. ale to mi prave nejde! :( Jestli vis jak tak mi prosím porad. Dik
hybo (3107)|12.8.2005 17:09
tak to Ti poradil nejakej trotl...nic nevytace, pusti PDA a pripoj k PC at se spoji activesyncem a pak zkus spustit explorer...pokud to nepujde, nastavis si v nastaveni na PC v ActiveSyncu funkci PassTrought na tu druhou volbu a zkus zase...
milan.smart (268)|12.8.2005 17:34
opravdu nejede ani jedno :(
s nastavenim internet: "Stranka, kterou hledate nemuze bytzobrazena"
s nastavenim zaměstnání: "Nelze se pripojit, vytoceno internet.t-mobile.cz, ujistete se, ze vas telefon je pripojen, nebo tuknete na nastaveni pro overeni vaseho nastaveni pripojeni."

Tak co mam skusit teď??? Prosim pomozte mi..
reditel_ce4you (206)|12.8.2005 19:20
[QUOTE="milan.smart"]opravdu nejede ani jedno :(
s nastavenim internet: "Stranka, kterou hledate nemuze bytzobrazena"
s nastavenim zaměstnání: "Nelze se pripojit, vytoceno internet.t-mobile.cz, ujistete se, ze vas telefon je pripojen, nebo tuknete na nastaveni pro overeni vaseho nastaveni pripojeni."

Tak co mam skusit teď??? Prosim pomozte mi..[/QUOTE]


Už to tady bylo několikrát diskutováno. Zadej do políčka hledat potřebné údaje. Myslím, že zde někdo přesně popsal konfiguraci. Nastavení není sice úplně jednoduché, ale je možné. Osobně doporučuji připojení přes bluetooth. V mém případě se jevilo jako stabilnější...
milan.smart (268)|12.8.2005 19:35
skusim to, ale pochbuju ze neco najdu.. vyjede toho na me mrte moc, jestli treba tusis kde to bylo nebo tak tak miskus dat link na ten thread

EDIT: tak naopak nenasel sem nic :( fakt by mi hodne pomoh link, prosííííím
ani vlastne nevim co mam hledat
reditel_ce4you (206)|13.8.2005 16:19
[QUOTE="milan.smart"]skusim to, ale pochbuju ze neco najdu.. vyjede toho na me mrte moc, jestli treba tusis kde to bylo nebo tak tak miskus dat link na ten thread

EDIT: tak naopak nenasel sem nic :( fakt by mi hodne pomoh link, prosííííím
ani vlastne nevim co mam hledat[/QUOTE]

Zkus tento link:

http://www.mobilmania.cz/article/show_article_print.asp?prn=true&ari=106425&cai=2116
milan.smart (268)|19.8.2005 21:07
to asi neni ono.. ja bych to potreboval obracene intrnet z kompu do MDAc
milan.smart (268)|20.8.2005 12:54
Tak už mi to běhá.. samo od sebe.. vratim se z dovoleny a už to jede :D