Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

1GB SD Kingston High Speed

atsip (14)|9.8.2005 00:43
Dobry den!

Chcel by som sa spytat, ci niekto nema 1GB SD kartu Kingston High Speed a ci s nou nema niekto skusenosti. Mam Loox 720 a po tych problemoch s 1GB CF kartou neviem, ako toto.

Dakujem
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|9.8.2005 09:01
Diskuze o rychlosti SD karet je zde.

Moje zkušenosti s SD kartamy Kingston jsem popsal ve výše uvedené diskuzi zde a jsou spíše :no:
Možná pro PC dělá Kingston dobré paměti, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil, že paměti této firmy ve formátu SD jsou v praxi viditelně pomalejší než od jiných firem.
Teď jsem ještě zkoušel A-DATA - 1GB, a i tato mne Svou rychlostí zklamala ( jednalo se o zcela novou kartu ).

Zkus přijet na nějaký sraz, a vyzkoušej si karty kolegů v praxi. ;)
RStein (2012)|9.8.2005 10:22
Rok a pul pouyivam KingStone 256 MB, pred tydnem jsem si poridil 1 GB. ZAdny problem na MDA II jsem nikdy nemel - rychlost zapisu ve ctecce odpovida jinym kartam, co jsem zkousel.
atsip (14)|9.8.2005 14:27
[QUOTE="JirkaP."]Diskuze o rychlosti SD karet je zde.

Moje zkušenosti s SD kartamy Kingston jsem popsal ve výše uvedené diskuzi zde a jsou spíše :no:
Možná pro PC dělá Kingston dobré paměti, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil, že paměti této firmy ve formátu SD jsou v praxi viditelně pomalejší než od jiných firem.
Teď jsem ještě zkoušel A-DATA - 1GB, a i tato mne Svou rychlostí zklamala ( jednalo se o zcela novou kartu ).

Zkus přijet na nějaký sraz, a vyzkoušej si karty kolegů v praxi. ;) [/QUOTE]


Ano, hej, vdaka - uz som to niekedy cital, ale co ked je ta verzia HisghSpeed ina ako tie predchadzajuce - ja neviem, ja sa len tak pytam, lebo som to zvazoval kupit a tak tiez, ci by to bezalo na Loox 720 bezproblemov.