Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer prestal "nabijet" ze site?!

xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 23:05
Mam problem, nevim, zda se to stalo presne potom, co sem nahral novy image WIN2003SE na moji n30ku, kazdopadne ted uz sem ze zoufalstvi nahral zpet image puvodnich WIN2003, ale problem zustava..Acer ukazuje neustale stav nabiti na 100%, ackoli je stav baterie klidne na 0% a v tom dusledku se vypne..do posledni chvile vidim stav stale 100% :sarcastic:
Kdyz kouknu do nastaveni na polozku napajeni, pri zapojeni/vypojeni se vedle ukazatele stavu nabiti akorat objevi/zmizi obrazek zastrcky do zasuvky, jako ze je momentalne na siti, ale nabijeni nikoli..stejne tak v systemovych informacich je u polozky Baterie uroven v procentech na 100%, ale "Stav nabijeni" pise nesmyslne "Vypnuto" :(
Vypozoroval sem, ze baterka se ve skutecnosti nabiji, nebot pres noc kdyz sem ji na nabijecce ze zvedavosti nechal, rano slapalo pda klasicky pri plnem zatizeni zhruba ty 3 hodiny casu..ale proste nikde to, ze se nabijel nevidim, zelena dioda, co ma blikat, pak svitit pri plnem nabiti proste VUBEC nesviti, nevidel sem ji od pocatku tohoto problemu ani jednou bliknout:((
Nema nekdo napad, jak to vyresit? Nebo je to na reklamaci?
Forstner (20)|8.8.2005 23:07
mam taky acera n30 a taky sem si vcera dal win 2003 SE. zadny problemy s diodou nemam a vsechno slape. byt tebou tak skusim znova preflashovat
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 23:09
[QUOTE="Forstner"]mam taky acera n30 a taky sem si vcera dal win 2003 SE. zadny problemy s diodou nemam a vsechno slape. byt tebou tak skusim znova preflashovat[/QUOTE]
SEcka sem zkousel flashovat uz zcela odzacatku asi 4krat, dvakrat ze zoufalstvi i zpatky na WIN2003, ale problem pretrvava :sarcastic:
Forstner (20)|8.8.2005 23:11
tak to uz je asi opravdu na servis ale ROZHODNE tam nenechavej pri predani ty SE! dej tam normalni2003 a rekni ze se pokazila ta dioda. Jinak by se vymluvili ze si tam nemel sam davat ten system a neuznaji ti to, ver mi.
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 23:21
[QUOTE="Forstner"]tak to uz je asi opravdu na servis ale ROZHODNE tam nenechavej pri predani ty SE! dej tam normalni2003 a rekni ze se pokazila ta dioda. Jinak by se vymluvili ze si tam nemel sam davat ten system a neuznaji ti to, ver mi.[/QUOTE]
Jo, to me taky napadlo,takze sem i z toho duvodu vratil puvodni verzi OS..ale je preci hloupost,aby to udelal flash na SEcka..a flashovani snad neni zakazana procedura,co rusi zaruku,ne?By ji jinak nenabizeli volne ke stazeni..ale z principu tam samozrejme necham puvodni verzi..me spis napadlo,zda se nekde v registrech ci tak nejak neda to nabijeni zapnout..vypada to jak kdyby hardwarove nabijel bez problemu,ale software to neumi registrovat a tudiz nic nedela..a situace kdy nevis,jak moc si nabity se na cestach stava velmi kritickou:(
Johny_G (384)|9.8.2005 01:46
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="Forstner"]tak to uz je asi opravdu na servis ale ROZHODNE tam nenechavej pri predani ty SE! dej tam normalni2003 a rekni ze se pokazila ta dioda. Jinak by se vymluvili ze si tam nemel sam davat ten system a neuznaji ti to, ver mi.[/QUOTE]
Jo, to me taky napadlo,takze sem i z toho duvodu vratil puvodni verzi OS..ale je preci hloupost,aby to udelal flash na SEcka..a flashovani snad neni zakazana procedura,co rusi zaruku,ne?By ji jinak nenabizeli volne ke stazeni..ale z principu tam samozrejme necham puvodni verzi..me spis napadlo,zda se nekde v registrech ci tak nejak neda to nabijeni zapnout..vypada to jak kdyby hardwarove nabijel bez problemu,ale software to neumi registrovat a tudiz nic nedela..a situace kdy nevis,jak moc si nabity se na cestach stava velmi kritickou:( [/QUOTE]

To klidně smíš. Když to vydá sám Acer tak můžeš.