Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Svatky - konfigurace

anicka.balounova (165)|9.8.2005 22:37
Kde se pls leze do konfigurace tohoto free softu.
Nikde jsem to nenasla.
Ni pres konfiguraci pres today plugin.
Ani nikde v systemu.
Ani po kliknuti na datum se svatkem.
daww (687)|9.8.2005 22:43
U tohoto pluginu nic konfigurovat nejde:) Pouze jde editovat soubor se jmény Windows\Svatky.txt
Johny_G (384)|9.8.2005 23:31
Výborný je program SunnyDays od SunnySoftu. Je také zdarma a ten se konfiguruje pohodlně ;-).
hybo (3107)|10.8.2005 06:45
Nebo spise jeho "tata", PocketNDays, novejsi verze, upraveny bugy a podobne ;)
daww (687)|10.8.2005 10:23
Díky za tipy.:yes: PocketNDays vypadá fakt nejlépe a má spoustu možností.
daww (687)|10.8.2005 10:46
Poznámka k programu Pocket NDays. Nebylo by možné upravit program, aby se použila velikost písma, která je nastavena pro Today ?
99tky (156)|10.8.2005 21:32
[QUOTE="daww"]U tohoto pluginu nic konfigurovat nejde:) Pouze jde editovat soubor se jmény Windows\Svatky.txt[/QUOTE]

....jde editovat soubor ....
me teda rozhodne editovat (v mda-cku) nejde, pri otevreni svatky.txt na me cuci jedno pismenko ''N''
daww (687)|10.8.2005 22:27
Už ten program nemám nainstalovanej, abych se podíval, ale jisté je že se musí otvírat v editoru který umí kódování UNICODE. Např interní notepad v TotalComanderu.
99tky (156)|11.8.2005 02:51
[QUOTE="daww"]Už ten program nemám nainstalovanej, abych se podíval, ale jisté je že se musí otvírat v editoru který umí kódování UNICODE. Např interní notepad v TotalComanderu.[/QUOTE]

.... se musí otvírat v editoru ....
Hmm tak to by me ten programek urcite zajimal, hlavne aby se instaloval rovnou v mda-cku. I kdyz na srazu 13. se urcite najde hodna duse .... :-)
daww (687)|11.8.2005 12:49
Total comander je zdarma a zde je k tomu diskuze. Interní notepad zvládá unicode v pohodě. Dělal jsem v něm i češtinu k SPB Diary a SPB Weather. Ještě k těm svátkům. Začal jsem používat PocketNDays a je to fakt jiný kafe. Než něco "složitě editovat" je jednodušší nainstalesit jinej program. Má mnohem víc možností než jen zobrazovat jména. A HLAVNĚ !!! Funguje v pohodě i pod SE.
99tky (156)|11.8.2005 20:21
[QUOTE="daww"] ... [/QUOTE]
.... total comander je zdarma......
Jo jo mam ho, nejak me nenapadlo tuknout na ikonku dole a oteviral jsem to dabl-klikem

....zvládá unicode v pohodě.....
Zvladnul to ale mam to samou kosticku a pramalo odvahy do toho sahat

....začal jsem používat PocketNDays....
Ja taky, ale rozhodilo mi to ZenPhone 4.5 tak jsem ho smaznul. Ma funkce navic, ty me ovsem vubec nechybi.