Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kompas a PDA

sveit_ce4you (34)|10.8.2005 12:57
Nevite nekdo o SW na PDA (N30 + USB GPS) , ktery by z neho udelal jednoduchy kompas, kde bych zadal rucne souradnice cile a on by mi velkou sipkou ukazal smer, rekl mi vdalenost a pripadne zvukovym znamenim rekl, ze jsem na miste. Vim, ze muzu chtit jeste hodinky s vodotryskem, ale o tom to neni. Pouzivam OZI explorer, tam si muzu waypointy natahnout ze souboru. Ale nejak jsem tam nenasel moznost rucniho vkladani. Jen editaci nektereho z wpt. Potom, vse je na me moc titerne, jsem starsi clovek a na kazdou cinnost mam jine bryle, takze velka sipka je pro me to prave. Dal jsem se na geocaching a u multicahe se musi zadat souradnice rucne po splneni nejakeho ukolu. Proste by to melo fungovat jako bezne Garminy. Diky predem, za odpoved
Saman_ce4you (1451)|10.8.2005 13:12
No, na mym OZI CE staci vyvolat contextovy menu na mape a tam je volba "Create WP"...
sveit_ce4you (34)|10.8.2005 13:39
Ano, to tam je. Ale vytvori se automaticky na pozici kurzoru. Myslel jsem si, ze kdyz aktivuji toto menu, tak je to k rucnimu vkladani souradnic. Ale neni to tak
hajekm (308)|10.8.2005 13:39
Ahoj,
doporucuju prozkoumat tyhle dva SW:

GPS Pad

VITO navigator II

nejsou sice free ale oba jsou na GC dobry.

Milan Hajek
sveit_ce4you (34)|10.8.2005 13:46
Diky za tip, to je zrejme ono. Zvlaste Vito navigator ma tu spravnou velikost sipky. Pri hledani musim taky davat pozor, abych do neceho neslapl, napr. do rokle. Velice dekuji

RadimK_ce4you (223)|10.8.2005 18:21
No me se zase libi GPS Tuner, hlavne proto, ze umi nacist primo *.gpx databazi kešek ze stranek geocaching.cz a kompas je taky pekny.

jeenik_ce4you (375)|10.8.2005 20:24
Ozkoušel jsem leccos, ale nejlepší je GPS dash.

GPS Dash
sveit_ce4you (34)|10.8.2005 23:15
Zkusil jsem VITO Navigator II a myslim, ze je to ono. GPS Pad mi nejede, nebot umi jen max COM8 a ja mam GPS na COM9. Zitra zkusim dalsi nabidky. Vrele diky za dobre tipy.