Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile - profily vyzvánění dle odesílatele na SMS?

imagiag (25)|12.8.2005 10:57
Hledal jsem a nenasel - je mozne nejak docilit aby sms od ruznych kontaktu vydavaly ruzny zvuk? Vsude jsem narazil jen na ruzna vyzvaneni pro tel. hovor.

imagiag (25)|12.8.2005 11:07
odpovim si sam - mortring,

PS. admini, tohle se deje protoze vyhledavani na ce4you je uplne na***** nechapu ze jinak tak skvele udelany server ma tak priserny search


klidne cely thread smazte, udelal bych to sam kdyby to slo.
Stab (34)|25.1.2006 19:17
mujzu se zeptat jaky soft umi pridelit ruzna vyzvaneni k ruznym kontaktum??
Kato_ce4you (970)|25.1.2006 19:32
4Stab: Kdybys ten MortRing aspon vyzkousel, tak by ses takhle blbe nezeptal :?
Btw. WM5 to umi defaultne :cool:
Mashe (622)|29.1.2006 10:39
mort ring neni spatny, ale jak mas vic jak 100 kontaktu tak zlobi ... a ja mam nekolikanasobek toho cisla tak je to nepouzitelne uplne

leda snad nainstalovat .. rohozdit nastaveni pro skupiny a odinstalovat .. nektere cisla si zamapatovali jak maji zvonit .. ale jinak je to na houby obavam se :/
Kato_ce4you (970)|29.1.2006 11:52
Mno - ja teda mam v kontaktech rozhodne nekolikanasobne vic lidi, nez 100. A zadny problem nemam. Nebo jestlis to myslel tak, ze 100 lidem priradis kazdemu jine vyzvaneni, tak to pak mozna jo... Ale to snad normalni clovek ani nemuze vyuzit. Ja mam asi 4 skupiny volajicich, ke dvema natvrdo prirazene uplne jine vyzvaneni. A co se tyce SMS, tak to mam asi 3 skupiny a tak 20 vyzvaneni prirazene primo k telefonnimu cislu. A ze bych touzil po tom prirazovat uplne kazdemu volajicimu jine vyzvaneni + jeste SMS, tak to teda opravdu ne.
Mashe (622)|29.1.2006 14:40
mno tak zde se pise ze

[QUOTE]The ringtone assignment won't work on every PPC, esp. if there are lots of contacts (you'll hear the default ringtone or the one of the previous contact). Sadly, there's nothing I can do about that...[/QUOTE]

ale ok .. pak jsem nasel zde zminku ze to neni 100 ale 500 kontkatu .. ale furt je to o tom ze jich mam dost na to aby me to nefungovalo (takze me to hraje defaultne)

nicmene musim rict ze po odinstalovani se me pak u par kontaktu zustala mortem prednastavena melodie, takze po odinstalaci to bylo lepsi nez pred instalaci nebo behem uzivani mortringu :)))
Stab (34)|29.1.2006 21:26
Ok morta sem vyzkousel a nejak me neuspokojil napr tim ze kdyz chci v mortu pridelit nejakou melodii musim ji nejdriv nakopirovat do windows\Ring to neni problem ale nemam nafukovaci pamet!!!chtelo by to neco co si naskenuje jak storage card tak vsechno ostatni a bere to z toho kde to je a ne ze to musim jako salam kopirovat porad do jedny slozky do ktery se stejne moc veci nevejde.....
Kato_ce4you (970)|29.1.2006 22:58
Mno - ono totiz jak jiste vis, tak \windows\rings jsou standardni vyzvaneci tony operacniho systemu jako takoveho... Mimochodem - neni zas tak velky problem zmenit tu slozku, ze ktere system taha zvuky na nejakou jinou (a pak by to mel tahat i MortRing odjinud - predpokladam, ze to ma naprogramovane jako promennou cestu a ne natvrdo :cool: ). Cili pak by nemel byt problem si dat vyzvaneci tony trebas na kartu. Akorat nevim, jak by to pak bylo s rychlosti ap. Nicmene zkus pohledat tady na foru - tusim, ze se to tady na 100% probiralo ;)
noiser_ce4you (245)|30.1.2006 09:29
Mam asi 350 kontaktu a NIKDY mi MortRing nezahraje nic jineho nez default melodii :( Bohuzel. Pritom starsi verze reagovali OK, az u posledni mam tenhle problem...
Stab (34)|30.1.2006 13:32
At to zkousim jak chci tak to proste vubec nic nenajde kdyz zmenim tu slozku tak mort nenajde vubec nic :((
Kato_ce4you (970)|30.1.2006 13:42
4Noiser: Mno - faktem je, ze ja mam nejakou starsi verzi - bohuzel nezjistim jakou - nikde to neni popsane... ted jsem se dival na ten cab a ten exe soubor, co se instaluje je z 12.5.2005 (taky jsem zkousel neco novejsiho a zlobilo to, ale to uz je fakt hodne davno). Tobe to nefungovalo nikdy? Na zadnem ze zarizeni, cos mel?

4Stab: Je to mozny - co ja vim...ja nafukovaci pamet na to, aby se mi tam veslo par vyzvanecich tonu nastesti mam :D Btw. zkus mrknout na oficialni diskuzi mortringu na xda-dev (jestlis to jeste neudelal) - tusim, ze se to tam taky probiralo ;)
mdiskuze (65)|6.10.2008 08:05
Me se v MortRing nepodarilo pridavat/odebirat skupiny. Jde to vubec? Byla to nejaka posledni verze z webu tvurce.
Sako verife (476)|6.10.2008 15:42
na tohle pouzivam PhotoContacts PRO, nejen tedy na tohle. Vice tady: www.pocketX.net

jedina nevyhoda je ze je placeny
mdiskuze (65)|6.10.2008 16:27
Ja co jsem PhotoContacts pro 5 zkousel, tak to byl plugin do today, ktery byl navic neprehledny. Da se nejak integrovat s TouchFlo, nebo je potreba mit SecondToday?
iHTC (9)|11.10.2008 18:51
a nechtel by nekdo vytvorit malou utilitku co bz pridala tuhle moznost do kontaktu jak ma defaultne WM ?je me jedno jestli to bude prehravat jen format WMA nebo i MP3 je vesmes jedno hlavne at se zvuk neopozduje jak je tomu u jich programu co umeji zmenit zvuk na prichozi hovor ci sms diky predem vsem ps bzl bzch jeden co bz vklidu autorovi nejakou tu kacku poslal za vztvoreni neceho takoveho :)