Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde koupit PDA ze nejlepší cenu?

citronak (11)|10.8.2005 18:19
Četl jsem tu už ze u ALZASOFTu kupovat nemám, ale tam bych měl Acer n50 za 7 742 Kč s DPH (znám někoho, kdo tam má slevu) a tak se teda ptám, kde jinde a za lepší cenu mám kupovat? Předem děkuji moc za odpovědi.

odkaz na Alzasoft s Acerem n50
ipf (2136)|10.8.2005 18:33
Levněji nakoupíš například v Mobilpohotovosti ve Spálené. Nemají sice tak velký výběr, příslušenství pravděpodobně žádné a původ zařízení pochybný, nicméně tobě se zřejmě jedná o cenu a ta je bezkonkurenční ;) .
citronak (11)|10.8.2005 18:36
[QUOTE="ipf"]Levněji nakoupíš například v Mobilpohotovosti ve Spálené. Nemají sice tak velký výběr, příslušenství pravděpodobně žádné a původ zařízení pochybný, nicméně tobě se zřejmě jedná o cenu a ta je bezkonkurenční ;) .[/QUOTE]

Nemohl bys mi prosím poslat celou adresu, ať si to můžu najit na mapě, nebo jestli maji web? Díky
hybo (3107)|10.8.2005 18:37
jo jo, bez tam, ale modli se, aby se zarizeni po dobu zaruky nijak neznicilo....jinak si uzijes...ta cena, kterou zde popisujes je dora, slusne pod standardni nakup.....
citronak (11)|10.8.2005 18:44
[QUOTE="hybo"]jo jo, bez tam, ale modli se, aby se zarizeni po dobu zaruky nijak neznicilo....jinak si uzijes...ta cena, kterou zde popisujes je dora, slusne pod standardni nakup.....[/QUOTE]
je tam prodávaj bez zaručáku?? :D nebo proč?
ipf (2136)|10.8.2005 18:48
Na úvodní stránce tohoto portálu najdeš minimálně 3 odkazy na prodejce PDA + sis zjistil cenu v Alzasoftu. Pokud se ti jejich nabídky zdají stále příliš drahé, opravdu ti nezbyde než hledat po bazarech a zástavárnách. Na tu největší jsem tě odkázal, zbytek je na tobě.
Zdenek Malinsky (9781)|10.8.2005 19:18
Levnější si zkus vygooglovat. To snad zvládneš.

Podobným bazarům (jako výše uvedený) a zástavárnám se, prosím, vyhýbejte a nenakupujte tam. Velké procento zboží zde bývá pochybného původu a tím, že zde něco koupíte vlastně podporujete zločinost. Určitě je to naivní přání, ale pokud tam nikdo nebude nakupovat, tyto obchody přestanou vykupovat zboží od zlodějíčků, čórkařů a narkomanů a ti přestanou ( :D ) nebo alespoň omezí krádeže. Pokud vám někdy ukradli mobil, PDA a pod. a vy jste si v těchto podobných obchodech koupili jiné zařízení, tak jste vlastně své zloděje obdarovali 2 x. :( :((
citronak (11)|10.8.2005 19:52
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Levnější si zkus vygooglovat. To snad zvládneš.

Podobným bazarům (jako výše uvedený) a zástavárnám se, prosím, vyhýbejte a nenakupujte tam. Velké procento zboží zde bývá pochybného původu a tím, že zde něco koupíte vlastně podporujete zločinost. Určitě je to naivní přání, ale pokud tam nikdo nebude nakupovat, tyto obchody přestanou vykupovat zboží od zlodějíčků, čórkařů a narkomanů a ti přestanou ( :D ) nebo alespoň omezí krádeže. Pokud vám někdy ukradli mobil, PDA a pod. a vy jste si v těchto podobných obchodech koupili jiné zařízení, tak jste vlastně své zloděje obdarovali 2 x. :( :((
[/QUOTE]

v bazaru jsem nikdy nic nekoupil :D

jinak jsem lepší cenu už fakt nenašel :( kdyby někdo o nějaké veděl, tak mi pls napište. Děkuju
ipf (2136)|10.8.2005 20:45
A proč si myslíte, že ho posílám do bazaru. Rozdíl mezi cenami mnou zmiňovaných prodejců, tj. Alzasoft, AHmobil či Proficomp je zanedbatelný a obávám se, že by se našel prodejce, který by byl o 40% levnější. Podobné diskuze, jako je tato, prostě postrádají smysl.
macula_ce4you (691)|10.8.2005 21:14
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Levnější si zkus vygooglovat. To snad zvládneš.

Podobným bazarům (jako výše uvedený) a zástavárnám se, prosím, vyhýbejte a nenakupujte tam. Velké procento zboží zde bývá pochybného původu a tím, že zde něco koupíte vlastně podporujete zločinost. Určitě je to naivní přání, ale pokud tam nikdo nebude nakupovat, tyto obchody přestanou vykupovat zboží od zlodějíčků, čórkařů a narkomanů a ti přestanou ( :D ) nebo alespoň omezí krádeže. Pokud vám někdy ukradli mobil, PDA a pod. a vy jste si v těchto podobných obchodech koupili jiné zařízení, tak jste vlastně své zloděje obdarovali 2 x. :( :((
[/QUOTE]

Hmm, možná že bych tam našel svýho Looxe a foťák, kterýho mi asi před rokem a půl šlohl nějakej grázl v Praze. :mad: :mad: