Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP rx3715

jirkam_ce4you (4)|10.8.2005 00:57
mám problém s PDA HP rx3715...

po nainstalování software SmartMaps začal často zamrzávat a pokaždé, když kliknu na ikonu bezdrat.připojení (nahoře vedle času), tak se provede restart?

dá se vůbec nějakým způsobem přeinstalovat celý systém?
jirkam_ce4you (4)|10.8.2005 01:21
tak jsem jen na zkousku zkusil odinstalovat vse od Sunnysoft a najednou vse funguje OK?
jirkam_ce4you (4)|11.8.2005 10:24
tak se mi stal dalsi problem na PDA HP rx3715, listoval jsem v mape (SmartMaps) a najednou se mapa pomalu zmenila na svisle prouzky a pak se zhaslo podsviceni displaye...nic nepomohlo, az restart, ale pak zamrzla i uvodni startovaci obrazovka...tak jsem zkusil vyndat/zandat baterku a to same...pomohl az uplny reset (smazani interni pameti a veskereho nainstalovaneho softwaru)

je to bezna zavada, nebo je vadny pristroj?
jixjox (59)|11.8.2005 20:46
[QUOTE="jirkam"]tak se mi stal dalsi problem na PDA HP rx3715, listoval jsem v mape (SmartMaps) a najednou se mapa pomalu zmenila na svisle prouzky a pak se zhaslo podsviceni displaye...nic nepomohlo, az restart, ale pak zamrzla i uvodni startovaci obrazovka...tak jsem zkusil vyndat/zandat baterku a to same...pomohl az uplny reset (smazani interni pameti a veskereho nainstalovaneho softwaru)

je to bezna zavada, nebo je vadny pristroj?[/QUOTE]

setkal jsem se se stejným problémem - obraz se postupně rozpadne a nakonec display zčerná.

Bohužel jsem nevysledoval žádnou závislost na nainstalovaném softu. - problém se projeví ať už při prohlížení map nebo při hraní hry.
Ptal jsem se na to na podpoře HP a prý netuší co by to mělo způsobovat.
Používám poslední verzi ROM.
Za půl roku používání pda se to projevilo 3x, takže zatím to nijak zásadně neřeším.
Dočasné řešení: jakmile se začne rozpadat obraz na displeji, pomůže provést soft reset a ipaq potom normálně nastartuje.